18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawód żołnierz

sz...........an • 2013-10-09, 01:18

Podpisuję się pod tym rękami, nogami, językiem a nawet pośladami (chociaż tam jeszcze nigdy długopisu nie trzymałem)


Uwaga! Wiem, że ten temat przyciągnie hejt jakich mało, także Penerałke miej tutaj na oku komcie :amused:

Szkoda tylko, że z naszej armii gunwo zostało, podziękować możemy wspaniałej władzy która nie wyciągnęła wniosków z roku 1939, a wszyscy znamy swoje ch*jowe położenie (między wschodem a zachodem) 8-)

TRQPL

2013-10-10, 10:38
SQT napisał/a:

A ja wolałbym żeby tuski tak nie srały na górników że mają przywilej bo jednak płacą składki a nie jest ich tak dużo jak policjantów i żołnierzy razem wziętych. Przysięga ? Dobry żart. Gdzie w przysiędze jest że policjant może gnoić ludzi mimo że są niewinni itd. itp.



Nie wiem nic o przysiędze jaką składają policjanci.

Ja składałem w wojsku i na jej temat mogę się wypowiadać.

Jeżeli ktoś składa przysięgę a później podciera się nią to robi kapcia z mordy. Wszędzie (w tym u niego na rewirach gdzie egzystuje) będzie r*chany w dupę (dosłownie lub w przenośni). Nie lubię się z kurewstwem. Tyle jeżeli chodzi o szczurki bez honoru abstrah*jąc od czyjegoś patriotyzmu lub jego braku.

nanab napisał/a:

Będzies zdychac gdzieś za ten chory kraj a twoja laska bedzie w tym czasie obciagala gosciowi w rurkach i z tunelami w uszach. Przekaz tego plakatu: zostan frajrem



Jeżeli szukasz kobiety życia w rynsztoku to sadzę, że już gdzieś opie**ala kable.

kothletino

2013-10-12, 02:42
A ch*j idę przejść Medal of Honor.

Dobrutro

2013-10-15, 12:30
TRQPL napisał/a:


Jeżeli ktoś składa przysięgę a później podciera się nią to robi kapcia z mordy. Wszędzie (w tym u niego na rewirach gdzie egzystuje) będzie r*chany w dupę (dosłownie lub w przenośni). Nie lubię się z kurewstwem. Tyle jeżeli chodzi o szczurki bez honoru abstrah*jąc od czyjegoś patriotyzmu lub jego braku.



Póki co to Ci co sobie podcierają honorem dupę nas r*chają każdego dnia na najwyższych stołkach i jakoś dobrze na tym wychodzą. Osoba cwana i przebiegła zawsze jest o krok do przodu od człowieka z zasadami. Bo taki jedynie służy za frajera i mięso armatnie. Przez co potem mamy tylko jeszcze głupsze i chamskie społeczeństwo, gdy ten człowiek z zasadami ginie na wojnie. Zamiast zajmować się odbudową społeczeństwa na godnym poziomie przekazując dobre wartości. :)

zippo

2013-10-21, 19:51
EdmundKemper napisał/a:



Ty możesz chcieć umrzeć sobie za rurki/IPhone/piłkę/dziewczynę/GTA a ja chciałbym umrzeć za ojczyznę i za przeproszeniem ch*j Ci do tego. Poza tym religia od ojczyzny jednak czymś się różni. Skoro według Ciebie nie ma znaczenia, gdzie się urodziliśmy to może w ogóle trzeba by zlikwidować wszelkie granice i od razu kraje? Wprowadźmy jedną nację, obywateli Ziemi, i będzie po problemie.




jedyne za co moglbym oddac zycie to moi bliscy, a pomysl ze zlikwidowaniem panstw jest czyms o czym od zawsze marzylem ;)