18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lakeroll

2020-04-01, 20:28
mógł nie przyjąć

koras24

2020-04-01, 20:37
Trzeba było sprawdzić gdzie można biegać.

Elsenar

2020-04-01, 20:40
Fake, Grzywna 5.000 zł to wniosek do sadu, mandat max 500, rozejść się.

Isakpm

2020-04-01, 20:54
Jestes p*zdą że dałeś się złapać buahahaa

maderfakermen

2020-04-01, 20:56
Elsenar napisał/a:

Fake, Grzywna 5.000 zł to wniosek do sadu, mandat max 500, rozejść się.



nie jesteś na czasie ziomek, znowu k***y w nocy przegłosowali.

Je...........ik

2020-04-01, 20:58
żmij napisał/a:

To opłata za ogólną tępotę.





las3rr napisał/a:

Dostał mandat za bieganie po parku - gdzie jest zakaz, a TY plujesz się do grubasa że się opie**ala...
Paradox?





MadeInRussiaTV napisał/a:

5k za złamanie kwarantanny...
Mam nadzieje że to pomyłka i wkrótce dostaniesz 30k



ch*ja sie znacie te mandaty do podtarcia dupska są, zeby zakazac. Tych wszystkich gownien ktore wprowadzają musi byc wprowadzony stan wyjatkowy tak stanowi konstytucja, a ze na sile chcą przeprowadzić wybory to tego stanu nie wprowadza bo prawo stanowi ze podczas stanu wyjatkowego nie moga sie odbyc wybory. Ale fakt zatrzymało to wielu ludzi w domu i jeśli naprawde ten wirus istnieje to ograniczy zakażenie mimo. Ze bezprawne. To Dzialania

Zielonv

2020-04-01, 21:07
Wczoraj w mediach padło pytanie odnośnie biegania w czasie tych obostrzeń ( sam nie biegam ale pomaga to odkleić się od tego całego gowna które jest w mediach i po prostu się odstresować), i któryś tam z wyżej postawionych niebieskich potwierdził, ze to zabronione nie jest (prócz parków itd. Pytanie gdzie biegał autor, czy po prostu trafił na świeżego PANA POLICJANTA i pokazał mu kto ma władze)

Karboksylator

2020-04-01, 21:14
Jerzy_Owsik napisał/a:

ch*ja sie znacie te mandaty do podtarcia dupska są, zeby zakazac. Tych wszystkich gownien ktore wprowadzają musi byc wprowadzony stan wyjatkowy tak stanowi konstytucja, a ze na sile chcą przeprowadzić wybory to tego stanu nie wprowadza bo prawo stanowi ze podczas stanu wyjatkowego nie moga sie odbyc wybory. Ale fakt zatrzymało to wielu ludzi w domu i jeśli naprawde ten wirus istnieje to ograniczy zakażenie mimo. Ze bezprawne. To Dzialania



jesteś taki głupi, że aż siny.

~sensualna

2020-04-01, 21:21
Zielonv napisał/a:

Wczoraj w mediach padło pytanie odnośnie biegania w czasie tych obostrzeń ( sam nie biegam ale pomaga to odkleić się od tego całego gowna które jest w mediach i po prostu się odstresować), i któryś tam z wyżej postawionych niebieskich potwierdził, ze to zabronione nie jest (prócz parków itd. Pytanie gdzie biegał autor, czy po prostu trafił na świeżego PANA POLICJANTA i pokazał mu kto ma władze)



pisze wyraźnie na mandacie że biegał po terenie objętym obostrzeniem przez Ministra Zdrowia

vicekexe

2020-04-01, 21:26
jesteście downami, jeśli któryś z was pracował za granicą, albo pracował w ogóle, to ma pojęcie o co chodzi. Generalnie ten mandat służy jako papier do dupy, bo jak król Giertych napisał - bez stanu wojennego nie ma mocy taka kwarantanna. Ja już dostałem 3x 5000 i 1x 30.000 zl - ale i tak mam wyj***ne, bo mało tego - nie zapłacę, to GIertych mi ogarnie odszkodowanie.

evilmatt

2020-04-01, 21:26
Ten mandat to ściema. ;)