18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z tęczowym postępem...

Halman • 2022-05-17, 08:29

są w związku ale na szczęście jaj nie planują składać...

mav

2022-05-18, 12:58
k***a kiedyś to w Polsce żyli sobie spokojnie "szataniści" z katolami a teraz te popie**olone tęczowe gówna nawet nie wiadomo do jakiego segregatora włożyć. Proponuję te niezidentyfikowane organizmy użyć jako czynna pomoc dla ukrainy zrzucając ich w centrum zamieszek :D

piterzaut

2022-05-18, 13:09
nawet nie wiem jak to skomentować.... chyba tylko tak


mazga50

2022-05-18, 15:09
Potrzeba wyróżnienia się z tłumu za wszelką cenę i chora żydolewicowa ideologia, robi dzieciakom wodę z mózgów.

boguslaw1234

2022-05-18, 15:34
Albo oni są już tak przyj***ni, że nikt normalny tego nie może ogarnąć albo ja to już się k***a całkowicie zestarzałem.

senpuu93

2022-05-18, 16:24
Panowie jak was to co tutaj widzimy oburza to wam powiem że w dupie byliście i gówno widzieliście
Jesteście zaściankowymi gburami i dlatego lubię tu przesiadywać od lat - żeby odpocząć od takiej intelektualnej impotencji która panuje wśród ludzi odrobinę tylko młodszych ode mnie
Albo komuchy albo debile
Przykra rzeczywistość, a na zachodzie to już jest kompletny konkurs

MrFalken napisał/a:

A ja to widzę tak, że to jeszcze gówniarze i mają nasrane pod beretem akurat taką modą. Kiedyś były panki, metale, emo, dzieci-kwiaty-pacyfiarze, - dzisiaj jest tego więcej i rozleglej jest to popie**olone dla odbiorcy wychowanego w innych realiach. Ktoś powie, że tamte subkultury z czymś związane wtedy były, że muzyka, idee itp. Były, prawda. Ale dla młodych szczylów szukających odmienności lub grupy pod którą mogą się podkleić, nie ma żadnej różnicy.
Kolczyki, kolorowe włosy - to już było. Tylko gadają coraz większe "bzdury", w które mocno wierzą. Większość z nich z tego wyrośnie. Inni poglądy "wolnościowe" zachowają - bo czemu nie - ale trochę stonują, żeby w społeczeństwie funkcjonować.
A ci najbardziej poj***ni pod czaszką będą z daleka rozpoznawalni i będą się rzucali w oczy, żeby się dało odpowiednio wcześnie ich ominąć.
Jak zwykle wszystko spoko, póki ci nie zaczynają się ze swoją ideologią dobijać do drzwi domu, jak ksiądz po kolędzie i do publicznych szkół z nią włazić, jak ten sam ksiądz, co go spod drzwi odegnali. I oczekiwać zmian w prawie w oparciu o swoje sp***olenie umysłowe.



Niestety to tak nie wygląda. Świat nie wymaga już ogarnięcia żeby przetrwać, a nawet można zrobić dobry hajs na głupocie. Merytoryka wchodzi w grę dopiero kiedy chcesz zostać kimś kompetentnym w danej dziedzinie. Ale większość ludzi nie jest i nie musi być - dlatego nie będzie żadnego ruchu korygującego, a ogólny klimat internetowego społeczeństwa również bardziej sprzyja takim wykrzywom

Mógłbym się jeszcze porozwodzić i wszystko dokładnie wyłożyć ale zakładam że nikt nie będzie chciał słuchać takiego pie**olenia

boguslaw1234 napisał/a:

Albo oni są już tak przyj***ni, że nikt normalny tego nie może ogarnąć albo ja to już się k***a całkowicie zestarzałem.



Po prostu przegapiłeś objawy przez powiedzmy 10 lat bo siedziałeś w robocie :D

Adrian92

2022-05-18, 16:32
Tylko, że takich jak one to w Polsce są już tysiące i właśnie widac to na takich marszach, zbieranina totalnie zagubionych dzieci, plus jakichś zboczenców, starych gołych chłopów wyprowadzających na smyczy swoich kolegów, przecież są zdjęcia z takich marszów... Podziwiam ludzi którzy na te marsze zabierają swoje dzieci, no k***a jak można dziecku tak świadomie ryc psychę zabierając je w takie towarzystwo.
Z jednej strony dobrze że tacy ludzie nie chcą sie rozmnażac, z drugej strony, nie dziwmy się, ze mamy niż demograficzny. Strach myśleć co będzie za kilkadziesiąt lat w tym kraju. Nie wiem czy może być coś gorszego niż lewica, dla mnie lewica była zawsze zła ale jeszcze 10 czy 20 lat temu była to inna lewica, teraz to już całkowicie wymknęło się spod kontroli.

Touch_Of_Madness

2022-05-18, 21:01
Tacy ludzie w swoich wioskach zostaliby wyniesieni na widłach dlatego tak chętnie wyjeżdżają do Warszawy gdzie mogą czuć się względnie anonimowi i bezpieczni pod patronatem Czaskoskiego.

Metyl30

2022-05-18, 21:39
Jak ten swiat sie popie**olil........... dobrze ze d;ugo sie nie zyje bo ch*j wie co jeszcze wymysla w przyszlosci .

epening

2022-05-19, 02:07
boże widzisz i nie grzmisz

Ks...........aw

2022-05-19, 02:50
sodomia i gomora k***a

Zbysław

2022-05-20, 09:49
Zastanowicie się kim wy jesteście

szamann1

2022-05-20, 13:53
Przywrócenie zasadniczej służby wojskowej nakierowało by na właściwe tory nie jednego niezdecydowanego młodego człowieka, lub też zredukowało populację bezużytecznych osobników.