18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

silwerbalk

2020-04-02, 06:11
Hahaah kolejny jeleń ustrzelony w portfel

Michald_skc

2020-04-02, 06:39
To fejk primaaprilisowy z grupy biegowej na FB.

Pedofilek

2020-04-02, 07:32
I dobrze ci tak flecie obyś się nie wypłacili do końca życia

zerwikaptur

2020-04-02, 08:12
Tanio u mnie w mieście (edinburgh) 15 tys funtów ,złamanie kolejne zakazu 6 miesiecy aresztu

Tak ze ten tego
S jeszcze o tarczy kryzysowej w uk
Po wypełnieniu tony papierów w czerwcu zaczną wypłacać 80% pensji
Wszystkie ltd i inne firmy płaca dalej tax jsk gdyby nigdy nic czyli to samo co w pl a w pl ludzie aj waj rząd nie pomaga

ElektrycznyMordulec

2020-04-02, 08:46
zeozwatyelektryk napisał/a:

, nie osłabiaj ludzi. tworzenie rezerwatów w środku miasta nic tu nie pomoże. może by się k***y pisoskie w końcu, ogarnęły i załatwiły testy, przynajmniej po jednym dla każdego. ja też pisowi wystawię mandat za to, jak za każdym razem dawał dupy. Wiesz ile już zarobiłem? Cała ziemia z księżycem, mars i pół jowisza...
ps. to k***a gorzej niż za komuny.



Elektryk WAŁENSA no proszę...

Da...........n2

2020-04-02, 09:16
MadeInRussiaTV napisał/a:

5k za złamanie kwarantanny...
Mam nadzieje że to pomyłka i wkrótce dostaniesz 30k



Ja pie**ole jakie to społeczeństwo jest sk***iale. Media nakręcają spiralę szaleństwa a takie tępe owce jak ty w to idą jak ślepe. W zeszłym roku dziennie w Polsce umierało około 1100 osób z przyczyn naturalnych/chorób. Przez tego covida umiera dziennie kilka i to od niedawna.
W zj***nych Włoszech czy Hiszpanii dostali takiej sraki, że podają liczbę ofiar jak leci w stylu wszyscy mają covida i ch*j.
Zadaj sobie pytanie czy z twojego otoczenia jest ktoś zakażony i leży ledwo żywy? Ludzie głąby sami się nakręcają. W zamian gospodarka zaraz jebnie totalnie a społeczeństwo będzie potulne jak nigdy wcześniej. Ludzie mają stać się poddani państwu i nieufni wobec siebie.

Adeł

2020-04-02, 09:42
Ten mandat to śmieci. Nie ma stanu wyjątkowego, jest on zatem wystawiony bezprawnie. Nie biegaj. Nie wychodź (chyba że na wybory). Nie myśl.

Dawajmnieto A skąd wiesz ile jest zarażonych w chinach?

blooodyman

2020-04-02, 10:32
Zobaczcie w prawej górnej stronie na pieczęć. Jak nie ma orzełka to fake. Szach mat!

Magint

2020-04-02, 10:41
Trzeba było sp***alać.

m1t

2020-04-02, 10:46
Damian2 napisał/a:

Ja pie**ole jakie to społeczeństwo jest sk***iale. Media nakręcają spiralę szaleństwa a takie tępe owce jak ty w to idą jak ślepe. W zeszłym roku dziennie w Polsce umierało około 1100 osób z przyczyn naturalnych/chorób. Przez tego covida umiera dziennie kilka i to od niedawna.
W zj***nych Włoszech czy Hiszpanii dostali takiej sraki, że podają liczbę ofiar jak leci w stylu wszyscy mają covida i ch*j.
Zadaj sobie pytanie czy z twojego otoczenia jest ktoś zakażony i leży ledwo żywy? Ludzie głąby sami się nakręcają. W zamian gospodarka zaraz jebnie totalnie a społeczeństwo będzie potulne jak nigdy wcześniej. Ludzie mają stać się poddani państwu i nieufni wobec siebie.



Dlatego wszystkie środki powinny być przekierowane na ochronę,pomoc i opiekę ludzi z grupy ryzyka a nie Mateusz wajchę przełóż i zatrzymał całą gospodarkę.


AGE
DEATH RATE
all cases
80+ years old
14.8%
70-79 years old
8.0%
60-69 years old
3.6%
50-59 years old
1.3%
40-49 years old
0.4%
30-39 years old
0.2%
20-29 years old
0.2%
10-19 years old
0.2%
0-9 years old
no fatalities


https://www.worldometers.info/coronavirus/#repro


Prawdziwe żniwo to epidemia może zebrać jak będzie zastój trwał dalej.
Wszystko wisi na kredytach więc będą wisielce,skokl z okien i pod pociąg i Bóg wie co jeszcze.


https://www.facebook.com/groups/przedsiebiorcy.zjednoczeni/

ferim

2020-04-02, 11:08
ahahhah co za łeb , gdybyś miał trochę oleju w głowie to byś :
A)Został w domu skoro nie znasz się na własnych prawach i obowiązkach .
B) Nie przyjął tego mandatu , ograniczenie swobód obywatelskich jest możliwe tylko w określonych warunkach , dopóki rząd nie ogłosi tego czego ogłosić nie chce bo sraczka przedwyborcza to policja pomimo wyraźnego nakazu wystawia te mandaty tak w zasadzie bez prawnie , także korzystajcie z prawa do odmowy przyjęcia takiego mandatu a w sądzie wygracie zaprawdę powiadam wam :D

fabiothethird

2020-04-02, 11:22
To był żart an Prima Aprilis.

Wójcik

2020-04-02, 11:49
Ej mirki ogarnia ktoś gdzie znajdę poza rządowymi wytycznymi twardą literę prawa na temat nowych ograniczeń? W sepec ustawie jest taki fragment

"10) nakaz lub zakaz przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach;"

Z rozporządzeń nic konkretnego nie wynika a lista nowych zakazów jest dosyć długa.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejne-kroki

Strona rządowa jakkolwiek nie jest wykładnikiem prawa.
Ktoś coś?

lechuwartygrzechu

2020-04-02, 12:01
Ciekawie kiedy debile nauczą się, że piszę się ZŁOTYCH, a nie ZŁOTY