18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z tęczowym postępem...

Halman • 2022-05-17, 08:29

są w związku ale na szczęście jaj nie planują składać...

Fiksat

2022-05-17, 10:50
Wojny są konsekwencją takich patologii czy to nadmiar wolności i pokoju robi ludziom wodę z mózgu?

Swoją drogą co z takim odpadem społecznym zrobić w razie konfliktu zbrojnego? :P

Agoreth

2022-05-17, 10:54
Ciężko się ich słucha. Brwi wysoko od początku, do końca. Poj***ne to jest na tak wielu poziomach...
Widać kilkanaście lat na ryju, a pierwsze skojarzenie to przedszkolak, który w kasku strażaka mówi, że jest strażakiem.
Dzieciak ze stetoskopem - "A ja jestem lekarzem!".
Ostatnio mnie to rozj***ło, gdzie poszliśmy ze znajomymi do klubu i miało do nas dołączyć jakichś 3 znajomków od gościa który z nami poszedł. Generalnie zaznajomił nas z sytuacją i powiedział, że przyjdzie prawdopodobnie 1 pokemon. Ale dobra, stwierdziliśmy, że po prostu popłyniemy z tym prądem. Przyszli i wita się z nami ewidentnie laska, ale ścięta na krótko, damski do bólu głos, cycki, brak makijażu, typowo męskie łachy, pantofle z czubem (były chyba w tym wszystkim najzabawniejsze, serio...), na nadgarstku wielgachny zegarek i mówi do nas:
"Cześć, Damian jestem"...
Zamarłem...
Stałem i po prostu nie wierząc w otaczające mnie realia, patrzyłem się w jej cycki...
Zabawne to, ale za razem smutne i poj***ne do reszty.

woytasw

2022-05-17, 10:59
A fajne miał te cycki?

Agoreth

2022-05-17, 11:05
woytasw napisał/a:

A fajne miał te cycki?



Gdyby normalnie się ubrała, uczesała i lekko pomalowała, to może 6-tka taka w sumie.

MrFalken

2022-05-17, 12:30
Agoreth napisał/a:

Ciężko się ich słucha. Brwi wysoko od początku, do końca. Poj***ne to jest na tak wielu poziomach...
Widać kilkanaście lat na ryju, a pierwsze skojarzenie to przedszkolak, który w kasku strażaka mówi, że jest strażakiem.
Dzieciak ze stetoskopem - "A ja jestem lekarzem!".
Ostatnio mnie to rozj***ło, gdzie poszliśmy ze znajomymi do klubu i miało do nas dołączyć jakichś 3 znajomków od gościa który z nami poszedł. Generalnie zaznajomił nas z sytuacją i powiedział, że przyjdzie prawdopodobnie 1 pokemon. Ale dobra, stwierdziliśmy, że po prostu popłyniemy z tym prądem. Przyszli i wita się z nami ewidentnie laska, ale ścięta na krótko, damski do bólu głos, cycki, brak makijażu, typowo męskie łachy, pantofle z czubem (były chyba w tym wszystkim najzabawniejsze, serio...), na nadgarstku wielgachny zegarek i mówi do nas:
"Cześć, Damian jestem"...
Zamarłem...
Stałem i po prostu nie wierząc w otaczające mnie realia, patrzyłem się w jej cycki...
Zabawne to, ale za razem smutne i poj***ne do reszty.




AlbertoNihilo

2022-05-17, 12:33
Pogadały sobie? Ok. A teraz marsz do domu bo obiad się sam nie zrobi.

MrFalken

2022-05-17, 12:38
A ja to widzę tak, że to jeszcze gówniarze i mają nasrane pod beretem akurat taką modą. Kiedyś były panki, metale, emo, dzieci-kwiaty-pacyfiarze, - dzisiaj jest tego więcej i rozleglej jest to popie**olone dla odbiorcy wychowanego w innych realiach. Ktoś powie, że tamte subkultury z czymś związane wtedy były, że muzyka, idee itp. Były, prawda. Ale dla młodych szczylów szukających odmienności lub grupy pod którą mogą się podkleić, nie ma żadnej różnicy.
Kolczyki, kolorowe włosy - to już było. Tylko gadają coraz większe "bzdury", w które mocno wierzą. Większość z nich z tego wyrośnie. Inni poglądy "wolnościowe" zachowają - bo czemu nie - ale trochę stonują, żeby w społeczeństwie funkcjonować.
A ci najbardziej poj***ni pod czaszką będą z daleka rozpoznawalni i będą się rzucali w oczy, żeby się dało odpowiednio wcześnie ich ominąć.

Jak zwykle wszystko spoko, póki ci nie zaczynają się ze swoją ideologią dobijać do drzwi domu, jak ksiądz po kolędzie i do publicznych szkół z nią włazić, jak ten sam ksiądz, co go spod drzwi odegnali. I oczekiwać zmian w prawie w oparciu o swoje sp***olenie umysłowe.

Tetrix

2022-05-17, 12:40
Janko napisał/a:

Trochę poj***ni to ono są naprawdę



Chcesz mnie obrazić? Skad wiesz jakiej płci jestem dzisiaj xD




Damian1777

2022-05-17, 12:46
Cos jak kobiety z PIS tez do końca nie wiadomo pod co dopasować po wyglądzie

arturek_w

2022-05-17, 12:48
Fiksat napisał/a:

Wojny są konsekwencją takich patologii czy to nadmiar wolności i pokoju robi ludziom wodę z mózgu?
Swoją drogą co z takim odpadem społecznym zrobić w razie konfliktu zbrojnego?



Wysyłać na pierwszą linię frontu :D

jebać_w_dupę_pis

2022-05-17, 12:55
Przecież to twoja stara i twoja stara.

Przecież to twoja stara z twoją starą

mr-dupa

2022-05-17, 12:59
Qrde : Tyle wiedzą o sobie a taki ich ojciec w PRL wiedział tylko że Grażyna ma pieroga i tam należy zaglądać :) ciekawe czasy…

zipi

2022-05-17, 13:10
ehh jako ciepły chciałem napisać coś pozytywnego o tym wywiadzie, ze moze jednak nie są tacy dziwni czy coś, ale ni ch*ja nie moge tego znaleźć x(

przykro mi jest być kojarzonym z takimi ludźmi, w sumie albo jestem kojarzony z korwinem hitlerowcem albo z takim czymś, jak życ?

pablohasan

2022-05-17, 13:20

squach napisał/a:

w męczarniach...
Poza tym k***a jak to coś wygląda :O
jeszcze dodatkowo jest jeszcze osobą poli, chili, pieprz, sól, k***a łoś kaczka k***a jeżozwierz... ja pie**ole zaimkiem, onomatopeją.
No trzeba wskrzesić Hitlera, inaczej się nie da.



A ty jak wyglądasz? Pryszczaty kucu z obwisłymi cycami.
Akurat najmniej ważne w tej całej sytuacji jest ich wygląd.
Jeśli tęcza i pedały/lesby są zagrożeniem dla waszych wartości to słabe są te wasze wrtości.

Przeżyłem 40 lat w polsce i za granicą. Nigdy nic złego mnie nie spotkało ze strony homosiów. W przeciwieństwie do prawicowych chłopców.

a za wskrzeszanie hitlera ch*j ci w dupe idioto. Zapewne z przyjemnością po twojej stronie.

kapelan_szturmowy

2022-05-17, 14:00
Fiksat napisał/a:

Swoją drogą co z takim odpadem społecznym zrobić w razie konfliktu zbrojnego?



ułożyć wzdłuż przed workami z piachem, żeby się worki od odłamków nie poniszczyły.