18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawód żołnierz

sz...........an • 2013-10-09, 01:18

Podpisuję się pod tym rękami, nogami, językiem a nawet pośladami (chociaż tam jeszcze nigdy długopisu nie trzymałem)


Uwaga! Wiem, że ten temat przyciągnie hejt jakich mało, także Penerałke miej tutaj na oku komcie :amused:

Szkoda tylko, że z naszej armii gunwo zostało, podziękować możemy wspaniałej władzy która nie wyciągnęła wniosków z roku 1939, a wszyscy znamy swoje ch*jowe położenie (między wschodem a zachodem) 8-)

Dobrutro

2013-10-09, 16:27
Oddać życie za wyrodną matkę Polskę? Nigdy. Już to przerabialiśmy, gdy wykształcone obywatelskie społeczeństwo wychowane w duchu patriotyzmu poszło na rzeź w czasie wojny i zostało dobite przez komuchów po tej wojnie. Jaki to dało skutek? Że chamstwo przeważyło społecznie przekazując chamskie ideały kolejnym pokoleniom, a te pokolenie kolejnym. Lepiej by wykształceni ludzie w duchu patriotyzmu sp***alali jak najdalej w czasie wojny, by po niej mogli odbudować społeczeństwo na godnym poziomie.

Ji^HaD

2013-10-09, 16:27
była piękna i radosna ! a na imie miala WIOSNA! juz w cywilu kilka ladnych dlugich lat ..///

nanab

2013-10-09, 16:59
Będzies zdychac gdzieś za ten chory kraj a twoja laska bedzie w tym czasie obciagala gosciowi w rurkach i z tunelami w uszach. Przekaz tego plakatu: zostan frajrem

chujciwcycki

2013-10-09, 17:12
Pójdziesz oddać życie za ropę Amerykanów.

clf111

2013-10-09, 17:20
Żaden naród nie jest wart oddawania życia za niego. Trepia propaganda.

EdmundKemper

2013-10-09, 17:23
Ależ pie**olicie Hipolity. Żołnierz to żołnierz i musi wykonywać rozkazy. Zapewne 95% z tych, którzy siedzieli w Iraku, Afganistanie czy gdziekolwiek indziej na misji zagranicznej wolałaby tam nie być. Z drugiej strony nigdzie nie nabiorą takiego doświadczenia jak na prawdziwej wojnie. Poza tym każdy z Was zapewne wykorzystuje, nawet nieświadomie, w codziennym życiu słabsze jednostki tak jak rządy USA i państw europejskich wykorzystują słabsze kraje. Więc hipokryzja nie zna granic. A dopóki nadal będzie przeważało myślenie, że historia nam pokazała, że nie warto się pchać i walczyć za innych to gówno będziemy mieli, a nie kraj. Wolę walczyć niż dać dupy na samym początku żeby tylko przeżyć wygodne, frajerskie życie. A niech nawet zginę. Mój wybór i moja decyzja. Karma wraca i to z pie**olnięciem chłopaczki prostaczki z marzeniami o pięknym życiu, w którym się tylko r*cha i napycha samymi przyjemnościami.

pi...........ja

2013-10-09, 19:02
Akurat na misjach zagranicznych służą ochotnicy i chcą dla żołdów w złotych i euro.

zippo

2013-10-09, 19:11
te smieszne umieranie za kraj mozna smialo porownac z dzihadem, ludzie umieraja za cos co tak naprawde nigdy nie istnialo poza kreskami na mapie.Czemu jestescie takimi wielkimi patriotami? nie mieliscie nawet wplywu na to gdzie sie urodziliscie, wiec przestancie byc takimi dumnymi polakami z przypadku

ssiwy

2013-10-09, 19:29
Brawo Policeman za tekst.


Co do ogólnego tematu? Żołnierze(znam kilkunastu świetnie) prócz zrytych beretów i zostania w przyszłości trepami OBECNIE nic nie reprezentują. Żyjecie dawnymi historiami, gdzie żołnierz to był ktoś, obecnie to ćwoki żerujące na państwie. Wiem jak wygląda ich praca, wiem jakie pieniądze dostają...oni by was nie obronili moi drodzy. Oni pierwsi by spieprzyli(nie chce tu obrażać garstki żołnierzy z powołania, bo tych jest mało).

Kraqs

2013-10-09, 20:41
Sawul napisał/a:

Przeglądając dzisiaj facebooka natrafiłem na coś takiego..
Obrazek
A tutaj ta grafika która komentowali:
Obrazek
Szacunek do munduru i do żołnierza Polskiego!!!


Ta szmata to Filip Stojanowski.

A co do tematu to według mnie nie ma nic piękniejszej śmierci. niż ta w obronie ukochanej ojczyzny.

Dunedain

2013-10-09, 21:23
@Up

Wojna się skończyła w 1945. Za co chcesz umierać ? Za USA ?

EdmundKemper

2013-10-09, 21:25
zippo napisał/a:

te smieszne umieranie za kraj mozna smialo porownac z dzihadem, ludzie umieraja za cos co tak naprawde nigdy nie istnialo poza kreskami na mapie.Czemu jestescie takimi wielkimi patriotami? nie mieliscie nawet wplywu na to gdzie sie urodziliscie, wiec przestancie byc takimi dumnymi polakami z przypadku



Ty możesz chcieć umrzeć sobie za rurki/IPhone/piłkę/dziewczynę/GTA a ja chciałbym umrzeć za ojczyznę i za przeproszeniem ch*j Ci do tego. Poza tym religia od ojczyzny jednak czymś się różni. Skoro według Ciebie nie ma znaczenia, gdzie się urodziliśmy to może w ogóle trzeba by zlikwidować wszelkie granice i od razu kraje? Wprowadźmy jedną nację, obywateli Ziemi, i będzie po problemie.

ssiwy napisał/a:

Co do ogólnego tematu? Żołnierze(znam kilkunastu świetnie) prócz zrytych beretów i zostania w przyszłości trepami OBECNIE nic nie reprezentują. Żyjecie dawnymi historiami, gdzie żołnierz to był ktoś, obecnie to ćwoki żerujące na państwie. Wiem jak wygląda ich praca, wiem jakie pieniądze dostają...oni by was nie obronili moi drodzy. Oni pierwsi by spieprzyli(nie chce tu obrażać garstki żołnierzy z powołania, bo tych jest mało).



Również znam kilku zarówno żołnierzy jak i studentów Uczelni Wojskowych i reprezentują oni zgoła odmienną postawę.

PoYeahBanny

2013-10-09, 22:08
Środkowe zdjęcie to G.O.O.D :D

tmmy

2013-10-10, 03:56
Rzadko komentuję posty, ale powiem jedno. To, co się aktualnie dzieje to rozbiór Polski, zresztą nie tylko Jej. Są na tym świecie ludzie, którzy wiedzą, że państwa rozwinięte w dzisiejszych czasach rozbija się nie za pomocą karabinu, ale za pomocą gospodarczego zniewolenia. Między innymi my padliśmy ofiąrą tej praktyki.

To nie jest tak, że nie mamy ludzi walecznych w Polsce. Mamy - tylko mało myślący skupieni są na sobie, a bardziej myślący nie chcą walczyć w cudzym interesie. Bo oprócz doświadczenia wyszkolonych żołnierzy, obywatele nie mają nic. Należy zastanowić się co to jest 'interes narodowy', bo jego definicja w dzisiejszych czasach jest wypaczona do granic. To zyski dla firm oraz osób prywatnych, które reprezentują rządy. Mam duży respekt dla mundurowych, a mendy zdarzają się wszędzie - w szkołach, kościołach, w koszarach i komendach. Problem natomiast dotyczy nie tylko Polski, aczkolwiek to nasz rząd powienien zadbać o to, byśmy wyszli z tego zwycięsko. Oprócz tego, że istnieją dziś potęgi atomowe - schemat się powtarza. Zapraszanie 'niewolników do państw wyżej rozwiniętych', poniżanie ich lub rozdawanie pomocy za nic od ciężko pracujących obywateli. Wprowadzanie wspólnej waluty dla krajów jakkolwiek niezwiązanych gospodarczo czy energetycznie. Może chodzi o to, by zniewolić Europę najazdem muzułmanów i potem w imię 'bezpieczeństwa' odebrać im prawa.. ale złamany naród to nie jest jakiś odległy, peryferyjny problem. Nie zrzucisz atomówki na Londyn.

Moja sugestia jest taka, żeby każdy starał się zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość, gdyż historia może zatoczyć koło. Kiedyś nikt nam nie pomógł i nami pograł. Ale kiedyś też na widok Husarii obce armie spieprzały z pola walki. To jest przypadek, że urodziliśmy się w Polsce, bo nikt formularza przed przyjściem na świat nie wypełniał. Ale mamy piękne tradycje, Ojców, Matki, Dziadków i Przodków, którzy zapłacili za to, byś mógł we własnym języku żartować i się smucić. Nasza historia trwa ponad tysiąc lat - w porównaniu do tego kilkadziesiąt lat trwania unii europejskiej nie znaczy wiele. Cesarstwo rzymskie też miało być na zawsze. Człowiek wolny to człowiek świadomy, a na kogo mamy liczyć w razie 'W', jeśli nie na siebie nawzajem?

Ciapaty88

2013-10-10, 09:32
@Policeman

Jak czytałem twe słowa to mnie krew zalewa. Masz dziadków, którzy walczyli za ten piękny kraj, a teraz nie mają za co żyć, a taki Jaruzelski dostaję parę tysięcy złotych emerytury. Chory kraj:(