18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znowu pitbull

phrontch • 2020-02-05, 07:26
Kolejny łagodny pitbull, co to nikogo nie gryzie, w akcji




Myxxer

2020-02-05, 17:41
Caramon napisał/a:

Nie wiem dlaczego, ale zabrzmiało mi to na nutę Umbrella. Coś jak:
Właściciel do więzienia... enia... enia... e... e... e... e... A kundel do uśpienia... enia... enia... e... e... e... e...
Może to dlatego, że jesteś bardem?



Raczej jesteś lekko upośledzony

homorek

2020-02-05, 17:43
bard1988 napisał/a:

Właściciel do więzienia a kundel do uśpienia.



Albo odwrotnie....

35i

2020-02-05, 18:06
Juzwa napisał/a:

Jedyne wyjście, to OBOWIĄZEK zakładania kagańca każdemu psu. Każdemu! Za prowadzenie psa bez kagańca zabierać psa do uśpienia. A właściciela zdzielić pałą przez łeb.



Lub odwrotnie.

Tomf

2020-02-05, 18:19
TYLKO DUSZENIE - nic więcej nie pomoże !!!!

35i

2020-02-05, 18:30
psychol36 napisał/a:

Wprawdzie tu pies nie ma obroży kagańca ale w tym filmie jest wyjaśnione jak odciągnąć takiego psa nie robiąc mu krzywdy.



Wolę Spejsona w wersji animowanej.

Sawix

2020-02-05, 18:51
Idź do ch*ja z tymi psami , zakazać hodowli

Madara286

2020-02-05, 19:36
Tymi deskami to bym przypie**olil ale włascicielowi po całej sytułacji :mrgreen:

apeex999

2020-02-05, 19:40
Jeśli jakiś pitbull opie**oli luzem latającego Kajtka powinien nie zapomnieć o jego właścicielu i mówię to do was, tych którzy prowadzają yorki swoich karynek bez żadnych smyczy które obskakuja i ujadają na każdego większego od nich psa i ludzi ale przecież nic nie zrobia. Sam mam 7 letniego pita i chodzę z gazem na psy tylko po to żeby w którymś momencie nie oderwał jakiemuś luzem puszczonemu yorkowi głowy za to że gryzie go po kostkach, dobrze że nie musiałem jeszcze do tej pory gazować własnego psa ale szarpie się po 3 razy dziennie tylko dlatego że mniejszym wolno więcej .

sard

2020-02-05, 20:09
Zobaczył mięsnego psa to go uj***ł.

Mors_Nigra

2020-02-05, 22:22
bard1988 napisał/a:

Właściciel do więzienia a kundel do uśpienia.



Właściciel do uśpienia, a kundla ze skarpy. A właściwie to oboje ze skarpy i ch*j.

mesjans

2020-02-05, 22:43
bard1988 napisał/a:

Właściciel do więzienia a kundel do uśpienia.



A nie lepiej uśpić jedno i drugie?

Presty

2020-02-05, 23:14
poligon6 napisał/a:

W takim wypadku należy pitbullowi wydłubac oczy, jedyna szansa że napewno pusci ofiare. Jeżeli nie, nalezy wiercić palcem w oczodole az do skutku.
Deski i kołki w tym przypadku na niewiele się zdadza, jedynie do rozładowania własnego stresu.



Polecam żel łzawiący.
Bardziej mi pomógł i szybciej.
Pies chyba cierpiał (nie znam psiej mowy), właściciel na pewno.
Dostali duże dawki :P
Już sie nie pokazuja na dzielni :)

settogo

2020-02-05, 23:18
bard1988 napisał/a:

Właściciel do więzienia a kundel do uśpienia.



Ty debilu miałes kiedys psa ? Takie rzeczy się zdarzaja.

Machol

2020-02-06, 00:18
Nie zastanawiał bym się długo. Nóż, cięcie w ścięgna żuchwy. Nie żałowałbym nawet zabicia takiego ścierwa, jeżeli uratował bym swoją nogę czy co tam by chwycił. Czym jest dwa lata w pierdlu wobec reszty życia z możliwością normalnego chodzenia?
W przypadku każdego ataku, nawet na taką psią pierdołę, po co się ludzie krygują? Popuka deseczką po głowie i ojej, nie działa... Napie**alaj aż tą dechę złamiesz, pies jest i tak do utylizacji, a nie będziesz czekał na weterynarza i humanitarne uśpienie, to jest agresywne kurestwo które skończy z tym psem i następnie ujebie ciebie. Skacz po nim, urwij jaja, zadepcz, zniszcz, nie żałuj niczego. Nie daj drugiej szansy. I żaden sąd nie będzie się potem mądrzył, że to jakieś zabójstwo zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Masz po prostu zabić to jak najszybciej i czymkolwiek jesteś w stanie dla ratowania zdrowia i życia, - nie najwymyślniej i dla zabawy.

Legion666

2020-02-06, 00:49
pie**olicie, że pies i właściciel do odstrzału. Może tamten drugi pies zaatakował a ten się bronił? Macie jakieś info? Bo ten film nie pokazuje całej sytuacji. Wychowanie psa ma największe znaczenie i nawet psy uznawane za najgroźniejsze są łagodne, a te łagodne bywają agresywne. Sam mam psy które jak są atakowane to nie odpuszczą, a jak ktoś je drażni albo chce pogłaskać to upie**olą. Nikt nie wie jak cała sytuacja wyglądała a wyroki wydają sędziowie pie**oleni