18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znowu pitbull

phrontch • 2020-02-05, 07:26
Kolejny łagodny pitbull, co to nikogo nie gryzie, w akcji




mrfreak16

2020-02-06, 02:07
poligon6 napisał/a:

Dzieki za rade jak nie pomoze wydłubanie oczu to tak zrobie.
To nic by nie dało, akurat ta rasa ma umieśniony kark i nie przerwiesz rdzenia napie**alając deka, tak samo w głowe to istna betonowa puszka. Jedynie oczy możesz wydłubać.



Hmm a załóżmy, że nie używamy żadnych palek desek bo nie ma pod ręką, sam mam teleskopa zawsze w torbie, ale jak widać nie zdałby się na nic. Do rzeczy, bez wydłubywania, a jakby tak tylnia łapę złamać i z całej siły ciągnąć? Nosz k***a tyle razy widziałem tego typu filmiki nikt się nie odważył

:shock:

Nellum

2020-02-06, 04:09
nic mnie bardziej nie wk***ia jak te pie**olone pit bulle atakują inne psy powinni go tam płytami chodnikowymi na miejscu ubić a co właściciel wziął go na smycz i sp***oli do domu? ;/

razgan12

2020-02-06, 06:10
bard1988 napisał/a:

Właściciel do więzienia a kundel do uśpienia.



Albo odwrotnie

:-)

pawlik26

2020-02-06, 07:45
warka napisał/a:

Wilk to maszyna do zabijania , pies, nie ma szans, oczywiscie z wilkiem Alfa . Ale ciekawy byłby to pojedynek. Ale przy technice Amstafa po 3 minutach , została by z niego glowa z zacisnietymi zębami .


Wilk ma instynkt zabijania a te gowno pitbulowe jedynie ugryzc i nie puscic. Nigdy nie lubilem tej rasy i uwazam ze dobry pitbul to martwy pitbul.

Adrianess

2020-02-06, 08:58
A sztachetą nie łaska przyjechać hahaha :shock:

Dukenstein

2020-02-06, 12:34
Pitbulla od ofiary oddziela się nożem. Najlepiej najpierw upie**olić pitbullowi łeb, naciąć podgardle od spodu do kręgołupa, jak nie puści to naciąć od góry i przetrącić kark. Sam łeb długo nie utrzyma zaciśniętych szczęk i puści. A potem wyj***ć do śmietnika. Tyle warta jest ta rasa.

marvel321 napisał/a:

wilk by przegral jeden na jeden. PAMIETAJ ze wilki chodzą polowac parami:) A jak nie polują to nie atakuja tylko uciekaja.




HAHA a to ci dobre. Nie ma takiej rasy psa który wygra z wilkiem 1 vs 1. Nawet wyspecjalizowane rasy psów do polowań na wilki nie mają na celu zagryżć wilka, a jedynie to ścigać i zmęczyć. A i tak w takich polowaniach wiele takich psów padało i było poważnie rannych. Niezależnie jak duży, jak silny i z jaką siłą ścisku szczęki pies przegra 1 vs 1 z przeciętnym dorosłym wilkiem.

Papa_SS

2020-02-06, 17:47
k***e do odstrzału razem z właścicielem Sk***ysynem!

k***y pie**olone, takie psy to tylko do wpie**olenia przez Azjate !!

bania88

2020-02-06, 19:48
Panowie, nie słuchajcie tych debili od dłubania w oczach, w dupie, czy łapania pitbulla za nogi. W takich przypadkach rozwiązanie jest banalnie proste. Bierzesz butelkę wody i polewasz pitbullowi po nosie - puścił by w parę sekund. Pitbulle podczas zacisku oddychają nosem. Na dodatek na filmie widać jednego kołka z baniakiem wody. Nikt nie wpadł na najprostszy i najskuteczniejszy pomysł.

nwonigers

2020-02-07, 00:40
up ktos wstawil filmik jak rozdzielic te psy wiec skoncz z ta woda.... ogolnie tamten sposob jest najlepszty jak widac ale jak ktos uzylby noza to bym mu 5 przybil.

psylocebulka

2020-02-07, 01:11
Ech, takiego kundla od razu kręcić za tułów aż nie padnie trzask. Jeśli nie słucha komend, jest agresywny w dodatku pitbull, jako przypadkowy przechodzień nie pytałbym właściciela o zdanie. Następnym razem może rzucić się na dziecko krzyczące na ulicy. Mam nadzieję, że nagranie trafiło do odpowiednich służb bo właściciel uciekał czym prędzej

piniek3

2020-02-07, 01:23
A ja bym go po wszystkim podpalil, nie wiem czym ale bym go podpalil.

T3RMINATOR

2020-02-07, 13:42
Dlatego właściciele agresywnych psów powinni być zobowiązani do prowadzania ich w kagańcach.