18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~Velture

2018-02-22, 08:45
Sprawa jest taka, że od pewnego czasu ludzie tagują tak ch*jowo, że parówa mięknie a odszukanie tematu graniczy z cudem.

Propozycja jest taka, że może podczas rozpoczynania nowego tematu dać gdzies oczojebny link do tematu o poprawnym tagowaniu.

~Sunday

2018-02-22, 09:37
Velture napisał/a:

Sprawa jest taka, że od pewnego czasu

Velture napisał/a:

parówa mięknie a odszukanie

Velture napisał/a:

graniczy z cudem.



:glasku:


A tak na poważnie, to na palcach jednej ręki można policzyć aktywnych dawców kontentu, a oni wiedzą co i jak (zaś tagowanie 'niedzielnych uplouderów' moderacja poprawia na bieżąco).
Olbrzymia część tematów prędzej, czy później jest usuwana i właśnie tutaj szukałbym przyczyny tego, że pewnych rzeczy nie da się już odnaleźć na forum.
Domyślam się, że do napisania powyższego posta natchnął cię twój kolejny temat w było.pl? Normalna rzecz i zdarza się najlepszym, zatem wszystko w normie.

btw
Ja z kolei mam taki pomysł żeby po zalogowaniu przenosiło użytkowników nie do poczekalni, a prosto na dział hard. 8-)

~Velture

2018-02-22, 12:25
Sunday napisał/a:



:glasku:


A tak na poważnie, to na palcach jednej ręki można policzyć aktywnych dawców kontentu, a oni wiedzą co i jak (zaś tagowanie 'niedzielnych uplouderów' moderacja poprawia na bieżąco).
Olbrzymia część tematów prędzej, czy później jest usuwana i właśnie tutaj szukałbym przyczyny tego, że pewnych rzeczy nie da się już odnaleźć na forum.
Domyślam się, że do napisania powyższego posta natchnął cię twój kolejny temat w było.pl? Normalna rzecz i zdarza się najlepszym, zatem wszystko w normie.

btw
Ja z kolei mam taki pomysł żeby po zalogowaniu przenosiło użytkowników nie do poczekalni, a prosto na dział hard. 8-)


Zainspirowała mnie mysz w gniazdku gdzie wpisując oczywiste tagi czyli mysz i gniazdko nie było niczego poza dublem Angela a temat oryginalny był otagowany jak muzułmańska baba burką.

~LeweOkoSaurona

2018-02-22, 19:33
Sunday napisał/a:


Ja z kolei mam taki pomysł żeby po zalogowaniu przenosiło użytkowników nie do poczekalni, a prosto na dział hard. 8-)



Najlepiej bezpośrednio do poziomu forum, ewentualnie sru w fekalia. :amused:

~Sunday

2018-03-20, 09:27
Historia zna takie przypadki (klik), jednak nikt wtedy nie wziął na siebie odpowiedzialności.
Dziś tak samo moderacja udaje, że nie nic się nie dzieje i chce zamieść sprawę pod dywan.
Tymczasem to się dzieje na naszych oczach i spotyka kolejnych użytkowników.
Niestety, nigdy też nie powstały odpowiednie zasady, procedury i standardy postępowania w takich sytuacjach.
Velture, co teraz? Czy zagadka dodatkowego piwa zostanie rozwiązana? Jak zakończy się ta historia?

Di...........ar

2018-04-01, 22:34
Zgodnie z sugestią, że tu mam zamieścić pytanie proszę o pomoc.
Miewam tak, że wchodząc w temat widzę cytuj komentarz i edytuj swój. Bywa tak, że jest tylko cytuj, nie ma edytuj. Czasem nie ma i jednej i drugiej opcji. Przeglądarka Firefox. Bywa, że otwarcie tematu w nowej karcie rozwiązuje problem, ale nie zawsze.

Ni...........ny

2018-04-01, 22:38
Diar napisał/a:

Zgodnie z sugestią, że tu mam zamieścić pytanie proszę o pomoc.
Miewam tak, że wchodząc w temat widzę cytuj komentarz i edytuj swój. Bywa tak, że jest tylko cytuj, nie ma edytuj. Czasem nie ma i jednej i drugiej opcji. Przeglądarka Firefox. Bywa, że otwarcie tematu w nowej karcie rozwiązuje problem, ale nie zawsze.



"Edytuj" znika po godzinie, a "cytuj" naprawisz otwierając temat w nowej karcie, nie ma za co ;-)

Di...........ar

2018-04-01, 22:43
Niezwyciężony napisał/a:



"Edytuj" znika po godzinie, a "cytuj" naprawisz otwierając temat w nowej karcie, nie ma za co ;-)



No właśnie nie. Zobaczyłam literówkę i chciałam poprawić. Nie mogłam, a minęła może minuta. Potem się udało na nowej karcie, ale czasem trzeba było przeglądarkę wygasić i włączyć. Jutro przeinstaluję przeglądarkę, ale jak nie pójdzie zrobię zrzuty ekranu. Na IE nie włażę, do Chroma też nie mam zaufania. Opera też ostatnio dziwnie działa. Firefox na innych stronach działa mi prawidłowo.

Ni...........ny

2018-04-01, 22:49
Diar napisał/a:


No właśnie nie. Zobaczyłam literówkę i chciałam poprawić. Nie mogłam, a minęła może minuta. Potem się udało na nowej karcie, ale czasem trzeba było przeglądarkę wygasić i włączyć. Jutro przeinstaluję przeglądarkę, ale jak nie pójdzie zrobię zrzuty ekranu. Na IE nie włażę, do Chroma też nie mam zaufania. Opera też ostatnio dziwnie działa. Firefox na innych stronach działa mi prawidłowo.



Myślę że musisz sobie z tym jakoś radzić, co prawda plemników (modów adminów ) jest tu jak psów, ale robić to nie ma komu.
O tym jak to działa najlepiej świadczy fakt, że przez grube miesiące nie było komu nastawić głupiego zegarka na SB ;-)

Może ktoś coś z tym zrobi, ale jak znam to tałatajstwo to raczej wyłożą na to lachę :amused:

tranzystor

2018-04-01, 23:07
Problemem jest, że moderatorzy anonimowo usuwają posty. Dzięki anonimowości niektórzy są skrajnie stronniczy i powołują się na ogólny powód - netykietę. Czy nie można wprowadzić takich zmian, aby przy informacji o usuniętym poście była informacja, kto go usunął?

Cara_Al_Sol

2018-04-02, 00:22
tranzystor, Z własnego doświadczenia wiem, że to walka z wiatrakami.
Zaczną ci pisać teksty typu "O, komuś usunięto post", "nie płacz" czy "usuń konto".
Zaczniesz dyskutować - Ostrzeżenie. Drążysz temat - ban.
Zostaw, nie warto.
Pozdrawiam prawie wszystkich. :ok:

tranzystor

2018-04-02, 01:23
Cara_Al_Sol napisał/a:

tranzystor, Z własnego doświadczenia wiem, że to walka z wiatrakami.
Zaczną ci pisać teksty typu "O, komuś usunięto post", "nie płacz" czy "usuń konto".
Zaczniesz dyskutować - Ostrzeżenie. Drążysz temat - ban.
Zostaw, nie warto.
Pozdrawiam prawie wszystkich. :ok:




Masz rację. Korzystam z Sadistica już kilka lat, ale w ostatnim okresie prawdopodobnie nawciskali gówniarstwa do grona moderatorów i robi się powoli prywata. Obserwuję rażącą stronniczość nie tylko wobec mnie. Brak anonimowości moderatora i możliwość zgłoszenia problemu adminowi ukróciłaby trochę coniektórych.

~Velture

2018-04-02, 06:47
tranzystor napisał/a:




Masz rację. Korzystam z Sadistica już kilka lat, ale w ostatnim okresie prawdopodobnie nawciskali gówniarstwa do grona moderatorów i robi się powoli prywata. Obserwuję rażącą stronniczość nie tylko wobec mnie. Brak anonimowości moderatora i możliwość zgłoszenia problemu adminowi ukróciłaby trochę coniektórych.



Już k***a widzę jak cent będzie się pie**olił w wasze skargi aby ukarać moderatora bo ktoś wasze wypociny skasował :wyj***ne:
X