18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyd bije Polaków protestujących przeciwko wojnie

Nathaniel_Demerest • 2012-12-25, 11:27
Na uroczystości wręczenia tytułów "Sprawiedliwych wśród narodów świata", doszło do szarpaniny między uczestnikiem ceremonii, a grupko młodych ludzi, manifestujących przeciwko niszczeniu państwa Palestyńskiego i ich obywateli, przez izraelską władze i wojsko.
Jak widać agresorem w tym przypadku, był osobnik wyglądający jak żyd - ale przecież dobrze wszyscy wiemy, że :"W Polsce nie ma żydów!"




Swoją drogą, ten "żydek" walczy jak dzieci z podstawówki - napie**ala łapami gdzie wlezie - ale czego oczekiwać od organizmu pasożytniczego?

sinjids

2012-12-25, 17:24
sgt_badyl napisał/a:

Co do tego filmiku z tym szwedem o zydach.



Nie dajcie się omamić. :P
To nie szwed to amerykański prawicowiec i rasista. Chociaż to drugie to chyba sadolom nie powinno przeszkadzać.

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Duke

slec21

2012-12-25, 17:35
Dobra hejt hejtem, ale może mi ktoś k***a wyjaśnić jakim prawem policja zatrzymała tamtych 3 "anarchistów"?

pi73rmaster

2012-12-25, 17:53
Ja tam nie wiem jak można protestować przeciwko tej wojnie. Albo ginie jakiś żyd albo brudas. Same plusy.

Techron

2012-12-25, 18:09
pi73rmaster napisał/a:

Ja tam nie wiem jak można protestować przeciwko tej wojnie. Albo ginie jakiś żyd albo brudas. Same plusy.



Problem jest taki, że po zmiażdżeniu resztek Palestyny, żydki skupią się na wymuszaniu przerwania irańskiego programu atomowego (który notabene zgodnie z prawdą jest komercyjny, a nie wojskowy). F-ICE pisze, że gdy Palestyna ubiegała się o status obserwatora w ONZ, USA i żydki byli na nie. Iran ma za to poparcie Rosji i Chin (pewnie tylko i wyłącznie ze względu na to, że chcą oni dokopać w końcu jankesom, ale jest), więc prędzej czy później dzięki pejsatym wybuchnie II WŚ.



Poza tym Persów jakoś bardziej szkoda. :/

Vof

2012-12-25, 19:48
Generalne Gubernatorstwo(Okupowana Polska)4 typy człowieka w prawodawstwie trzeciej rzeszy:
1.Aryjczyk(Niemiec);2.Volksdeutsch(Człowiek podpisujący lojalkę trzeciej rzeszy,lub z pochodzenia Niemiec);3.Słowianie(Polacy,Białorusini,Ukraińcy);4.Żydzi(Podludzie).Izrael(okupowana Gaza) 4 typy człowieka w monokulturze(prawodawstwie??):1.Żyd Syjonista(Talmud);2.Żyd Ortodoksyjny(Tora);Turyści i ludzie z reszty świata zamieszkujący Izrael;4.Palestyńczycy(Podludzie).
Jednym stwierdzeniem Izrael to najbardziej złe(chore)państwo jakie dzisiaj istnieje :shock: .Żydzi którzy byli mordowani przez SS i wermacht jakby dzisiaj powstali i zobaczyli co wyczyniają ich przodkowie to by sami mordy by im obili :!: .

wojtek95do

2012-12-25, 19:53
Szkoda, że już niema kogoś takiego jak Hitler (mówię tu o poglądzie, że trzeba żydków eksterminować). Przed wojną w europie było od ch*ja żydów, a w Polsce najwięcej. Po wojnie zaczęli sp***alać do Izraela, a teraz co się dzieje? Znów chcą "skolonizować" nasz kontynent, a nas nazywają antysemitami. Gdzie tu sens, gdzie tu logika ja się pytam?

Co więc trzeba zrobić?
- Dodać gazu!!!

maniiiek

2012-12-25, 20:11
Cytat:


Ja nie moge w ogole czytac co tutaj niektorzy idioci pisza. Jak mozna bronic tych j***nych brudasow, muzulmanow,

Czyli zabijanie małego dziecka jest w porządku bo jest innej wiary niż Ty? Brawo, właśnie stałeś się taki sam jak te brudasy, niczym się od nich nie różnisz.
Cytat:

ktorzy wpie**alaj sie z ta swoja ch*jowa wiara do europejskich krajow?

Wpie**alają się z 2 powodów: 1.wojny i prześladowania z nimi idące. 2. wysoki socjal w Europie Zachodniej. Gdyby nie żydzi to pierwszy powód znacznie by stracił na sile. Tylko idiota strzela do brudasów żeby się ich pozbyć, ubijesz jednego przyjedzie 10. Tu trzeba tak kombinować, żeby nie chciało się im wyjeżdżać od siebie.
Cytat:

Nie martwcie sie, niedlugo muzulmanie podziekuja wam za pomoc i wsparcie

żydzi już to robią. Z dwojga złego - wolę brudasa.
Cytat:

wpie**alajac sie samochodem-pulapka w chalupe zabijajac was i wasze rodziny tylko za to, ze jestescie innej wiary.

Chciałbyś. Na szczęście Polska ma za niski socjal dla pasożytów i nic nie wskazuje na poprawę. Bardziej mi przeszkadzają Żydzi z postawą roszczeniową u nas niż zamachy muzułmanów na zachodzie.

Cytat:

Co do tego filmiku z tym szwedem o zydach. Jak mozna w ogole stosowac takie terminy jak DOBRY MUZULMANIN? To jakis zart czy co? Ci psychole zabijaja dla swojej wiary, to nie jest religia pokoju!

ten co gówno się zna najwięcej dziobem kłapie, normalka. Religia akurat jest pokojowa, ot terroryści sobie robią "interpretacje" taką a nie inną dla własnych celów. Akurat ich religia nakazuje im (UWAGA!) szanować chrześcijan jako braci w wierze. Wszystkiemu winna jest banda sk***ysynów i tyle. Jakby nie religia to by sobie inne powody do walki znaleźli. Nie zapominajmy, że Ci ludzie są kilkaset lat za nami w rozwoju, a przynajmniej ci z małych wiosek.

Suka_Blyat

2012-12-25, 20:16
Jak ja, k***a, nienawidzę tfu żydów... Jak ja ich nie cierpię, szkoda, że nie robiono z nich srajtaśmy, byłoby się czym podcierać

Ork.Fajny

2012-12-25, 20:21
nathaniel.demerest napisał/a:

A kto k***a wpie**ala Europie ten multikulturalizm i islamizacje?


Teoria głupia. A Żydzi głupi nie są.
"Judaizacja" Europy jest znikoma, za to "Islamizacja" to plaga...
Po co Izrael miałby wspierać przejęcie przez arabów Europy, skoro istnieje wielkie prawdopodobieństwo że pierwsze co zrobi każdy z tych krajów, zamieniony w rep. islamską, to przestanie uznawać Izrael i prywatnej własności żydów na swoim terenie oraz wypowie mniej lub bardziej otwarty konflikt...?

Techron

2012-12-25, 20:31
@Arashel: W tym momencie to, za przeproszeniem, głupi Ty jesteś. Islamizacja Europy jest dla pejsatych dobrym pomysłem. Ciągły napływ i przyrost demograficzny muslimów zwiększa napięcia wśród zwykłych ludzi co w pewnym momencie zapoczątkuje rozruchy w kolejnych krajach spychając Europę w otchłań wojen domowych. Banki pejsatych będą osiągały krociowe zyski z pożyczek wojennych, a z samych odsetek będzie można przejmować kolejne części państw, zadłużonych w owych bankach po uszy.

Kakushkin

2012-12-25, 20:40


W kwestii żydowskiej niestety ale zaczyna nabierać znaczenia.

Ork.Fajny

2012-12-25, 20:44
Jakbyś nie zauważył Techron to Islam się nam tutaj rozprzestrzenia powoli i bez krwawych rozruchów. Wystarczy jeszcze jedno lub dwa pokolenia gdzie rodzi się 4 arabów na 1 europejczyka i żadna wojna nie bezie potrzebna. To będzie szybka eksterminacja rdzennych mieszkańców i szybkie przejęcie władzy w krajach typu Niemcy, Francja, Szwecja czy UK.
Izrael nic nie zrobi.
Poza tym nie wiem czemu zakładasz że w czasie wojny domowej ktoś będzie uznawał walutę żydowską i za stos bezwartościowych banknotów odda swoje tereny z których można uzyskać realne rzeczy typu plony. Na wojnie to się przydaje broń i jedzenie. A Żydzi w takowym konflikcie nie mieliby by kogo wspierać bo żadna z potencjalnych stron nie jest im przychylna.

wto992

2012-12-25, 22:35
Jeden kraj walczy otwarcie z islamem . Wolicie meczety w europie czy synagogi w izraelu ?

maniiiek

2012-12-26, 00:00
wto992 napisał/a:

Jeden kraj walczy otwarcie z islamem . Wolicie meczety w europie czy synagogi w izraelu ?


Pomijając to, że przed znakami interpunkcyjnymi nie robi się odstępu to i tak głupoty piszesz. Właśnie przez tą walkę izraela z islamem tylu c**atych do Europy zjeżdża.

Ehhcotam

2012-12-26, 01:43
Sami znawcy historii na tym forum. Co drugi pisze jakby miał doktorat z tej dziedziny, na której temat pisze. A tak na prawdę to 98% z was w dupie była i gówno widziała. Ale widzieli tak na prawdę tylko kilka filmików na hardzie(Jak to "terrorysci"terroryzują biednych ludzi w izraelu albo w kaukazie) oraz poczytali głupie posty jeszcze głupszego bongmana.