18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgubione koło, niezachowanie bezpiecznej odległości

PierreDolish • 2018-04-20, 18:20
Cześć sadole, dziś materiał własny. Pan którego widać na wjeździe do KFC postanowił zgubić koło (widoczne w 22s), zaś pani z czerwonego suzuki nie pozostała obojętna i z rozkoszą na nie najechała. Zadowolona z siebie postanowiła jak najszybciej zahamować zmuszając również do tego pana ze srebrnej skody jadącego za nią. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie muł bagienny jadący fordem, który dla zabawy chciał się przyjrzeć bliżej barierce. Niestety podczas podziwiania barierki z bliska nie przewidział, że pan ze skody będzie miał za mało miejsca i będzie musiał się ratować zjechaniem na mój pas. Ja niestety zapatrzywszy się na pana z wjazdu na KFC nie zauważyłem hasającego radośnie kółka po autostradzie i spostrzegłem że coś jest nie tak jak skoda znajdowała się na moim pasie. Szybkie szarpnięcie kierownicą w prawo i odbicie w lewo może i nie spowodowałoby większych emocji, lecz zauważywszy raptownie hamującą panią, noga sama uciekła na hamulec czego konsekwencją był piruet godny najwybitniejszego łyżwiarza figurowego i autko do kasacji.

Akcja główna od 20s.


krzyks_08.0

2018-04-20, 18:26
Ty się tak rozj***łeś? Ale z ciebie dupa :homer:

Pa...........in

2018-04-20, 18:29
za raptowne szarpnięcie kierownicą, niczym drift w dubaju tyle że tam się nie rozbijają

PierreDolish

2018-04-20, 18:30
matisadi napisał/a:

Ty się tak rozj***łeś? Ale z ciebie dupa :homer:



Nooo zagapiłem się na tego kolesia który zgubił koło...

krzyks_08.0

2018-04-20, 18:52
PierreDolish napisał/a:



Nooo zagapiłem się na tego kolesia który zgubił koło...



Masz nauczkę. On się na coś gapił i się czepiasz. Ty zrobiłeś to samo. :-P

PierreDolish

2018-04-20, 18:56
matisadi napisał/a:



Masz nauczkę. On się na coś gapił i się czepiasz. Ty zrobiłeś to samo. :-P



Nie zaprzeczam, nauczka do końca życia :)

~PowerBoBass

2018-04-20, 19:55
Dobra, elegancko ale powiedz nam jedną rzecz - czyja wina została ustalona za np uszkodzenie Twojego auta? Srebrna skoda, pan bez koła czy może sam sobie byłeś niby winny?

PS pytam o ustalenia policji, nie potrzeba tu głosu miliona ekspertów teoretyków.

Essent

2018-04-20, 20:20
Widoczność bardzo dobra,średnia prędkość plus 80km/h nagła zmiana kierunku jazdy przy tej prędkości to lekko zakrzywiony łuk,ale ten głąb musiał mieć opony z Castoramy i wpadł w poślizg na takim,prostym odcinku :homer:
Ciekawe czy dostał zniżkę na zapach do auta kupując te opony :krejzi:

PierreDolish

2018-04-20, 20:28
PowerBoBass napisał/a:

Dobra, elegancko ale powiedz nam jedną rzecz - czyja wina została ustalona za np uszkodzenie Twojego auta? Srebrna skoda, pan bez koła czy może sam sobie byłeś niby winny?

PS pytam o ustalenia policji, nie potrzeba tu głosu miliona ekspertów teoretyków.



Wina pana od zgubionego koła, całe szczęście miałem nagranie inaczej mógłbym pomarzyć o odszkodowaniu...

Essent napisał/a:

Widoczność bardzo dobra,średnia prędkość plus 80km/h nagła zmiana kierunku jazdy przy tej prędkości to lekko zakrzywiony łuk,ale ten głąb musiał mieć opony z Castoramy i wpadł w poślizg na takim,prostym odcinku :homer:
Ciekawe czy dostał zniżkę na zapach do auta kupując te opony :krejzi:



Brak ESP, ABS i do tego hamowanie podczas łuku nawet pirelli by się poddało... głąbie :P

kokos_123

2018-04-20, 20:38
Yhm, ESP to wybawienie przy czymś takim, o ile jest sprawne. Miejmy nadzieję że autor na następne auto wybierze coś co je posiada i nie będzie się rozpraszał podczas jazdy.

Essent

2018-04-20, 20:48
[quote="PierreDolish"



Brak ESP, ABS i do tego hamowanie podczas łuku nawet pirelli by się poddało... głąbie :P [/quote]

Głąba to sobie możesz syna nazywać.Ja Cię nie obraziłem tylko wypowiedziałem się na Twój temat.Że masz brak ESP,ABS,GPS,DVD,CD,FM,KGB,CIA,VHS to mnie ch*j obchodzi :roll:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-20, 20:58
k***a rozumiem brak ESP, ale ABS to mają ponad 20-letnie śruty (wcale nie wysokich lotów)

A z tym autkiem do kasacji... nie znasz naszych mistrzów klepania... chyba, że wrzucisz fotkę, ocenimy ;)

@Essent
Z "głąbem" pierwszy wyskoczyłeś :)

Essent

2018-04-20, 21:03
Hranipex napisał/a:



@Essent
Z "głąbem" pierwszy wyskoczyłeś :)



k***a,rzeczywiście i przepraszam autora :kawa:
Jestem po ośmiu kroplówkach żywca i warki,mogłem nie zauważyć.Jeszcze raz przepraszam i mam to gdzieś :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-20, 21:08
@up
Żywca jeszcze rozumiem, ale jak można pić Warkę??? :mrgreen:

Essent

2018-04-20, 21:19
Hranipex napisał/a:

@up
Żywca jeszcze rozumiem, ale jak można pić Warkę??? :mrgreen:



Jest do wygrania chusta kibica! Wygrałem już dwie,nie wiem czy wyrzucić do utylizacji czy po prostu do kosza :kawa: