18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagubieni turyści przypadkowo wjechali na terytorium karteli

serious2001 • 2021-12-22, 20:53
Dlatego uważam że wiele programów telewizyjnych robi bardzo złą rzecz pokazując jednoznaczenie pozytywnie i jako atrakcyjne turystycznie kraje jak Kolumbia, Meksyk czy niektóre Afrykańskie i Azjatyckie.
Jadą z ochroną, kręcą program jacy ludzie są super i wracają. Jeden z drugim oglądną i jadą sobie nocując przez AirBNB i kończą w najlepszym razie okradzeni.

lordmomo

2021-12-23, 15:46
kto ogląda harda ten wie do czego te zwierzęta są zdolne ja bym obsrał zbroje prawdopodobnie

Frank_Lopez

2021-12-23, 16:00
Siempre soy el amigo del cartel!

oleck

2021-12-23, 17:16
Jeśli chłopaki zaglądają czasem na dział hard, to nic dziwnego, że się obsrali.

kesaburg

2021-12-23, 20:29
parekselans napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu



a ty to k***a kto,szef kartelu że byś się nie obsrał?jak znam życie to zwykły z ciebie p*zdeusz

Almerin

2021-12-23, 23:49
Opowiem Wam bajeczkę będzie krótka.. Zesral się ze szczescia serios2021 że udało mu się coś tutaj dodać niby swojego, i niby swój komentarz/opis do zdarzenia... Uja zwykły żebrak o tzw piwa. Jprdl świat schodzi na psy.. Tylko się mogę domyślać jaka łajza tam siedzi i użala się nad swoim losem... Mysli sobie.. Ukradnę coś z wykopać plus jakiś komentarz i strzępie sobie do tego na koniec

Emt1

2021-12-24, 00:15
Jeden z bardziej przejmujących filmów, a nawet nic się nie stało..

atomboy

2021-12-24, 00:59
aż mi się przypomniało jak wujcio obierzy świat wrócił z wakacji życia bez kciuka XD.
Zwiedzał wszystko i wszędzie, europa się znudziła potem usa, tam też objechane, potem azja typowe miejscowości dla białych. Ojciec mu na jakiś "imieninach" powiedział jak tak jeździsz to przestań po kurortach bo ch*ja widzisz. Wziął do serca i po kilku miesiącach pokazał nam trasę przez kolumbię.

No wypas to tamto zobaczy, że dz**ki tanie, że koks z kranu płynie i takie tam internetowe pierdoły. Efekt? uchlał się debil i poszedł do jakiegoś baru (w dzielnicy biedy) gdzie ludzie grają w szachy a tam wszędzie w szachy grają swoją drogą. Zaczął z jakimś typem grać i wygrał a ten mu kciuka odj***ł nożem przy wszystkich. Hahah żaden kartel żadne eskobary po prostu rozj***ł w szachy jakiegoś lokalsa a ten zabrał suwenira XD. Od tej pory wujcia jeździ najdalej w bieszczady.

GangTrap

2021-12-24, 09:52
parekselans napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu



Jesteś zwyczajnym przyglupem wśród normalnych ludzi.

Marcin_92

2021-12-24, 17:41
Tam do turystów nic nie mają... przecież ziomki jak zrozumieli to że turyści to poklepali po ramieniu i "no problem"... jeszcze pewnie dali chłopakom okazję coś kupić

angel_punx

2021-12-24, 22:29
pizmak289 napisał/a:

W takich turystycznych krajach jak Meksyk czy Brazylia kartele raczej nic nie mają do turystów. Wręcz przeciwnie, często jak ktoś sprawia turyście problem, okradnie przyjezdnego itp. to się nim zajmują, typa karają. Turyści to biznes, a kartele to walczą między sobą. Jeśli oczywiście turysta nie wpie**ala się w nie swoje sprawy, to nie powinno być problemu. Wiadomo jednak, że różnie to bywa.



Słychać parę razy 'Cancun'. Byłem tam w październiku 2018. Przy hotelu 24h na dobę co najmniej 2 policjantów z bronią długą, na plaży często policjant patrolujący na quadzie. Często wyruszaliśmy poza hotel grupą, ja wolałem szwendać się sam. Odniosłem tam wrażenie że turyści są specjalnie traktowani, jakby chronieni przed pospolitymi kryminalistami. Spędziłem tam jakieś 12 dni, hotel naprawdę duży a nie słyszałem aby ktokolwiek został chociaż okradziony. Miejsce naprawdę piękne w Meksyku, polecam.

catxx

2021-12-25, 12:25
Prawdziwi mężczyźni , pewnie miesiąc miodowy.

Quassar

2021-12-27, 18:38
Marcin_92 napisał/a:

Tam do turystów nic nie mają... przecież ziomki jak zrozumieli to że turyści to poklepali po ramieniu i "no problem"... jeszcze pewnie dali chłopakom okazję coś kupić



Ta akurat tutaj i ci... w Brazylii to porywają nawet turystów jak zajdzie taka potrzeba z pod hotelu.
Nawet polski youtuber co chodził przez jeden dzień i tak samo twierdził jak ty że to jest wszystko wyolbrzymione następnego dnia przepraszał oglądających i mówił żeby tutaj ostrożnie się poruszać po tym jak dowiedział sie że jego znajomy 3minuty po tym jak sie widzieli został okradziony z pistoletem przy głowie w biały dzień przy centrum.

TheBadFrog

2021-12-27, 22:47
pizmak289 napisał/a:

W takich turystycznych krajach jak Meksyk czy Brazylia kartele raczej nic nie mają do turystów. Wręcz przeciwnie, często jak ktoś sprawia turyście problem, okradnie przyjezdnego itp. to się nim zajmują, typa karają. Turyści to biznes, a kartele to walczą między sobą. Jeśli oczywiście turysta nie wpie**ala się w nie swoje sprawy, to nie powinno być problemu. Wiadomo jednak, że różnie to bywa.



Dokładnie kartele to nie gangusy motop*zdy i oni dbają o swoich ludzi mieszkańców swoich terytoriów jak i turystów nawet tu na filmie widać że typa uspokajają i że nic się nie stało że wjechali gdzie nie powinni

Kapse133

2022-05-19, 01:04
Ty byś już zemdlał ze strachu lamusie wiec stul pysk kmiocie
KapejloneK napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu