18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawód żołnierz

sz...........an • 2013-10-09, 01:18

Podpisuję się pod tym rękami, nogami, językiem a nawet pośladami (chociaż tam jeszcze nigdy długopisu nie trzymałem)


Uwaga! Wiem, że ten temat przyciągnie hejt jakich mało, także Penerałke miej tutaj na oku komcie :amused:

Szkoda tylko, że z naszej armii gunwo zostało, podziękować możemy wspaniałej władzy która nie wyciągnęła wniosków z roku 1939, a wszyscy znamy swoje ch*jowe położenie (między wschodem a zachodem) 8-)

kame01

2013-10-09, 01:31
Rodzinę i honor bronić jasne! Za Tuskolandię ginąć nie będę nigdy! Niech sobie ta banda leserów z sejmu sama teraz idzie. Wybiją ich w pień i będzie spokój.

brudny

2013-10-09, 01:33
szer.Polucjan napisał/a:

Szkoda tylko, że z naszej armii gunwo zosta


Nie wiem czy masz na myśli rozwiązanie zasadniczej służby wojskowej czy co??
Nie wiem czy wiesz ale w nowoczesnej wojnie nie liczy się liczba tylko jakość. Co mi z 20mln owiec po zasadniczej gdzie się tylko uczyli pić prasować i wystrzelić 2 naboje. Zostali zgnojeni potem gnoili i mile to wspominają. Wolę perfekcyjnie wyszkolonego żołnierza. nie wiem czy się orientujesz ale na wyszkolenie komandosa z navy seals liczony jest w setkach tysięcy $. I jeden komandos jest więcej wart na polu walki niż 200 debili z ak44(to powiedział ktoś bardzo mądry) Argument że wojsko wychowywało mężczyzn też jest gówno prawdą ilu jest starych debili pijaków pedałów transwestytów bezdomnych co zapewne kiedyś byli w wojsku. Od tego nie ma reguły.
szer.Polucjan napisał/a:

ch*jowe położenie (między wschodem a zachodem)


zajebiste tranzytowe położenie

sz...........an

2013-10-09, 01:36
@up

postaw 70 tyś naszych przeciwko np. 400 tyś ruskich (optymistyczne założenie) zobaczymy czy jakość naszych mi-24 kontra ilość ich mi-24 albo naszych kilku f-16 kontra ruskie migi jest tak dobra jak ją zachwalasz.

Policeman

2013-10-09, 01:36
Ja na co dzień nie spotykam typów w rurkach, a mieszkam w Warszawie więc chyba powinienem, prawda? Powiem jedno, jak zajdzie potrzeba, to żołnierze ubiorą się w mundur, wezmą karabin, przygotują się, wsiądą do czołgów etc. A tutaj jeb! jeb! jeb! drony. jeb! jeb! jeb! tomahawki z niszczycieli F-16 zanim wystartują zostaną zdjęte taktycznymi rakietami dalekiego zasięgu. Z kim niby chcecie wojować taką armią? Możemy napaść na Grenlandię, co wy na to? Napadnijmy na Grenlandię, a potem zajmijmy arktykę! To nie "hejt", szanuję wojaków, ale napawanie się ich sprawnością to debilizm. Dzisiaj wojnę wygrywają tłuści goście w okularach po MIT.

brudny

2013-10-09, 01:42
szer.Polucjan napisał/a:

@up

postaw 70 tyś naszych przeciwko np. 400 tyś ruskich (optymistyczne założenie) zobaczymy czy jakość naszych mi-24 kontra ilość ich mi-24 albo naszych kilku f-16 kontra ruskie migi jest tak dobra jak ją zachwalasz.


Porównujesz polske z militarną potęgą a to złe.
mówię o 26tys amerykańskich żołnierzy będących w stanie kontrolować cały kraj. Mówię o Izraelu (tak wiem żydzi) który jest otoczony arabami którzy się go obawiają (to też trochę za sprawą USA)

Polska nie może liczyć na ilość żołnierzy jak w Rosji (porównaj na globusie) to niech postawi na jakość

sz...........an

2013-10-09, 01:43
no więc mnie chodzi o to, aby Polska była potęgą militarną, to jest jedyny sposób aby zaczęli się z nami liczyć wszędzie. Tak to mają nas w dupie tak samo jak gruzję :D

brudny

2013-10-09, 01:45

wolał bym Polskę jako potęgę gospodarczą wszak lepiej jest pływać w zlocie jak we krwi

cerber2306

2013-10-09, 01:46
HA HA to wypad wszyscy najlepiej oddajcie życie za Donaldinia Palikota i jego pana posłankę i Kaczuche od razu bedzie więcej miejsc pracy dla nas!!! popieram !!! :-D

brudny

2013-10-09, 01:48
Cerber jak teraz nie potrafisz znaleźć miejsca pracy to arbo jesteś leniwy albo głupi. A jak dla ciebie ojczyzna jest niska wartością to stawiam na to drugie.

Policeman

2013-10-09, 02:56
"Wolę by Polska była militarną potęgą" Żeby Polska była militarną potęgą potrzeba dobrobytu. Żeby był dobrobyt potrzebny jest przemysł krajowy, prywatny, ale jednak skupiony wokół krajowego kapitału, odprowadzającego podatki u nas. By mieć taki przemysł potrzebujemy liberalizacji przepisów, zmianę sceny politycznej, ordynacji wyborczej, a nawet ustroju państwa. Żeby zmienić przepisy/scenę polityczną/ordynację/ustrój potrzeba wykształconego społeczeństwa obywatelskiego. By mieć takie społeczeństwo potrzebna jest gruntowna zmiana kształcenia, potrzebna jest scena kulturalno-informacyjna z prawdziwego zdarzenia. By to się stało potrzebna jest dekomunizacja wszystkich uczelni oraz powstanie telewizji publicznej z prawdziwego zdarzenia. By tak było, potrzebna jest wola rządu - sejmu. By rząd miał taką wolę potrzebna jest siła nacisku i [moim zdaniem] pierwsza władza w Polsce - wykwalifikowane wojsko zarządzane przez generałów, a nie krawaciarzy. I zataczamy koło. Nikt w Polsce nie trzyma bata nad nikim, nikt nie jest za nic odpowiedzialny. Smoleńsk - miliony uchybień ze strony polskiej - nie ma winnego. 5 mln z koncertu Madonny wyparowało - nie ma winnego. Dług publiczny przekraczający próg ostrożnościowy - nie ma winnego. Brak kasy w ZUS'ie - nie ma winnego. Zabójstwo szefa policji - nie ma winnego. Tunele które się zawalają, metro, które zalewa woda - nie ma winnego. Opóźnienia w realizacji obwodnic WSZYSTKICH miast - nie ma winnego. Najdroższe autostrady na świecie - nie ma winnego. Ciągle rosnące bezrobocie - nie ma winnego. Afera hazardowa - nie ma winnego. Posłanka PO bierze łapówkę - nie ma winnego [ew. agenci CBA :O]. I tak można wymieniać i wymieniać i wymieniać. W tym kraju nie będzie lepiej za naszego życia. Kłopot w tym, by polepszyć życie przyszłych pokoleń musielibyśmy zrezygnować z siebie. Zatracić siebie i być może nasze dzieci, by wnuki żyły w lepszym kraju. Tak zrobili moi dziadkowie i wujowie. Poszli na wojnę, moja rodzina od zawsze była związana z wojskiem. Mój dziadek dosłużył się stopnia oficerskiego. Walczył na 2 frontach w Polsce, a potem na świecie. Drugi dziadek wraz ze swoimi braćmi brał udział w powstaniu Warszawskim. Po wojnie ten drugi katowany był przez czerwonych by w dalszych latach klepać biedę. W "wolnej Polsce" dalej im się nie powodziło, nie dostąpili żadnych zaszczytów, ot raz do roku ubierali się w mundury i szli na uroczystości. Głodowe emerytury sprawiły, że jeden z moich dziadków musiał pracować do bardzo późnej starości by opłacić lekarstwa dla siebie i babci. Zmarł na wylew. Mój drugi dziadek stracił oko, bo lekarz nie chciał go przyjąć przez rok. Sprawa w sądzie. Jeśli my mielibyśmy się zatracić w walce o lepsze jutro i skończyć jak oni to w dupie mam taki patriotyzm, który nie przechodzi z pokolenia na pokolenie. Weźcie k***a zobaczcie jakie gówniarze teraz dorastają, zera totalne. Pierdoły i lebiegi.

Smutas

2013-10-09, 08:33
Co to znaczy "wspólny naród"? To np. taki razem z cyganami czy bez?

zonk

2013-10-09, 09:08
Jak se żołnierzyki zaczną opłacać składki emerytalne to ok. Ale na razie nie dają ani grosza a w wieku 55 lat będą brać ze wspólnego worka.

TRQPL

2013-10-09, 10:18
SQT napisał/a:

Jak se żołnierzyki zaczną opłacać składki emerytalne to ok. Ale na razie nie dają ani grosza a w wieku 55 lat będą brać ze wspólnego worka.


Zapominasz że to nie jest zwykła praca tylko służba i składasz przysięgę. Wolałbym żeby rolnicy zaczęli płacić tak jak powinni, żołnierzy jest dużo mniej niż rolników.

Popieram WP sam odbyłem ZSW w JW 1460.

Olewam tych którzy hejtują bo wiem, że te wszystkie biedronie grodzkie i inny bezużyteczny szlam który kwalifikuje się na:

kategorie E – która oznacza trwałą i całkowitą niezdolność do czynnej służby wojskowej zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie mobilizacji oraz w czasie wojny.

zonk

2013-10-09, 10:59
A ja wolałbym żeby tuski tak nie srały na górników że mają przywilej bo jednak płacą składki a nie jest ich tak dużo jak policjantów i żołnierzy razem wziętych. Przysięga ? Dobry żart. Gdzie w przysiędze jest że policjant może gnoić ludzi mimo że są niewinni itd. itp.