18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

voytek1112

2020-04-01, 23:40
Moca172 napisał/a:

No i co w tym złego, że młodzi robią zamówienie na zewnątrz? Bo nie widze w tym nic złego. A Ty spinasz dupe nie wiadomo o co, a czaje, jesteś tym typem co mówi, żeby wszystko pozamykać


Nie, poprostu to dla mnie hipokryzja, ze policja lata, sciga aby tylko sie nie gromadzili powyzej 2 osob na ulicy, a w sklepach budowlanych, czyli oczywiscie pierwszej potrzeby, po kilkadziesiat osob sie gromadzi i tam ofc sie nikt nie zaraza.

driveroo

2020-04-01, 23:44
To kasahara z wykopu xd

cesarz1982

2020-04-01, 23:53
Ale się dajecie r*chać debilowi.
Złamanie zasad kwarantanny ustalonej 1 kwietnia 2020.
Dzisiaj dopiero dostal kwarantannę i od razu mandat :lol:
A ja myślałem ,że tylko wyborcy PO to są debile :-/

maderfakermen

2020-04-02, 00:00
Obejszłem_system napisał/a:

zeozwatyelektryk za komuny to Ty w obesranych gaciach biegałeś..
zeozwatyelektryk Za komunt to Ty w obesranych gaciach biegałeś
zeozwatyelektryk Za komunt to Ty w obesranych gaciach biegałeś
zeozwatyelektryk Za komunt to Ty w obesranych gaciach biegałeś
zeozwatyelektryk Za komunt to Ty w obesranych gaciach biegałeś



Czy sugerujesz, że moi rodzice, dziadkowie, wujkowie mi o tym nie opowiadali? Że nie przeczytałem ani jednej książki w tym temacie, ani nie obejrzałem filmów fabularnych czy dokumentalnych?

Weź się zeszczyj sam sobie w ryj i wrzuć na harda...

:ks_homer:

cesarz1982, jeszcze się może okazać, że nie długo taki przyniesiesz do domu...

Gamera

2020-04-02, 00:17
Jerzy_Owsik napisał/a:

ch*ja sie znacie te mandaty do podtarcia dupska są, zeby zakazac. Tych wszystkich gownien ktore wprowadzają musi byc wprowadzony stan wyjatkowy tak stanowi konstytucja, a ze na sile chcą przeprowadzić wybory to tego stanu nie wprowadza bo prawo stanowi ze podczas stanu wyjatkowego nie moga sie odbyc wybory. Ale fakt zatrzymało to wielu ludzi w domu i jeśli naprawde ten wirus istnieje to ograniczy zakażenie mimo. Ze bezprawne. To Dzialania



Konstytucja HAHAHAHAHHA Kaczor się podciera konstytucją

jednoręki-ujeżdżacz

2020-04-02, 00:19
Nie wiem czy to prawda czy nie ale jeżeli wy k***a wierzycie, że ten wirus jest groźny i tą szopkę co banksterka teraz odpie**ala można nazwać prawdziwą, to jesteście ładnie jebnieci. Śmiertelność liczy się w promilach i to tylko wśród najstarszych a większość nawet nie wie, że to ma lub miała. Ponad 1100 ludzi dziennie umiera w Polsce i tym jakoś nikt się nie interesuje i w piździe wszyscy mają jak ludzie na raka czy choroby układu krążenia zdycha. Tak, zdycha. Bo tak działa służba zdrowia. Pandemia to dopiero się zacznie. Będziecie się jak zwierzaki bić o chleb na ulicy. Tak pięknie rozpie**olą Europę jaka znamy. Pozdrawia Andrzej pięknym gestem.


wudun

2020-04-02, 00:22
Dobrze ci tak głupi ch*ju. Chcesz pobiegać kup sobie bieżnię.

Tr...........ty

2020-04-02, 00:36
Mandat maksymalnie to 500PLN

Ca...........on

2020-04-02, 00:43
Uwielbiam tępaki z obozu PO-KO. Dziś jeszcze psioczą na zły PiS i "nieluckie dyktatóry", a jutro jak mamusia umrze to zamkną pyski.

jebacbiede69

2020-04-02, 00:46
j***ni polotycy, państwo policyjne kurestwo policyjne!! h*j w dupe

Collier89

2020-04-02, 00:47
Jeszcze pałami po łbie powinni cie napie**alac debilu

korinogaro

2020-04-02, 01:34
Nie wiem w jaki sposób nie można by było tego mandatu obalić przed sądem i zmniejszyć do maksymalnie 1k. Na samej górze znajduje się informacja że mandat jest nakładany na podstawie kodeksu postępowania w sprawach wykroczeń. A punkt 95 i 96 wskazują że policja może nałożyć maksymalną karę 1000pln. Dodatkowo powołują się na zapis o nieprzestrzeganiu zasad kwarantanny tylko że z tego co mi wiadomo (z innych wątków) to osba która dostała mandat nie była poddana kwarantannie. Tak więc o ile sędzia nie jest p*zdą i trzyma się litery prawa a nie klimatu politycznego to mandat jest do obalenia na 100%.

CzerstWybut

2020-04-02, 02:04
Jajebie sami prawnicy tutaj są. Mandat nieważny. j***ć pis. Sami wyborcy poko. :roll: jakie prawo by nie było to chyba trzeba sie stosować do obostrzeń. Gdyby nie ten wasz ch*jowy rząd to byście mieli drugie włochy tu. ch*j czy mandat ważny czy nie, niektórym ludziom trzeba inaczej tłumaczyć a nie prosić i przypominać w każdy dzień. Skoro żyjesz w dużych skupiskach ludzi to się dostosuj k***a bo inni stają na głowie żeby twoja stara lub inni starsi członkowie rodziny to przeżyli. A jak sie nie podoba to wypie**alaj do lasu mieszkać lub do innego kraju gdzie kładą ch*ja na ludzi. I skończcie tu polemizować czy ważny mandat czy nie. Chodzi o cel.

KrystekKrystek

2020-04-02, 05:01
Wyrokulicy napisał/a:

pie**olisz tak bo nie jesteś w stanie ruszyć dupy z fotele to Tobie na rękę. Jesteś starym cieciem któremu pasuje siedzieć w chałupie. Gnij mendo, gnij niewolniku swojego losu. Abrakadabra!!!



Zapie**alam w kopalni 5 dni w tygodniu. Jak tylko mogę, to siedze w domu. Jedynie ojcu i jego sąsiadom robie zakupy, zeby sami nie musieli. I jes5em zly, ze nie dostal 30tysi kary. Jestem jesscze zdania, ze powinna byc nagroda np. 5 koła za podj***nie sasiada. Nie pasuje? Jedź do Włoch

negatyvv

2020-04-02, 05:48
Jaka gówno burza :swir: