18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgubione koło, niezachowanie bezpiecznej odległości

PierreDolish • 2018-04-20, 18:20
Cześć sadole, dziś materiał własny. Pan którego widać na wjeździe do KFC postanowił zgubić koło (widoczne w 22s), zaś pani z czerwonego suzuki nie pozostała obojętna i z rozkoszą na nie najechała. Zadowolona z siebie postanowiła jak najszybciej zahamować zmuszając również do tego pana ze srebrnej skody jadącego za nią. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie muł bagienny jadący fordem, który dla zabawy chciał się przyjrzeć bliżej barierce. Niestety podczas podziwiania barierki z bliska nie przewidział, że pan ze skody będzie miał za mało miejsca i będzie musiał się ratować zjechaniem na mój pas. Ja niestety zapatrzywszy się na pana z wjazdu na KFC nie zauważyłem hasającego radośnie kółka po autostradzie i spostrzegłem że coś jest nie tak jak skoda znajdowała się na moim pasie. Szybkie szarpnięcie kierownicą w prawo i odbicie w lewo może i nie spowodowałoby większych emocji, lecz zauważywszy raptownie hamującą panią, noga sama uciekła na hamulec czego konsekwencją był piruet godny najwybitniejszego łyżwiarza figurowego i autko do kasacji.

Akcja główna od 20s.


Indyferentny

2018-04-21, 23:15
A jak dla mnie srebrne i czerwone gówno wypie**alać z lewego pasa. Chcieli cię wyprzedzić - dziura była jak u karyny w kroku żeby się schować po manewrze, nah, j***ć, będą lecieć 5km/h szybciej od ciebie i blokować lewy zmuszając mirka (w tym wypadku prowadzącego chyba infinity) żeby siadł im na dupie, bo te janusze lewego pasa inaczej nie odblokują. Mentalność wyprzedzających się tirowców.

ch*j z gościem co kapcia zgubił, chcesz jechać lewym naucz się jeździć. Jeździsz taczką albo nie umiesz to wypie**alaj na prawy i jak już cię ciśnie żeby kogoś wyprzedzić to się po manewrze chowaj. Mam nadzieję, że podziękowałeś kretynce w czerwonym za to, że obsrała się toczącej gumy. pie**olona jeszcze po wyhamowaniu migacz wrzuciła i pas zaczęła zmieniać, no bezmózg k***a jakich mało. Najlepiej to w poprzek mogła stanąć. Dwóch za plecami jakoś opanowało jej zj***ny manewr to chyba myślała, że chociaż kogoś z prawego sprzątnie.

BajecznyKrzysztof

2018-04-22, 01:30
nie kumam tych tekstów z kasacją, przy nawet najmniejszych wypadkach. od uderzenia przodem i tyłem w barierkę, już niby takie uszkodzenia, ze nie opłaca sie naprawiac ? :D Nie w Polsce, nie z tymi przepisami, nie z tymi ubezpieczycielami. Będą klepali, aż miło.

Slatojesos

2018-04-22, 09:18
A o zachowaniu bezpiecznej odległości to słyszeli?
ch*ja! Bo cała Polska tak jeździ,100 na blacie w odl. 5-10m.od siebie
Gdyby tego przestrzegano wszyscy aktorzy z filmu szczerze by się uśmiali i pojechali dalej radośnie,bo nikomu nic by się nie stało.

tarcer123

2018-04-22, 09:27
BajecznyKrzysztof napisał/a:

nie kumam tych tekstów z kasacją, przy nawet najmniejszych wypadkach. od uderzenia przodem i tyłem w barierkę, już niby takie uszkodzenia, ze nie opłaca sie naprawiac ?




Masz Pan rację. Do polski przyjeżdżają z zachodu auta składane z ćwiartek, które przed naprawą wyglądały gorzej niż buda dla psa. Po 2 tygodniach ogłoszenie na alledrogo jako bezwypadkowa igła z niemiec z malym przebiegiem. A JAnusze łykają jak pelikany.

To co widać na filmiku to raptem "stłuczka parkingowa''. :amused:
Autko pewnie już wyklepane bardziej niż naj***na karyna na wiejskiej dyskotece.

PierreDolish

2018-04-22, 12:43
Hranipex napisał/a:

k***a rozumiem brak ESP, ale ABS to mają ponad 20-letnie śruty (wcale nie wysokich lotów)

A z tym autkiem do kasacji... nie znasz naszych mistrzów klepania... chyba, że wrzucisz fotkę, ocenimy ;)



Auto wartości rynkowej 5000, naprawa pewnie ok 3000 o ile belka nie dostała, a pewnie dostała zważywszy zniszczenie felgi, nie opłacało się niestety... Szkoda mi jego było tylko z jednego powodu, mały przebieg na poziomie 36 000... Ale silnik 1.1 ratować? :-/




Sonoio

2018-04-22, 22:58
Spokojnie do wyklepania, podjedź se na najbliższy złom to znajdziesz części za flaszkę

0smiechu

2018-04-23, 02:13
Pany mam taką opcje . Jechałem dzisiaj w korku w krakowie i ostro zachamowałem . jakis janusz w paseratti( Kr 389vy ) sie lekko zagapil i ledwo wyrobil , wydawalo mi sie ze mnie nie stuknal bo nic nie poczulem , ale pozniej jak wrocilem widze rysy na tylnim blotniku . Co robic , isc na psiarskie bo mam numery i kojarze ten bolid czy pie**olić to i spolerować na najblizszych dniach ?

Diggerx

2018-04-24, 14:45
0smiechu napisał/a:

Pany mam taką opcje . Jechałem dzisiaj w korku w krakowie i ostro zachamowałem . jakis janusz w paseratti( Kr 389vy ) sie lekko zagapil i ledwo wyrobil , wydawalo mi sie ze mnie nie stuknal bo nic nie poczulem , ale pozniej jak wrocilem widze rysy na tylnim blotniku . Co robic , isc na psiarskie bo mam numery i kojarze ten bolid czy pie**olić to i spolerować na najblizszych dniach ?


Jak nie masz nagrania albo świadka, to nic nie zrobisz jak janusz sam sie nie przyzna.