18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyd bije Polaków protestujących przeciwko wojnie

Nathaniel_Demerest • 2012-12-25, 11:27
Na uroczystości wręczenia tytułów "Sprawiedliwych wśród narodów świata", doszło do szarpaniny między uczestnikiem ceremonii, a grupko młodych ludzi, manifestujących przeciwko niszczeniu państwa Palestyńskiego i ich obywateli, przez izraelską władze i wojsko.
Jak widać agresorem w tym przypadku, był osobnik wyglądający jak żyd - ale przecież dobrze wszyscy wiemy, że :"W Polsce nie ma żydów!"




Swoją drogą, ten "żydek" walczy jak dzieci z podstawówki - napie**ala łapami gdzie wlezie - ale czego oczekiwać od organizmu pasożytniczego?

Nathaniel_Demerest

2012-12-25, 14:28
gosucherry napisał/a:



Szczerze, to napie**olił po mordach conajmniej czterem twoim idolom więc nie pie**ol, że walczy jak dzieci z podstawówki, wyszedł sam na grupkę i napie**olił po pyskach, ch*j mnie obchodzi czy jest to żyd, murzyn czy pingpong, ważne że się nie bał :)



Od wymachiwania łapskami, zrobiły mu się siniaki wiec zabrano go do szpitala, a Polaków okładanych przez niego do aresztu:

Cytat:

Obywatel Izraela trafił do szpitala, a trzech młodych Polaków zostało zatrzymanych przez policję po bójce w auli poznańskiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Do przepychanki doszło w środę wieczorem, podczas uroczystości wręczania medalu Sprawiedliwy wśród Narodów Świata.


connel

2012-12-25, 14:44
Czekaj, czekaj, bo czegoś tu nie rozumiem. Jakiś człowiek zaatakował czterech, czy pięciu innych ludzi i trzech z nich zostało zabranych do aresztu a on do szpitala? Nie powinno być na odwrót?
Z tego nagrania wynika, że jemu nic się nie stało, więc po co trafił do szpitala (uwaga: to pytanie retoryczne- to dla niektórych)?
Sytuacja powinna wyglądać tak, że tych panów grzecznie usuwa ochrona, a nie jakiś facet w śmiesznej czapeczce od razu stosując przemoc.
Podsumowując: ja bym "zaj***ł mu gonga" i zaskarżył o napaść. No chyba, że nie mieli prawa tam być, ale to osobna kwestia...

antyzog

2012-12-25, 15:07
Bongman weź się już zamknij, (mówię po raz kolejny) żydofilu. Mogę się założyć że twoje poglądy na temat konfliktu Izraelsko-Arabskiego, są następstwem braku napleta, inaczej być nie może. Sam widzisz jak myślą Polacy, ty dostałeś jak na razie 2 piwa (pewnie też albo koszerni albo nieświadomi izraelskich zbrodni), a kolega nathaniel.demerest już wyłapał 22. Idź być żydem gdzieś indziej!

Liściec

2012-12-25, 15:11
BongMan jesteś idiotą.

LICH0

2012-12-25, 15:15
Ja to widzę tylko jedno rozwiązanie.




A tak przy okazji to wyobrażacie sobie co by było gdyby to żydów ktoś zaatakował? O_o

oozyxak0o

2012-12-25, 15:41
Polacy są jednak ch*jowym narodem. Niby sami swoi,ale każdy ma inny pogląd na dany temat i zawsze jest kłótnia i wulgaryzmy. Podczas wojny to sami siebie będziemy zabijać. No cóż...Rosja i Niemcy będą mieli mniej roboty :D

Większość pisze,że debil,idiota i bez żadnego wytłumaczenia. Daje wam wszystkim piwa lemingi,żebyście pili i byli jeszcze głupsi.

bisfhcrew

2012-12-25, 15:54
Jeszcze im mało. W europie po wojnie zapanował spokój. Na bliskim wschodzie też brakuje takiej wojny. Niech się powybijają w milionach i zaczną stawiać wszystko na nowo. Teraz to stare dziady nakręcają agresję u młodszych i wszyscy się nastawiają przeciwko sobie. Zachód pilnuje by do wojny większej nie doszło i to jest błąd.

maniiiek

2012-12-25, 16:12
Cytat:

Na przykład to dziecko, które niedawno uj***ło facetowi łeb maczetą, śmiejąc się przy tym? To nie są ludzie. Takie dziecko by cię bez wahania zaj***ło tylko za to, że jesteś biały i nie wyznajesz jego wiary.


Gratuluję, jesteś poważnie ograniczony umysłowo skoro na podstawie jednego przypadku i to stworzonego przez propagandę izraelską oceniasz cały naród. Ale ty pewnie mordercom własnej rodziny byś stawiał pomnik. Nic dziwnego, że dziewczyna ci się pruje z kim zechce. Pewnie wytrzymać już z takim pajacem nie mogła.

sinjids

2012-12-25, 16:13
Cała ta wojna na Bliskim Wschodzie ma podwaliny na toczonych przez wiele stuleci walk między muzułmanami i żydami. Królestwo Izraela zostało podbite przez muzułmanów w VIIw.
Okazyjnie pojawiali się też chrześcijanie w postaci m.in. żądnych krwi krzyżowców. Po I WŚ Palestynę trzymali Brytyjczycy. Żydzi mieli po IIWŚ dostać państwo, które miała im zapewnić ONZ co niekoniecznie spodobało się państwom przystającym. Od tamtego czasu tłuką się głównie z powodów polityczno-religijnych(np. Wojna Jom Kippur). Brytyjczycy niby mieli trzymać mandat i pieczę nad nowo powstałym żydowskim państwem, ale eskalacja konfliktów ich stamtąd wypłoszyła. Później Izrael był wielokrotnie atakowany, konfliktom dodają smaczku wyskoki islamskich ekstremistów i jak powszechnie wiadomo cały ten teren to jeden wielki kocioł.

Zanim zaczniecie pie**olić czyja to ziemia i komu się należy to poczytajcie trochę historii. Ja powyższą wypowiedź oparłem głównie na wiedzy własnej i internecie, więc może być kilka nieścisłości, ale zachęcam do przewertowania tematu, bo to ciekawa sprawa.

A co do wojny to w sumie to co zawsze. Tłuką się wielcy, giną niewinni. Nic nowego. :P


Mimo to zgodzę się po części z BongManem (o dziwo, bo go nie lubię). Ci goście wyglądają raczej na aferzystów, którzy chcieli narobić szumu zamiast coś zmienić. Żydy chcą się jakoś utrzymać na swoim więc się nie pie**olą, ale atakowanie cywilów to akt barbarzyństwa. A tego nie brak po obydwóch stronach.

Swoją drogą to jakiś czas temu było głośno z powodu (niezbyt ciepło przyjętej przez chorych pojebów na stołkach urzędowych) akcji zorganizowanej przez zwykłych obywateli Izraela, którzy nawoływali do zaprzestania walk z muzułmanami i pojednania się.


A tak w ogóle to drogi Nathanielu właśnie wrzuciłeś filmik z gościem, który jest Grand Wizardem w KKK. :-)
Co raczej dyskwalifikuje go jako wiarygodnego źródła, bo wszelkie nacjonalistyczne i rasistowskie gówno będzie ciężkie od propagandy i manipulacji, podobnie jak lewacki szit.

Multi-kulti nie jest złe. Złe jest postrzeganie go przez Zachód.

W Polsce żyje mniejszość muzułmańska, potomkowie tatarów sprowadzonych jeszcze za kniazia Witolda.
Byłem kiedyś w ich wiosce, są islamistami, zamiast kościoła w centrum stoi malutki meczet. Społeczność bardzo sympatyczna i miła. Problemem nie jest religia. Problemem jest dzicz.
Jak się sprowadza do kraju nierobów i złodziei to tak się to kończy. ^^
Mniejszość ma być mniejszością i ma szanować kulturę panującą. W końcu nie jest u siebie, nie?

Pitbull91

2012-12-25, 16:19
Brudny ciapaty, czy pie**olony żyd. Przecież to jeden ch*j, rozwiązanie jest oczywiste i jasne.

Extremistów od ciapatych obsmarować wieprzowiną i rozstrzelać (pamiętam jakiś temat o generale który ładnie skasował brudasów).
No z żydkami troszkę gorzej bo oni mają specyficzne zakazy, ale dochodząc do sedna wykasować ortodoksyjnych z obu stron. U żydów jest tego więcej, ale porządną robotę wykonuje się do końca. :D

F-ICE

2012-12-25, 16:49
Ciapatych nie cierpię ale jeszcze bardziej wkur*iają mnie żydzi władcy całego świata. Jedyny sposób by zlikwidować najazd brudasów na Europę to po pierwsze jak ktoś niedawno zauważył Ograniczyć socjal w europie zachodniej, a po drugie dać im żyć w spokoju w swoich krajach: Libia, Palestyna, Syria, Egipt, Afganistan przecież duża część ciaptych w Europie to są właśnie uchodźcy z tych krajów. A wojen tam czy jak to się nazywa fachowo ,,misji stabilizacyjnych i pokojowych'' wywołało przede wszystkim lobby żydowskie, popatrzcie na ostatnie głosowanie w sprawie przyznania Palestynie statusu państwa obserwatora, USA i Izrael oczywiście przeciw. Teraz sku*wiele ostrzą sobie ząbki na Iran czyli największą potęgę na bliskim wschodzie, jak podbiją ten kraj (co łatwe nie będzie, Iran ma doskonałe siły i mogą bronić się naprawdę długo) to zapanują syjonistyczne rządy na bliskim wschodzie co dobre nie jest. Wyznaję zasadę że szanuję dany kraj/rasę/narodowość dopóki nie wpie*dala się w życie innych. Islamiści niech sobie siedzą w swoich krajach i będzie git. Tylko najpierw trzeba skończyć syjonistyczne panowania. uff...

seba949

2012-12-25, 16:53
Uspokójcie się przecież są święta, a to czas miłości i pojednania. Mam tak samo wyj***ne na żydów jak i na mieszkańców Palestyny. Btw nie wiem czy wiecie ale w Poznaniu jest piękna pływalnia w kształcie gwiazdy Dawida.

sgt_badyl

2012-12-25, 16:55
Ja nie moge w ogole czytac co tutaj niektorzy idioci pisza. Jak mozna bronic tych j***nych brudasow, muzulmanow, ktorzy wpie**alaj sie z ta swoja ch*jowa wiara do europejskich krajow? Nie martwcie sie, niedlugo muzulmanie podziekuja wam za pomoc i wsparcie wpie**alajac sie samochodem-pulapka w chalupe zabijajac was i wasze rodziny tylko za to, ze jestescie innej wiary. Zydzi i brudasy wypie**alac z europy!!!!

Co do tego filmiku z tym szwedem o zydach. Jak mozna w ogole stosowac takie terminy jak DOBRY MUZULMANIN? To jakis zart czy co? Ci psychole zabijaja dla swojej wiary, to nie jest religia pokoju! Znam pewna rodzinke, pochodza z jakiegos pakistanu czy innego brudaslandu. Ludzie Ci zrezygnowali z tej wiary, bo powiedzieli, ze jest po prostu chora, a gdyby tylko jakis muzulmanin dowiedzial sie, ze przestali wierzyc to by ich zaj***li. Zydzi to duzy problem, ale najwiekszym zagrozeniem dzisiejszych czasow sa muzulmanie!!

filipsworks

2012-12-25, 17:15
Mam moralne prawo nienawiści do izraelitów. I jak słyszę gdy te śmiecie mówią o Łodzi - polskim mieście - "mały Izrael" to sam mam ochotę ich spalić. Niech no tylko spróbują otwarcie wystąpić o prawa do mojego miejsca na tym świecie, a sam będę napie**alał czym tylko będę mógł.

I nie mówię tu o Żydach ogólnie. Bo są żydki i Żydzi, którzy nie pochwalają działań inicjowanych spod niebieskiej gwiazdy...