18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znowu pitbull

phrontch • 2020-02-05, 07:26
Kolejny łagodny pitbull, co to nikogo nie gryzie, w akcji




DiamondBack

2020-02-05, 11:45
Jak mnie mega wk***ia taka bezsilność tych cip. Ja zawsze przy sobie mam multitoola, który w razie potrzeby szybko odetnie fragmenty kończyn czy nożykiem szybko takiego psiaka uśpi.

kulawiec

2020-02-05, 11:52
garota napisał/a:

albo wsadźcie mu palec w dupę. Ile razy mi to ku*asa ratowało to nie powiem.



To bardzo intrygujące co napisałeś. Rozumiem, że wsadzałeś ku*asa do psiego pyska, a palec wsadzałeś psu w dupę, jak za bardzo zagryzał?

mam_racje

2020-02-05, 12:07
Dziad pie**olony ubek kacapski szkoda że nie zdechł na wylew jak stalin konając w szczynach i szyderstwach towarzyszy.

DjFido

2020-02-05, 12:11
poligon6 napisał/a:

W takim wypadku należy pitbullowi wydłubac oczy, jedyna szansa że napewno pusci ofiare. Jeżeli nie, nalezy wiercić palcem w oczodole az do skutku.
Deski i kołki w tym przypadku na niewiele się zdadza, jedynie do rozładowania własnego stresu.



B-shit panoćku! Łapiesz agresora za tylne łapy, podnosisz jak taczkę i się cofasz o kilka kroków ale zygzakiem i przekręcając tułów kundla (jakbyś z taczki bokiem wyrzucał). j***niec spanikuje i odpuści instant koncentrując się na złapaniu równowagi w przednich łapach.

poligon6

2020-02-05, 12:15
DjFido napisał/a:

B-shit panoćku! Łapiesz agresora za tylne łapy, podnosisz jak taczkę i się cofasz o kilka kroków ale zygzakiem i przekręcając tułów kundla (jakbyś z taczki bokiem wyrzucał). j***niec spanikuje i odpuści instant koncentrując się na złapaniu równowagi w przednich łapach.



Dzieki za rade jak nie pomoze wydłubanie oczu to tak zrobie.

Marianset napisał/a:

Czemu nikt tą deska nie nak***ial trgo pitbula po łbie? Nogi zwiazac jak cielakowi i napie**alac zmieniajac deski..




To nic by nie dało, akurat ta rasa ma umieśniony kark i nie przerwiesz rdzenia napie**alając deka, tak samo w głowe to istna betonowa puszka. Jedynie oczy możesz wydłubać.

Marianset

2020-02-05, 12:39
Czemu nikt tą deska nie nak***ial trgo pitbula po łbie? Nogi zwiazac jak cielakowi i napie**alac zmieniajac deski..

Ale właściciel pita pieknie odetchnal na koniec... I ma wyj***ne..

rapidu

2020-02-05, 13:15
Najlepsza metoda na pitbulla - tylne lapy do gory i kop w jaja. Pusci na 100%....

garota

2020-02-05, 14:25
kulawiec napisał/a:

To bardzo intrygujące co napisałeś. Rozumiem, że wsadzałeś ku*asa do psiego pyska, a palec wsadzałeś psu w dupę, jak za bardzo zagryzał?



Odpowiem tak:

przychodzi Jasiu do mamy i pyta: "mamo mamo, czemu ja mam takie włosy na plecach." Mama na to : "ciesz się że nie szczekasz, taka była balanga".

nwonigers

2020-02-05, 14:54
ale mnie wk***ia ze po kazdym takim ataku ludzie pozwalaja wlascicielowi tego zabojcy tak poi prostu odejsc. jak mi psa zaatakowal podobny smiec to 5 min tluklem do glowy sk***ysyna ze nastepnym razem jak go chociaz zobacze z linka na 10 m to mu k***a odfpie**ole tego psa. stary ciul jak z tego filmu nawet nie zrozumial. wiem k***a jedno. w tym chorym kraju trzeba miec noz do samoobrony i to nie tylko na takie scierwo ale tez na roznego rodzaju bandy. taki straszak i tyle ale jak trzeba to i tak obroni. na policje nie ma co liczyc bo przyjezdzaja po czasie.

Erich_Priebe

2020-02-05, 14:58
Ciekawe czy jakby kundlowi duszenie założył to by odpuścił

Karwen

2020-02-05, 15:24
Takie gówno co ma na karku to może swojej starej założyć wieczorem. Jak miałem 96kg mastifa to na spacery zakładało mu się porządna kolczatkę i dodatkowo
grubą skórzaną obroże po to żeby w razie takiej sytuacji bez problemu można go było odciągnąć. Taki mały pypeć to w szelkach powinien zapie**alać

psychol36

2020-02-05, 15:25
Wprawdzie tu pies nie ma obroży kagańca ale w tym filmie jest wyjaśnione jak odciągnąć takiego psa nie robiąc mu krzywdy.


Hrabia Drapula

2020-02-05, 15:42
udusił bym sk***ysyna smyczą, a później jego psa, nie na odwrót

NataliaW

2020-02-05, 16:43
Fajny piesek do sprzątania innych nieprzydatnych psów.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-02-05, 17:37
bard1988 napisał/a:

Właściciel do więzienia a kundel do uśpienia.



Nie masz pojęcia o czym piszesz: kundel do więzienia a właściciel do uśpienia.
Rozumiem, że jesteś początkującym sadolem?