18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagubieni turyści przypadkowo wjechali na terytorium karteli

serious2001 • 2021-12-22, 20:53
Dlatego uważam że wiele programów telewizyjnych robi bardzo złą rzecz pokazując jednoznaczenie pozytywnie i jako atrakcyjne turystycznie kraje jak Kolumbia, Meksyk czy niektóre Afrykańskie i Azjatyckie.
Jadą z ochroną, kręcą program jacy ludzie są super i wracają. Jeden z drugim oglądną i jadą sobie nocując przez AirBNB i kończą w najlepszym razie okradzeni.

dżonyłojlker

2021-12-22, 21:04
j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.

k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu :rofl:

Lucar1

2021-12-22, 21:12
parekselans napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu



tak samo bys zareagowal wiec tu nie pajacuj

Quassar

2021-12-22, 21:13
parekselans napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu



Kozak w necie p*zda w świecie już ja dobrze znam takich jak ty co tak kozaczą... kulił byś się jak pies koło nogi..

PoRZadnejZeStron

2021-12-22, 21:15
Choć lubię dostać wpie**ol, jak i zmasakrować przeciwnika. Tak przy sytuacji z bronią, i lub przeświadczeniem że zaraz mnie zamaczetują to bym się obsrał. Nie ważne jak się jest odważnym, jednak rozsądek jest ważniejszy.

dżonyłojlker

2021-12-22, 21:15
Lucar1 napisał/a:

tak samo bys zareagowal wiec tu nie pajacuj



Długo nie trzeba było czekać na pierwszego siusiumajtka, który się obsra :roll:

Quassar

2021-12-22, 21:18
Aż mi sie przypomniał filmik z typem co zgrywał cwaniaka na dzielnicy i policja go zatrzymał i zabrała do auta na tylnie siedzenie.
Przez 2 min opowiadał kim on nie jest i kogo on nie zna i jakie to ma plecy.. chhwile potem prosił o wypuszczenie.
Widząc ze 2 policjantów co go spisuje nie wzruszenie na jego zastraszanie po czym zaczyna skomleć i prosić aby go wypuścili i dali mu drugą szanse i to sie już nie powtórz xDD Jak ktoś kojarzy ten filmik to niech podlinkuje.

Takim oto typem jesteś parekselans.

dżonyłojlker

2021-12-22, 21:18
Quassar napisał/a:

Kozak w necie p*zda w świecie już ja dobrze znam takich jak ty co tak kozaczą... kulił byś się jak pies koło nogi..



Dobrze znasz, bo widzisz codziennie w lustrze, miękki siusiaczku bojący się śmierci.

PoRZadnejZeStron

2021-12-22, 21:21
parekselans napisał/a:

Dobrze znasz, bo widzisz codziennie w lustrze, miękki siusiaczku bojący się śmierci.



Dajcie się śmieciowi nacieszyć, że zgrywa bohatera. Niech sobie pisze, typowym RAGE'em. Pocieszny jest i wnosi humor w komentarzach.

Także tak, parekselans jesteś super bohaterem, na pewno jesteś bardzo odważny. Na pewno jestem niezwyciężony. Jak my, małe mrówki możemy się z Tobą równać.

elutek

2021-12-22, 21:34
Myślę,że w takich sytuacjach i tak wszystko zależy od gościa z giwerą. Możesz ryczeć,błagać,śmiać się,próbować zagadać a nawet polizać mu cochones... ale jak będzie miał kaprys albo wyraźne polecenie od bossa to i tak Cię kropnie

pazuzu

2021-12-22, 21:36
parekselans napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu



Ty to na pewno byś im wyrwał broń, pobił a na końcu zastrzelił a jakby się nie udało to byś wczytal save'a :-)

marcinbobek

2021-12-22, 21:37
A tam chłopaki mają już opróżnione jelita na wieczorne bolcowanie. Szybka kąpiel i poszedł !

pajdaq

2021-12-22, 21:38
Quassar napisał/a:

Aż mi sie przypomniał filmik z typem co zgrywał cwaniaka na dzielnicy i policja go zatrzymał i zabrała do auta na tylnie siedzenie.
Przez 2 min opowiadał kim on nie jest i kogo on nie zna i jakie to ma plecy.. chhwile potem prosił o wypuszczenie.
Widząc ze 2 policjantów co go spisuje nie wzruszenie na jego zastraszanie po czym zaczyna skomleć i prosić aby go wypuścili i dali mu drugą szanse i to sie już nie powtórz xDD Jak ktoś kojarzy ten filmik to niech podlinkuje.
Takim oto typem jesteś parekselans.



Pewnie o tego kozaka ze wsi Ci chodziło :)


Riikko

2021-12-22, 21:39
parekselans napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu



ty to bys pewnie zabral bron i jak w johnie wicku wszystkich powystrzelal... japie**ole, co za debil k***a.

Sanczer001

2021-12-22, 21:40
Ja to bym się zapytał czy nie mają czegoś odsprzedac