18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z tęczowym postępem...

Halman • 2022-05-17, 08:29

są w związku ale na szczęście jaj nie planują składać...

shoe5maker

2022-05-17, 14:04
I później dziwota, że się wieszają.

Juzwa

2022-05-17, 14:08
Tu nie wystarczy opona i bańka benzyny. Trzeba coś bardziej radykalnego:



Arksen

2022-05-17, 14:16
Jak to pobrać? Bo chce pokazać znajomym, ale obciach linka do sadola wysyłać

Agoreth

2022-05-17, 15:50
MrFalken napisał/a:

A ja to widzę tak, że to jeszcze gówniarze i mają nasrane pod beretem akurat taką modą. Kiedyś były panki, metale, emo, dzieci-kwiaty-pacyfiarze, - dzisiaj jest tego więcej i rozleglej jest to popie**olone dla odbiorcy wychowanego w innych realiach. Ktoś powie, że tamte subkultury z czymś związane wtedy były, że muzyka, idee itp. Były, prawda. Ale dla młodych szczylów szukających odmienności lub grupy pod którą mogą się podkleić, nie ma żadnej różnicy.
Kolczyki, kolorowe włosy - to już było. Tylko gadają coraz większe "bzdury", w które mocno wierzą. Większość z nich z tego wyrośnie. Inni poglądy "wolnościowe" zachowają - bo czemu nie - ale trochę stonują, żeby w społeczeństwie funkcjonować.
A ci najbardziej poj***ni pod czaszką będą z daleka rozpoznawalni i będą się rzucali w oczy, żeby się dało odpowiednio wcześnie ich ominąć.
Jak zwykle wszystko spoko, póki ci nie zaczynają się ze swoją ideologią dobijać do drzwi domu, jak ksiądz po kolędzie i do publicznych szkół z nią włazić, jak ten sam ksiądz, co go spod drzwi odegnali. I oczekiwać zmian w prawie w oparciu o swoje sp***olenie umysłowe.



Nie no wiadomo, że to było i będzie, że są to pogubione myślami dzieci emocjonalne, że mija się ich na chodnikach i ich widać. I w sumie wiadomo, że to było, nic w tym nowego, ALE gdy dochodzi do wymiany zdań, to pojawia się zgrzyt i całe to obiektywne pseudo obeznanie tematu znika. :lol: Brwi wysoko i nie wiesz co k***a powiedzieć. XD Poj***niec pojebańcem, ale jako zdrowy psychicznie człowiek raczej nie chcesz próbować mieć kogoś takiego na sumieniu. I w sumie głupio by mi było nawet wyj***ć z jakimś helikopterem apacz przy poważnych ludziach.
Jeśli nigdy z kimś takim nie rozmawiałeś, to nie wiesz o czym mówię.
A czy życzę Ci takiej rozmowy?
W sumie ciekawy ekspiriens - jak to młodzi teraz mówio.

Praxis

2022-05-17, 16:04
Oni się idntyfikują jako każde nowopoznane dziwne słowo, które im się spodoba. Banda niedorozwojów moim skromnyn zdaniem, ale ja jesten tylko zwykłym zacofanym heteroseksualnym facetem - nie znam się.

Halman

2022-05-17, 16:49
niech mnie ktoś poprawi jeśli sie mylę ale czy to całe sp***olenie obyczajowe nie wyszło falą od "dzieci kwiatów" ?

Agoreth

2022-05-17, 17:18
Halman napisał/a:

niech mnie ktoś poprawi jeśli sie mylę ale czy to całe sp***olenie obyczajowe nie wyszło falą od "dzieci kwiatów" ?



Wydaje mi się, że to chyba jednak era internetu zapoczątkowała wysyp wszystkich "wyższych stanów umysłu" na większą skalę.

lukaszjb

2022-05-17, 17:56
Fiksat napisał/a:

Wojny są konsekwencją takich patologii czy to nadmiar wolności i pokoju robi ludziom wodę z mózgu?
Swoją drogą co z takim odpadem społecznym zrobić w razie konfliktu zbrojnego?



Zakopać

Ryju1983

2022-05-17, 18:12
sp***olenie umysłowe przeszło wszelkie granice.

marcino_zly

2022-05-17, 19:20
Dobrze że jestem Człowiekiem.

lolaxxdd

2022-05-17, 20:24
kto to dyma ????????????????????????????????

Marcin360360

2022-05-17, 21:03
Takie coś właśnie rozmnaża sie z @fryką. Zaden normalny czlowiek nie tanie takiego czegoś nawet patykiem.

Misiek_KRK napisał/a:

szkoda, że nie można dokonać aborcji poporodowej dla takich debili. Ale może zmieszczą się do ruskiego okna życia



Można nazywa się to eutanazja.

Anonimowy12663

2022-05-17, 21:16
Mi to wyglada na wyłanianie samca alfa, ale tutaj stadu nie ma zaimponować siłą i bystrością, a zj***niem umysłowym

__Tux__

2022-05-17, 21:26
Fajnie oglądać jak spermiarze w internecie mają ból dupy :D