18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagubieni turyści przypadkowo wjechali na terytorium karteli

serious2001 • 2021-12-22, 20:53
Dlatego uważam że wiele programów telewizyjnych robi bardzo złą rzecz pokazując jednoznaczenie pozytywnie i jako atrakcyjne turystycznie kraje jak Kolumbia, Meksyk czy niektóre Afrykańskie i Azjatyckie.
Jadą z ochroną, kręcą program jacy ludzie są super i wracają. Jeden z drugim oglądną i jadą sobie nocując przez AirBNB i kończą w najlepszym razie okradzeni.

Budrys2000

2021-12-22, 21:51
Szfajceneger, dzisiaj nie powalczysz, chłopaki ci nie odpuszczają ;-)

ilvatar12

2021-12-22, 22:02
Łatwo być mądrym w ciepłym domku przed komputerem, j***ny stulej rambo xD by ci kazali to byś każemu z nich po kolei grzecznie kolbe opie**alal :blowjob:
parekselans napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu


JackCactus

2021-12-22, 22:10
Quassar napisał/a:

Aż mi sie przypomniał filmik z typem co zgrywał cwaniaka na dzielnicy i policja go zatrzymał i zabrała do auta na tylnie siedzenie.
Przez 2 min opowiadał kim on nie jest i kogo on nie zna i jakie to ma plecy.. chhwile potem prosił o wypuszczenie.
Widząc ze 2 policjantów co go spisuje nie wzruszenie na jego zastraszanie po czym zaczyna skomleć i prosić aby go wypuścili i dali mu drugą szanse i to sie już nie powtórz xDD Jak ktoś kojarzy ten filmik to niech podlinkuje.
Takim oto typem jesteś parekselans.





Sanczer001

2021-12-22, 22:24
Tłusta maciora pie**olona

KonioBijca

2021-12-22, 22:27
Przecie to jebie jakimś śmiesznym sriksrokowym fejkiem na kilometr.


parekselans napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu


Prawdę gadasz. Powinni odstrzelić te dwie cioty. Ciebie też same cioty hejtują. Płaczki j***ne!

ZielonySzklanek

2021-12-22, 22:31
W porządku kartel. Od początku mówili no problem, podeszli do tego mimo wszystko elegancko.

loptih

2021-12-22, 22:38
parekselans napisał/a:

j***ne pedały, szkoda, że ich nie zaj***li.
k***a, ta ciota bankowo się zesrała ze strachu



cwe*u j***ny bys tam plakal i blagal

Szary_Jeleń

2021-12-22, 22:44
ja bym tylko prosił żeby strzelali w głowę.

Quassar

2021-12-22, 23:06
@JackCactus

O dzięki za filmik :)

Garnki_za_zeta

2021-12-22, 23:07
pazuzu napisał/a:

Ty to na pewno byś im wyrwał broń, pobił a na końcu zastrzelił a jakby się nie udało to byś wczytal save'a



Kurde, niedawno miałem taki sen. Jestem w jakimś wygwizdowie, muszę przedostać się jak j***ny Sam Fisher przez obóz złoczyńców, dokoła jakieś posterunki żołnierzy, nieprzyjazny teren, trzeba wykazać się sprawnością, ale jednocześnie liczyć na dużą furę szczęścia. W dodatku w pewnym momencie zaczyna wyrastać wokół mnie jakiś dziwny budynek. Nie wiem, taka klatka, która ma mnie zatrzymać. Przepycham się przez wąskie okienko i biegnę dalej ku wolności. I co? Gówno. W tym śnie wiedziałem, że mam sejwy :D Pobiegłem szybciej pod osłoną nocy, zaskoczyło mnie kilku jebaków z karabinami, ale świadomość, że nic mi się nie stanie pozwoliła mi iść przed siebie bez spiny. Potem się obudziłem.


aaaaaaaaaaaaaa

2021-12-22, 23:10
@JackCactus

Ustawka z tym grubasem.

Adrian92

2021-12-22, 23:14
Lucar1 napisał/a:

tak samo bys zareagowal wiec tu nie pajacuj




Ty no bez przesady, każdy by się bał ale nie każdy by się od razu popłakał czy się zesrał. Mów za siebie :)

pizmak289

2021-12-22, 23:38
W takich turystycznych krajach jak Meksyk czy Brazylia kartele raczej nic nie mają do turystów. Wręcz przeciwnie, często jak ktoś sprawia turyście problem, okradnie przyjezdnego itp. to się nim zajmują, typa karają. Turyści to biznes, a kartele to walczą między sobą. Jeśli oczywiście turysta nie wpie**ala się w nie swoje sprawy, to nie powinno być problemu. Wiadomo jednak, że różnie to bywa.

marchewa91

2021-12-22, 23:43
ja pie**ole, nie wiem jak Wy, ale nigdy w życiu nie chciałbym się znaleźć w podobnej sytuacji. Gacie do wymiany

rybsony

2021-12-22, 23:47
Przej***ne Bolka Trampki