18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyd bije Polaków protestujących przeciwko wojnie

Nathaniel_Demerest • 2012-12-25, 11:27
Na uroczystości wręczenia tytułów "Sprawiedliwych wśród narodów świata", doszło do szarpaniny między uczestnikiem ceremonii, a grupko młodych ludzi, manifestujących przeciwko niszczeniu państwa Palestyńskiego i ich obywateli, przez izraelską władze i wojsko.
Jak widać agresorem w tym przypadku, był osobnik wyglądający jak żyd - ale przecież dobrze wszyscy wiemy, że :"W Polsce nie ma żydów!"




Swoją drogą, ten "żydek" walczy jak dzieci z podstawówki - napie**ala łapami gdzie wlezie - ale czego oczekiwać od organizmu pasożytniczego?

BongMan

2012-12-25, 11:36
nathaniel.demerest napisał/a:

manifestujących przeciwko niszczeniu państwa Palestyńskiego


Szkoda że mu mocniej nie doj***ł, idiocie skończonemu. Terrorystów się bronić zachciało, bo to trendi teraz.

Zresztą nie rozumiem was. Z jednej strony wielce płaczecie że islamizacja Europy postępuje, a jak ktoś z tym walczy to nagle zmieniacie strony i bronicie brudasów.

papcio666

2012-12-25, 11:41
Aj, waj! Co za dysonans poznawczy dla przeciętnego zjadacza propagandy. Przecież to Polacy są ksenofobicznymi antysemitami i mają tradycje palenia żydów w stodołach. Wiem to z tvnu, wyborczej i książek renomowanego historyka grossa :lol: A tu taka niespodzianka i to w tv! Chociaż to nie może być prawda, bo jak kolega wspomniał w Polsce nie ma żydów, wszak to są słowa samego michnika (vel. szechter), a on nigdy nie kłamie. Tak wogóle żydzi to jest najbardziej miłujący pokój naród, spróbuj się z tym nie zgodzić to poczujesz to miłowanie :megalol:

Nathaniel_Demerest

2012-12-25, 11:43
BongMan napisał/a:


Szkoda że mu mocniej nie doj***ł, idiocie skończonemu. Terrorystów się bronić zachciało, bo to trendi teraz.




Idź się jebnij w łeb, bo od suszenia forum zacząłeś się uważać za myśliciela.
Tam giną kobiety, dzieci i mężczyźni, bo k***a nie chcą oddać kawałka swojej ziemi, na której mają groby dziadów. Z resztą, Ci ludzie walczą o swoją ziemie, tak jak Polacy walczyli z Niemcami podczas okupacji Polski. Tak samo, więc zacznij nazywać naszych bohaterów i żołnierzy walczących podczas IIWŚ, terrorystami! - a gdy już zaczniesz, to daj namiar na swój adres domowy, bym mógł Ci napluć na gojowską mordę.

Masz tutaj mapę, jak Izrael podpie**alał ziemie Palestynie w latach: 1946 - 2000.



BongMan napisał/a:

Zresztą nie rozumiem was. Z jednej strony wielce płaczecie że islamizacja Europy postępuje, a jak ktoś z tym walczy to nagle zmieniacie strony i bronicie brudasów.



A kto k***a wpie**ala Europie ten multikulturalizm i islamizacje?
Masz k***a obejrzyj sobie - ale tylko sceptycznie, bo nie mam zamiaru kogoś przekonywać!



"Dziel i rządź"

Wdr

2012-12-25, 11:44
@~BongMan terrotyzm rodzi się z bezsilności na to co się dzieje myślisz że to tak zajebiście by było jak w Polsce oddali by kawał ziemi cyganą bo są biedni? izrael powstał po 2 wojnie światowej bezprawnie na ziemiach Palestyńskich no są papierki które na to zezwalają ale nimi mozna podetrzeć sobie dupę bo już dawno straciły ważność no ale wracając do tematu i pomyśl teraz ~BongMan ze taki rumun otacza Cię betonowym murem odcina od świata nie możesz normalnie żyć baa taki rumun upokarza Twój Naród Twoje poglady zabija kolegów koleżanki i nie możesz nic z tym zrobić więc co Ci pozostanie co zrobisz? nalejesz bryny do butelki i zapie**olisz w rumuński patrol tyle k***a....Powstańców Warszawskich też nazwiesz k***a terorrystami? islam to inna sprawa

Rejtan

2012-12-25, 11:44
Tak właśnie zachowują się Żydzi, gdy ktoś im się sprzeciwi, albo ich skrytykuje.

papcio666

2012-12-25, 11:46
BongMan napisał/a:

Zresztą nie rozumiem was. Z jednej strony wielce płaczecie że islamizacja Europy postępuje, a jak ktoś z tym walczy to nagle zmieniacie strony i bronicie brudasów.


Może właśnie po to żeby każdy siedział u siebie a nie u nas?!? Tak swoją drogą to nawet pewien profesor z uniwersytetu w Tel-avivie stwierdził, że genetycznymi potomkami żydów sprzed 2000 lat są palestyńczycy! To kto jest u siebie i gdzie ma swój dom?

BongMan

2012-12-25, 11:55
Cytat:

Tam giną kobiety, dzieci i mężczyźni, bo k***a nie chcą oddać kawałka swojej ziemi


Na przykład to dziecko, które niedawno uj***ło facetowi łeb maczetą, śmiejąc się przy tym? To nie są ludzie. Takie dziecko by cię bez wahania zaj***ło tylko za to, że jesteś biały i nie wyznajesz jego wiary.
nathaniel.demerest napisał/a:

Z resztą, Ci ludzie walczą o swoją ziemie, tak jak Polacy walczyli z Niemcami podczas okupacji Polski.


Różnica jest taka, że polscy partyzanci atakowali SSmanów, gestapowców i żołnierzy Wehrmachtu, a nie niewinnych cywilów, jak to robią terroryści z tych wszystkich palestyn, pakistanów, afganistanów i innych tych śmierdzących nor.

Prowadziłem tą dyskusję na tym forum już dobre kilka razy i nie zamierzam po raz kolejny. Tym bardziej że nie potrafisz rozmawiać na poziomie, tylko od razu musisz wyzywać.

ru_ziolo

2012-12-25, 13:12
BUEHEHE bongman broni swoich.
Wolna Palestyna !!!!
j***ć żydów.

Lotharius

2012-12-25, 13:59
Dobrze, bić lewaków ! raz sierpem raz młotem !

Isami

2012-12-25, 14:08
W końcu Żydzi są agresorem, należy im się, za całą historię, tak jak Polakom należała się wolność.

PS. I nie, nie jestem Żydem

gosucherry

2012-12-25, 14:12
nathaniel.demerest napisał/a:

Swoją drogą, ten "żydek" walczy jak dzieci z podstawówki - napie**ala łapami gdzie wlezie - ale czego oczekiwać od organizmu pasożytniczego?



Szczerze, to napie**olił po mordach conajmniej czterem twoim idolom więc nie pie**ol, że walczy jak dzieci z podstawówki, wyszedł sam na grupkę i napie**olił po pyskach, ch*j mnie obchodzi czy jest to żyd, murzyn czy pingpong, ważne że się nie bał :)

lasyk

2012-12-25, 14:14
BongMan napisał/a:


Na przykład to dziecko, które niedawno uj***ło facetowi łeb maczetą, śmiejąc się przy tym? To nie są ludzie. Takie dziecko by cię bez wahania zaj***ło tylko za to, że jesteś biały i nie wyznajesz jego wiary.

Różnica jest taka, że polscy partyzanci atakowali SSmanów, gestapowców i żołnierzy Wehrmachtu, a nie niewinnych cywilów, jak to robią terroryści z tych wszystkich palestyn, pakistanów, afganistanów i innych tych śmierdzących nor.

Prowadziłem tą dyskusję na tym forum już dobre kilka razy i nie zamierzam po raz kolejny. Tym bardziej że nie potrafisz rozmawiać na poziomie, tylko od razu musisz wyzywać.



Czy ty zamkniesz w końcu ten zj***ny ryj? :homer:

Udash

2012-12-25, 14:15
Nie mam nic przeciw ciapatym ale w ciapatowie, tam jest ich ziemia i mi nic do tego! Od Polski niech się odpie**olą i żydzi i islamiści... wszystko na ten temat!

Orzel7

2012-12-25, 14:28
Yebać jednych i drugich !!!