18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgubione koło, niezachowanie bezpiecznej odległości

PierreDolish • 2018-04-20, 18:20
Cześć sadole, dziś materiał własny. Pan którego widać na wjeździe do KFC postanowił zgubić koło (widoczne w 22s), zaś pani z czerwonego suzuki nie pozostała obojętna i z rozkoszą na nie najechała. Zadowolona z siebie postanowiła jak najszybciej zahamować zmuszając również do tego pana ze srebrnej skody jadącego za nią. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie muł bagienny jadący fordem, który dla zabawy chciał się przyjrzeć bliżej barierce. Niestety podczas podziwiania barierki z bliska nie przewidział, że pan ze skody będzie miał za mało miejsca i będzie musiał się ratować zjechaniem na mój pas. Ja niestety zapatrzywszy się na pana z wjazdu na KFC nie zauważyłem hasającego radośnie kółka po autostradzie i spostrzegłem że coś jest nie tak jak skoda znajdowała się na moim pasie. Szybkie szarpnięcie kierownicą w prawo i odbicie w lewo może i nie spowodowałoby większych emocji, lecz zauważywszy raptownie hamującą panią, noga sama uciekła na hamulec czego konsekwencją był piruet godny najwybitniejszego łyżwiarza figurowego i autko do kasacji.

Akcja główna od 20s.


Cara_Al_Sol

2018-04-20, 21:32
Oho, wysyp ekspertów od brawurowej jazdy.
:mrgreen:

PieronJasnySzlag

2018-04-20, 22:03
Właśnie chciałem pytać o opony, prędkość i marke samochodu. Z niebywałą łatwością wpadłeś w ten poślizg. Było w tym dużo Twojej winy bo dało sie z tego normalnie wyjść. Ale ten poślizg masakra.

Xian5

2018-04-20, 22:04
Zaraz sie zacznie wysyp znawców piwa a chyba wiadomo ze każdy sadol pije harnasia, tyskie, żubra i Warkę

Tradyt

2018-04-20, 22:30
Spiderowski napisał/a:

Prawdziwy sadol pije bimber od Heńka.


Prawdziwy sadol sam pędzi bimber i ma w dupie wszystkie monopolowe i zakaz handlu w niedziele ...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-20, 22:38
Tradyt napisał/a:


Prawdziwy sadol sam pędzi bimber....



Prawdziwy sadol jest właścicielem Polmosu Białystok ;)

Tradyt

2018-04-20, 23:04
Hranipex napisał/a:



Prawdziwy sadol jest właścicielem Polmosu Białystok ;)


Prawdziwy sadol to pie**oli Polmos on sam jest polmosem dla siebie , ile wyrobi tyle wypije pie**oli akcyzy i inne pierdoły a i kaca po tym nie ma samo zdrowie...

Eth

2018-04-21, 00:05
Hranipex napisał/a:

@up
Żywca jeszcze rozumiem, ale jak można pić Warkę??? :mrgreen:



Proste, trzeba być "głąbem" :)

Tracy90

2018-04-21, 00:35
Prawdziwy Sadol pije "ślinę lisa". Pozdro dla kumatych.
Obrótka faktycznie amatorsk i będąca ewidentnie efektem zaskoczenia, czyt. braku uwagi, ale ja o czymś innym...: czego Ty - k***a - słuchasz?! Co za autostradowo-radiowa ch*jnia.

~Velture

2018-04-21, 07:30
Tracy90 napisał/a:

Prawdziwy Sadol pije "ślinę lisa". Pozdro dla kumatych.




No a co do filmiku to już się nie będę dopie**alać na siłę bo autor sam wie co odj***ł i ma nauczkę na przyszłość.

czerczil

2018-04-21, 11:25
trzeba bylo ladowac w dupe skody, dostalbys odszkodowanie i auto bylo by jak nju, a tak to lipa panie szanowny

lalamido

magicrodek123

2018-04-21, 11:40
te "k***AAAAAAAAAA" w tle spokojnego radia rozśmieszyło mnie bardziej niż ostatnie 5 stron sadola, piwko :D

kakaraka

2018-04-21, 12:00
miałeś dokładnie 4 sekundy żeby zareagować, gdybyś nie walił konia podczas jazdy to mógłbyś tego uniknąć :D

Raflik

2018-04-21, 12:11
Pokaż jeszcze fotę auta