18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawód żołnierz

sz...........an • 2013-10-09, 01:18

Podpisuję się pod tym rękami, nogami, językiem a nawet pośladami (chociaż tam jeszcze nigdy długopisu nie trzymałem)


Uwaga! Wiem, że ten temat przyciągnie hejt jakich mało, także Penerałke miej tutaj na oku komcie :amused:

Szkoda tylko, że z naszej armii gunwo zostało, podziękować możemy wspaniałej władzy która nie wyciągnęła wniosków z roku 1939, a wszyscy znamy swoje ch*jowe położenie (między wschodem a zachodem) 8-)

Sawul

2013-10-09, 11:03
Przeglądając dzisiaj facebooka natrafiłem na coś takiego..

A tutaj ta grafika która komentowali:

Szacunek do munduru i do żołnierza Polskiego!!!

Hrodgar

2013-10-09, 11:51
brudny napisał/a:


Nie wiem czy masz na myśli rozwiązanie zasadniczej służby wojskowej czy co??
Nie wiem czy wiesz ale w nowoczesnej wojnie nie liczy się liczba tylko jakość.



Powiedz to Niemcom w czasie 2WŚ, ich jakość przegrała z ilością USA i ZSRR. Dzisiaj jest podobnie, niestety ale czasy Kłuszyna, gdzie elita rozbijała w pył hołotę minęły.

brudny napisał/a:


Co mi z 20mln owiec po zasadniczej gdzie się tylko uczyli pić prasować i wystrzelić 2 naboje. Zostali zgnojeni potem gnoili i mile to wspominają. Wolę perfekcyjnie wyszkolonego żołnierza. nie wiem czy się orientujesz ale na wyszkolenie komandosa z navy seals liczony jest w setkach tysięcy $. I jeden komandos jest więcej wart na polu walki niż 200 debili z ak44(to powiedział ktoś bardzo mądry)



Zasadniczą sprawą jest to, że armia polska za czasów okupacji sowieckiej była fabryką gwoździ, a nie żołnierzy. Komandosi nie nadają się do walk frontowych, i regularnych starać z powszechną armią wroga.

brudny napisał/a:


Argument że wojsko wychowywało mężczyzn też jest gówno prawdą ilu jest starych debili pijaków pedałów transwestytów bezdomnych co zapewne kiedyś byli w wojsku. Od tego nie ma reguły.



Dziwisz się? WP po 45 to kalka wojska radzieckiego, zero wychowania, a głównym sposobem szkolenia były wrzaski, przekleństwa i zamordyzm.

brudny napisał/a:


zajebiste tranzytowe położenie



W ch*j zajebiste. Centrum Europy, nizinne otwarte przestrzenie, nie dziwota w czasach 1 WŚ mieliśmy tranzyt frontu z zachodu na wschód, aby następnie bolszewicy chcieli zrobić tranzyt czerwonej rewolucji na zachód. W czasie 2 WŚ również mieliśmy tranzyt komunizmu na zachód przez RKKA.
Nie stać nas Polski i polaków na ogłoszenie neutralności jak Szwajcaria(która mimo to ma największą ilość broni przypadającą na mieszkańca, a każda inwestycja budowlana jest rozpatrywana pod względem ewentualnych wartości obronnych, mimo że od 1813 roku nie prowadziła Żadnych wojen ), My jesteśmy skazani na konflikt zbrojny, który przejdzie przez nasze terytorium prędzej czy później. Mimo to nie mamy ani porządnej armii, nawet obrony terytorialnej nie posiadamy, ba nawet jak by Kowalski i Nowak chcieli się bronić szczytem ich możliwości prawnych i finansowych będzie straszak i gaz pieprzowy. Budowane są nowe osiedla, ale żadnych schronów przeciw bombowych, ZERO planowania obronnego w rozbudowie miast i budowie dróg i linii kolejowych.

brudny napisał/a:


Porównujesz polske z militarną potęgą a to złe.
mówię o 26tys amerykańskich żołnierzy będących w stanie kontrolować cały kraj. Mówię o Izraelu (tak wiem żydzi) który jest otoczony arabami którzy się go obawiają (to też trochę za sprawą USA)

Polska nie może liczyć na ilość żołnierzy jak w Rosji (porównaj na globusie) to niech postawi na jakość



Polskę należy porównywać z potencjalnymi wrogami, czyli sąsiadami, Niemcy nas rozjadą, Rosja podobnież, Ukraina i Białoruś nas pokonają, Możemy bronić się przed Czechami i Słowacja, o ile uda się ich zatrzymać na górami, jedyne szansę mamy z Litwą, która nie posiada własnych sił lotniczych.

Co do Izraela, to tak kolego jest powszechna służba wojskowa, tam cała populacja służy w wojsku, Te kilka wojenek z arabami pokazały im, że albo wszyscy będą gotowi do wojny, albo spoczną we wspólnych masowych grobach.

brudny napisał/a:


wolał bym Polskę jako potęgę gospodarczą wszak lepiej jest pływać w zlocie jak we krwi



Imperium Romanum pływało i upadło, Kartagina pływała i upadła, Bizancjum pływało i tez upadło, Chiny pływały i też upadły. Upadli przed biedniejszymi ale za to bardziej wojowniczymi i liczniejszymi w wojsko najeźcami.

cerber2306

2013-10-09, 12:54
brudny napisał/a:

Cerber jak teraz nie potrafisz znaleźć miejsca pracy to arbo jesteś leniwy albo głupi. A jak dla ciebie ojczyzna jest niska wartością to stawiam na to drugie.

To nie ojczyzna tylko kraj dla złodziei, przez takich jak ty między innymi jest niską wartością co czytać ze zrozumieniem nie potrafią mają swoje małe łepki zapchane
jakimiś faktami z podręczników które są przepisywane z czasów kiedy to sowiecka cenzura mówiła co tak naprawdę było więc idź tępaku potrenuj czytanie ze zrozumieniem.

pakicito

2013-10-09, 13:33
Cytat:

mówię o 26tys amerykańskich żołnierzy będących w stanie kontrolować cały kraj


z czego połowa siedzi sobie w USA i kontroluje drony, a druga połowa to debile "walczący za Amerykę"

Zarammoth

2013-10-09, 13:38
No tak, kto nie jest żołnierzem ten jest pedałem? Czyli niemal wszyscy na tym forum?

Jedyną rzeczą za którą mógłbym zginąć jest rodzina. I jeśli by była taka sytuacja to wolałbym ich zabrać daleko w bezpieczne miejsce niż ginąć za kawał ziemi umownie zwany państwem.

rolerek

2013-10-09, 13:48
Jak to ktoś kiedyś ładnie powiedział, oddawać życie za naród/ojczyznę to głupota, lepiej sprawić, żeby to wróg oddał swoje życie za naród i ojczyznę ;)

Dannybow

2013-10-09, 13:57
co wy pie**olicie. póki co oddają życie za ropę i piasek.
Bóg honor irak!

szklanka

2013-10-09, 14:04
Idźsie oddawać życie za kase, rope i chore jazdy polityków i rządzących światem. Ja tam pociesze sie wspólnymi chwilami z dziewczyną ;) Dla narodu co najwyżej to moge Tuskowi na chate wj***ć :)

Dzieciinternetu

2013-10-09, 14:17
W pośladach to pewnie kutacha trzymałeś.

op...........ve

2013-10-09, 15:19
szczerze powiedziawszy śmieszą mnie tego typu obrazki i cały zamęt w okół tego...90 % osób które mają tu ból dupy i deklaruje swój "patryjotyzm" bladego pojęcia nie ma jak wygląda dostanie się do armii teraz...czy wy myślicie że to tak hop siup i jestem żołnierz ? Zasadniczą zrobić trzeba nieraz się naczekać żeby gdziekolwiek wzieli ale później dostać się do jednostki no graniczy z cudem...

POW667

2013-10-09, 15:41
Dannybow napisał/a:

co wy pie**olicie. póki co oddają życie za ropę i piasek.
Bóg honor irak!



W Iraku chłopcze kolorowy już polskiego wojska nie ma (tak jak i większości Amerykanów).

mat88

2013-10-09, 15:44
rolerek napisał/a:

Jak to ktoś kiedyś ładnie powiedział, oddawać życie za naród/ojczyznę to głupota, lepiej sprawić, żeby to wróg oddał swoje życie za naród i ojczyznę ;)



Dokładnie George Patton, wojaka jakich było mało

CYPRIAN

2013-10-09, 15:59
jak cywile będą mieli dostep do broni ,to wyjdzie taniej dla państwa i w razie wojny korzystniej ,wiecie że za rok utrzymywania armi i wojenek mozna by w Polsce co roku wybudować 50 szpitali? odpowiedzcie sobie co lepsze -----czekać na zabieg 3 lata lub miec go w miesiącu czy fundować nowe rosomaki gdzieś tam w świecie i h*ja z tego mieć

sz...........an

2013-10-09, 16:05
@up

można też obciąć wydatki na administrację i utrzymać wojsko oraz szpitale...