18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacper197

2020-04-01, 22:17
Przeciesz to fejk k***a XDD, wystarczy powiedzieć , że biegniesz do sklepu i ch*j. Trzeba by było być debilem żeby przyjmować taki mandat.

Karboksylator

2020-04-01, 22:21
k***a, gość biegał podczas odbywania kwarantanny, na dodatek biegał w miejscu zamkniętym. 5tys. to za mało, powinni mu doj***ć 30.

jac230

2020-04-01, 22:25
Hahaha bania ze stogow co za debil.
Ale niech sie cieszy ze dostał 5 tysi a nie 30 tysi :-D :-D

~sensualna

2020-04-01, 22:30
voytek1112 napisał/a:

k***a mandat za bieganie, a to ze k***a markety budowlane sa otwarte, ludzie przychodza jak popie**oleni bo im sie w chacie nudzi, dostawiaja specjalnie kasy fiskalne zeby moglo wiecej wiary przyjsc, w tych godzinach 10-12 gdzie maja 65plus niby robic zakupy, to doradcy klientow stoja przed sklepem, robia zamowienia mlodszym, co chce klient i zaraz mu wynosza towar. W dupie maja nasze zdrowie, hajs musi sie zgadzac!



dziwne bo byłam 2 tyg temu w castoramie i był stoliczek z płynami odkażającymi i pan który liczył ludzi skrupulatnie zapisując na swojej liście i nikt powyżej 50 osób nie mógł wejść ;) wszyscy grzecznie czekali na swoją kolej przed sklepem

Moca172

2020-04-01, 22:51
voytek1112 napisał/a:

k***a mandat za bieganie, a to ze k***a markety budowlane sa otwarte, ludzie przychodza jak popie**oleni bo im sie w chacie nudzi, dostawiaja specjalnie kasy fiskalne zeby moglo wiecej wiary przyjsc, w tych godzinach 10-12 gdzie maja 65plus niby robic zakupy, to doradcy klientow stoja przed sklepem, robia zamowienia mlodszym, co chce klient i zaraz mu wynosza towar. W dupie maja nasze zdrowie, hajs musi sie zgadzac!



No i co w tym złego, że młodzi robią zamówienie na zewnątrz? Bo nie widze w tym nic złego. A Ty spinasz dupe nie wiadomo o co, a czaje, jesteś tym typem co mówi, żeby wszystko pozamykać ;)

Buin

2020-04-01, 22:52
było k***a uciekać. Motywacja 2ch psów bezcenna.

Bizior4

2020-04-01, 22:52
Te obostrzenia są z rozporządzenia, nie mają podstaw prawnych, masz prawo odmówić mandatu j skierować wniosek do sądu i się sądzić z k***ami. Według konstytucji rozporządzenie, nie może ograniczać swobod obywatelskich, w tym przemieszczania sie. Żeby to wszystko miało prawne podstawy, musi zostać wprowadzony stan wyjatkowy, stan epidemiologiczny owym nie jest i nie będzie. Powolaj się na art 52 mówiący o swobodzie przemieszczania się


Obejszłem_system

2020-04-01, 22:54
zeozwatyelektryk za komuny to Ty w obesranych gaciach biegałeś..

Bronek89

2020-04-01, 22:54
1. Za długo nr mandatu...
2. MKK są tylko do 500zl chyba że jest zbieg wykroczeń...
3. Brak artykułu czynu...


Prima aprilis

saves

2020-04-01, 23:11
Wyrokulicy napisał/a:

pie**olisz tak bo nie jesteś w stanie ruszyć dupy z fotele to Tobie na rękę. Jesteś starym cieciem któremu pasuje siedzieć w chałupie. Gnij mendo, gnij niewolniku swojego losu. Abrakadabra!!!



Akurat ciulu zapie**alam, żeby twoje gnojki dostawały 500+. Ja od państwa nigdy niczego nie dostałem, A gdy RAZ JEDYNY!!! w życiu zdarzyło mi się pójść na chorobowe (zapalenie kaletki maziowej w kolanie), to zamiast zasiłku, dwie kontrole z ZUS-u miałem. Tak więc stul pysk i zajmij się tym, co potrafisz najlepiej. Trzepaniem konia w piwnicy.

pajman

2020-04-01, 23:18
Te wasze komentarze ze dobrze mu tak itd są żałosne, niektórzy prowadzą aktywny tryb życia, nie siedzą z dupa na fotelu i piją browary. Kogo taka osoba ma zarazić jeśli Jest zdrowa i pójdzie sama pobiegać ? Kwarantanna to udręka, nie każdy wytrzyma w domu. A te wszystkie przepisy itp to ch*j, nikt nie ma prawa zabronić mi wychodzić z domu zgodnie z konstytucja , póki nie będzie stanu wyjątkowego.

Muhannad

2020-04-01, 23:21
Zasada jest prosta SŁUCHAJCIE nie przyjmować mandatów tylko mówcie że wniosek na kolegium TATA JEST PRAWNIKIEM I MOWI ZE wniosek załatwia sprawę sprawa się zacznie za ROK do DWÓCH lat i sedzia nie da 5tyś tylko 500zł i koszty sprawy 200-300zł albo umoży :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obejszłem_system

2020-04-01, 23:23
Bizior4 / Jerzy_Owsik Czemu bredzisz? Oczywiście że stan epidemiczny daje możliwosć wprowadzania zakazów nakazów...z choinki się urwałeś?


Je...........ik

2020-04-01, 23:27
Obejszłem_system napisał/a:

Bizior4 / Jerzy_Owsik Czemu bredzisz? Oczywiście że stan epidemiczny daje możliwosć wprowadzania zakazów nakazów...z choinki się urwałeś?



Podaj podstawę prawną ja podałem link do artykułu ktory. To wyjaśnia ty slodko pierdzisz farmazon

Obejszłem_system napisał/a:

Bizior4 / Jerzy_Owsik Czemu bredzisz? Oczywiście że stan epidemiczny daje możliwosć wprowadzania zakazów nakazów...z choinki się urwałeś?





art 52 mówiący o swobodzie przemieszczania się

gjooby4

2020-04-01, 23:31
Fejk. MKK jest do 500zł max 1000 jeżeli jest to zbieg wykroczeń wyżej może tylko sąd. Nie ma art. W opisie czynu musi być czas i miejsce popełnienia wykroczenia. I dla ukaranego jest zielony pasek po prawej stronie mandatu. Czerwony zostaje dla funkcjonariusza.