18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Żyd bije Polaków protestujących przeciwko wojnie

Nathaniel_Demerest • 2012-12-25, 11:27
Na uroczystości wręczenia tytułów "Sprawiedliwych wśród narodów świata", doszło do szarpaniny między uczestnikiem ceremonii, a grupko młodych ludzi, manifestujących przeciwko niszczeniu państwa Palestyńskiego i ich obywateli, przez izraelską władze i wojsko.
Jak widać agresorem w tym przypadku, był osobnik wyglądający jak żyd - ale przecież dobrze wszyscy wiemy, że :"W Polsce nie ma żydów!"




Swoją drogą, ten "żydek" walczy jak dzieci z podstawówki - napie**ala łapami gdzie wlezie - ale czego oczekiwać od organizmu pasożytniczego?

eqz

2012-12-26, 10:33
Ja pie**ole, jak żydów w europie było od ch*ja przed II wojną światową to źle, jak stworzyli własne państwo na tak na prawdę swojej ziemi z której zostali wyrzuceni to też źle. Nawet j***ny Dmowski którego szczerze nienawidzę mówił że żydzi powinni mieć własne państwo Izrael w którym powinni to powinni sobie żyć.No i zrobili ale i tak j***ni ciągle się rozpie**alają na Europę jak by była ich. Nawet to by mi nie przeszkadzało tylko mam problem z tym że jednak dzisiaj kościół katolicki jest dzisiaj bardziej uświadomiony niż kiedyś i nie ma w kraju tylu zatwardziałych katoli którzy mogli by jakoś wpłynąć na rozwój intelektualny naszego społeczeństwa a patrząc na żydów to coś czuję że jak by w końcu się zmultikulturyzowali w europie to by ją w końcu przejęli religijnie i by nastąpiło 2 średniowiecze. Ale też prawda że gdyby nie oni to już byśmy mieli na głowie masę ciapatych a z dwojga złego wolę żyda.

maniiiek

2012-12-26, 11:22
eqz napisał/a:

jak stworzyli własne państwo na tak na prawdę swojej ziemi z której zostali wyrzuceni to też źle.


Problem w tym, że oni są Żydami tylko z nazwy. Prawdziwymi potomkami Żydów są Palestyńczycy. Teraz wyobraź sobie, że jakaś grupa w Rosji stwierdza, że to oni są prawdziwymi Polakami i wyrzuca Cię z Twojego domu bo to "ich" ziemia. Milutko prawda?
eqz napisał/a:

Nawet j***ny Dmowski którego szczerze nienawidzę mówił że żydzi powinni mieć własne państwo Izrael w którym powinni to powinni sobie żyć.


Owszem, ale czemu kosztem innego narodu? Mało to ziemi niczyjej w Ameryce Południowej, na Saharze albo chociaż na Antarktydze? Zawsze też mogą sobie jakąś bezludną wyspę powiększyć i tam zamieszkać. Sami sobie wybrali taki tryb życia - bez własnego państwa to niech się męczą. Przypominam, że Palestyńczycy bardziej są Żydami niż obecni "Żydzi".

darmowa32

2013-05-04, 03:51
Wpie**olić do gazu i po problemie.