18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z tęczowym postępem...

Halman • 2022-05-17, 08:29

są w związku ale na szczęście jaj nie planują składać...

Nattttsjel

2022-05-17, 21:26
Ja chyba za stara jestem już na to, żeby rozumieć taki szajs...

Wiewór

2022-05-17, 21:27
Jestem naprawde liberalny ale żal patrzeć jak bardzo ono? Sa uszkodzeni. Matka musiała ostro dawać w gaźnik w ciąży.

kulawiec

2022-05-17, 21:54
W sumie fajnie, kiedyś trzeba było do cyrku chodzić, a dzisiaj w Internecie można sobie pooglądać.

Mez

2022-05-17, 22:07
Fiksat napisał/a:

Wojny są konsekwencją takich patologii czy to nadmiar wolności i pokoju robi ludziom wodę z mózgu?
Swoją drogą co z takim odpadem społecznym zrobić w razie konfliktu zbrojnego?



Zapamiętaj słabi ludzie tworzą słabe czasy, słabe czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi. My jesteśmy teraz w momencie tworzenia słabych ludzi i słabych czasów czego powoli doświadczamy.

Po za tym nie nadążam już skończyłem na LGBT+ coś tam. Każde odstępstwo od przeznaczenia fizycznego organizmu powinno się normalnie nazywać ze to choroba psychiczna, urojenia. Ma h*jka wyglada jak facet a pie**oli ze jest kobieta, albo ze nie ma płci co to za pie**olenie farmazonów. Na szczescie nie którzy sami się kastrują,. pedały nie zapłodnią się. A do kobiet bi i lesbijek nic nie mam :)

karinawaw

2022-05-17, 22:42
pablohasan napisał/a:

Jeśli tęcza i pedały/lesby są zagrożeniem dla waszych wartości to słabe są te wasze wrtości.



Jakie znowu zagrożenie dla wartości?
Tutaj mowa o tym, że rośnie nam skretyniałe pokolenie które się bawi w jakieś gender fluidy.
Kiedyś takie coś się tępiło w zarodku i była szansa, że dzieciak się ogarnął, a teraz się z tego robi coś "normalnego" i się wręcz to promuje.

Zagrożenie to jest dla naszych emerytur i gospodarki jak ci idioci nie będą w stanie wykonywać normalnej pracy bo jedyne co będą mieć w głowie to jakieś swoje wynaturzenia. Wyrasta nam pokolenie żebrających nieporadnych żuli mieszkających w pustostanach do czasu aż im psychika nie siądzie i nie skoczą z mostu.
A potem będzie oczywiście płacz, że to przez homofobów.

Z resztą ta cała moda się skończy kiedyś, a gówno w głowie zostanie

jagermalibu

2022-05-17, 22:52
squach napisał/a:

w męczarniach...
Poza tym k***a jak to coś wygląda :O
jeszcze dodatkowo jest jeszcze osobą poli, chili, pieprz, sól, k***a łoś kaczka k***a jeżozwierz... ja pie**ole zaimkiem, onomatopeją.
No trzeba wskrzesić Hitlera, inaczej się nie da.



no tak k***a i ten twój ukochany Hitler zgwałci ci matkę i zagazuje rodzinkę, do nauki historii gnoje

orello

2022-05-17, 23:47
ich starzy pewnie głosują na lewice :-D niezły bajzel :-D

CrookerS

2022-05-18, 06:06
Wdowa44 napisał/a:

Nic nie mam przeciwko takim ludziom.Ale lepiej jakby umierali w domu .



Dokladnie. Raczej bym nie zabijal ich, bo w polu robic by ktos musial
Ale oklep na spotowo by przyjeli zapewne :krejzi:

vandamme1

2022-05-18, 07:09
Lekkie czasy tworzą słabych ludzi. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy. Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi

Radsey

2022-05-18, 08:07
Nie "ono" tylko k***a "to", to już się do ludzi nie zalicza

TorkilKoval

2022-05-18, 08:19
to różowe to sprytne. jak jest wszędzie to się nigdy na tych językowych bzdurach nie pomyli.

PhantomMask

2022-05-18, 09:37
Zastanawiam się gdzie to do pracy pójdzie ? Starzy przykręcili by kureczek z kasą to szybko by znormalniało....chociaż...zawsze można dupy dawać innym pojebańcom.

7wporzondku

2022-05-18, 11:38
PhantomMask napisał/a:

Zastanawiam się gdzie to do pracy pójdzie ? Starzy przykręcili by kureczek z kasą to szybko by znormalniało....chociaż...zawsze można dupy dawać innym pojebańcom.



Mijam często makdonalda i tam ich widzę za lada

Exclip

2022-05-18, 12:25
Kiedys sie mowiło niedoj***ny, dzisiaj niebinarny i tyle