18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrodna madka znęca się nad synkiem

Znawca_Cipek • 2020-10-13, 22:15

Dobre, bo polskie :-)

John_Rambo

2020-10-14, 00:12
Kto nie odrabiał lekcji z kilkulatkiem ten nie zna zycia. Jak nie dasz sie poniesc emocjom to calkiem smiesznie.

A matka przyj***na.

xXx5226

2020-10-14, 00:13
mygyry napisał/a:

Widać, że masz już zniszczone życie, bo jesteś debilem który z 2 zdań nie umie wydukać jako jest ich sens, następnym razem siedź do rana przed odpisaniem na coś



Nie wymagaj zbyt wiele od Mietek7567, mózg ma odbity od tych "lep" które za dzieciaka wyłapał.

scout667

2020-10-14, 00:17
Zamiast zabrać guwniaka do lekarza, bo może mieć płaskostopie , to k***a go do internetu wrzuca, no ja jebe..

Rozyk00

2020-10-14, 00:21
szczegół na ktory nikt nie zwraca uwagi dziecko wyraznie mowi "bo ty sie tak na mnie drzesz i nie moge nawet nic powiedziec ", zajebista mamusia opie**olila syna z gory na dol az sie rozplakal, a pozniej nagrywa jaka to jest milutka :D

karoltojan

2020-10-14, 00:48
mygyry napisał/a:

Ludziom którzy nie zdają sobie sprawy, że w ten sposób można zniszczyć własnemu dziecku życie w szkole, wśród znajomych na prawdę powinni zakładać niebieska kartę i zakaz dostępu do internetu, bo już im te pie**olone dekle zj***ło od soszial medja



Prawda jest taka, że rodzic udostępniając takie wideo jest pie**oloną amebą, która nie zdaję sobie sprawy z tego co może wywołać takie wideo takiemu dziecku w przyszłości, ale dla mnie ważniejsze jest to, jakie p*zdowate pokolenie nam rośnie. Ja będąc w jego wieku mogłem pomarzyć o "graniu na kompie" jak to wspominają w filmiku, a gnój ma tylko szlaczki do rysowania a płacze, jakby miał ch*j wie co do odrobienia. Dawniej człowiek odrabiał lekcje, bo wiedział, żę musiał albo będzie inna rozmowa. Dzisiaj mamy efekty bezstresowego wychowania

OpenStreetMaps

2020-10-14, 00:53
Mi się młody podoba Tylko PiS, PiS kurde !

PulkownikMlynarz

2020-10-14, 01:02
karoltojan napisał/a:

Prawda jest taka, że rodzic udostępniając takie wideo jest pie**oloną amebą, która nie zdaję sobie sprawy z tego co może wywołać takie wideo takiemu dziecku w przyszłości, ale dla mnie ważniejsze jest to, jakie p*zdowate pokolenie nam rośnie. Ja będąc w jego wieku mogłem pomarzyć o "graniu na kompie" jak to wspominają w filmiku, a gnój ma tylko szlaczki do rysowania a płacze, jakby miał ch*j wie co do odrobienia. Dawniej człowiek odrabiał lekcje, bo wiedział, żę musiał albo będzie inna rozmowa. Dzisiaj mamy efekty bezstresowego wychowania



Przede wszystkim wtedy komputerów nie było.

abuk

2020-10-14, 01:21
Moja 5 letnia córka mówi lepiej składa zdania od niego. A za to kurdowanie i lenistwo to bym w ten pusty cymbał jebnął.

CzerstWybut

2020-10-14, 01:52
abuk napisał/a:

Moja 5 letnia córka mówi lepiej składa zdania od niego. A za to kurdowanie i lenistwo to bym w ten pusty cymbał jebnął.



To mowi lepiej czy składa zdania od niego

:roll:

Hafnarfjodur

2020-10-14, 02:06
Moja stara mnie zwała: powieszę się przez ciebie ty sk***ysynu i, ową tyradę, przyprawiała szczyptą wpie**olu. I tu różne opcje: obijanie nerek łapą, lepa na ryj i odbicie ruskiego pierścionka na czole, i tradycyjnie skakaneczka, kabelek od prodiża . Tate zaś był konsekwentny, nigdy nie bil, aż dziwne, zwyczajnie grzecznie spał nawalony , czasem kilka miechów jak miał wenę. Niech żyje tradycyjna polska rodzina .

hfbnmiuytp

2020-10-14, 03:15
Zachowanie matki dobre, zachowała spokój i nie poszła na ustępstwa wymuszone płaczem. Tylko po ch*j to nagrywać i wrzucać do internetu :/

Antagoniusz

2020-10-14, 03:31
Wyrodna matka? Puknij się w głowę. Noga go boli, ale na komputerze grać może. Nie chce się mu uczyć i tyle w temacie. Przy kompie, by moment o bólu zapomniał.

intermag

2020-10-14, 05:07
Jeden srogi strzał w pysk i problem rozwiązany

T3RMINATOR

2020-10-14, 05:27
Skutki bezstresowego wychowania.