18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyrodna madka znęca się nad synkiem

Znawca_Cipek • 2020-10-13, 22:15

Dobre, bo polskie :-)

Karboksylator

2020-10-14, 14:14
gdyby moje dziecko tak się zachowało, to zobaczyłoby komputer czy konsolę na obrazku w książce.

dunio90

2020-10-14, 17:13
Chciałbym tak wypowiadać "r" w wieku 30 lat jak ten 10-letni gówniarz :D

JaTylkonaChwile

2020-10-14, 18:32
Oponka napisał/a:

chcesz mi powiedzieć, że tylko współczesny rodzic potrafi tak drzeć łacha ze swojego dziecka na fejsbuczku?
kiedyś jak miałeś dziecko debila lub pyskacza to tylko ty wiedziałeś. teraz wie cały świat





Oponka napisał/a:

chcesz mi powiedzieć, że tylko współczesny rodzic potrafi tak drzeć łacha ze swojego dziecka na fejsbuczku?
kiedyś jak miałeś dziecko debila lub pyskacza to tylko ty wiedziałeś. teraz wie cały świat



:homer: nie wierze w te komentarze... ale po chwili namyslu stwierdzam, ze w temacie chyba wypowiedzialy sie ze 2 osoby majace dzieci a reszta ekspertow nawet cyca nie widzialo na oczy.

Jakie znecanie? Jaka zryta psycha? :D Dzieci... Po pierwsze jakie "darcie łacha" ktos uzywajacy takiego zwrotu nie powinien wypowiadac sie w kwestiach wychowania :)

Uswiadomie was : dzieciak wymysla glupoty, tak jak wymyslaja dzieci : wez mnie na raczki, buty mnie bola. Wez mnie na raczki bo zaraz umre albo mi nogi odpadna. Juz nie moge obiadu, zupy... mama daj ciasteczka. Nie potrafie posprzatac zabawek - to jest za trudne (wlozenie resorakow do pudelka) itd itp

Matka wrzucila do neta? OOOO NIEEE straszne. Dzieciak bedzie mial traume do konca zycia. Matka kazala mu na filmie zjadac gowno lub obciagac komus? Kazala mu mordowac szczeniaczki? Ja pie**ole... Wrzucila to wrzucila, na filmie nie ma NIC strasznego, nikt sie nad nikim nie zneca ani nie ma tam nic ponizajacego.

Matka sie na niego wydarla? OOOO NIEEE - jeszcze gorsze. Kiedys bedziecie mieli dzieci i zobaczycie jak to jest w sytuacjach kiedy gdzies sie spieszycie a dziaciak zaniast sie ubierac polozy sie na ziemi i zacznie plakac bo on chce jeszcze pokolorowac 1 obrazek (20 minut) Co wtedy zrobicie? Rozkazecie dziecku "marsz sie ubierac!" ? :lol:
Stanowczym glosem obwiescicie, ze bedzie kara i schowacie zabawki? :mrgreen: ?
Dzieciak sie uprze i myslicie, ze co wtedy zrobicie? Nawet klapsy na dupe nie pomoga - bo dziacko potrafi byc uparte jak lewak, twierdzacy, ze transplciowy ojciec, matka lesbijka i kochanek w postaci kanarka to normalna rodzina.
Dziecko jak sie uprze to potrafi sie drzec przez 30min i czasem prosby i grozby nie pomoga. Bezstresowe wychowanie albo pas na dupe - nie ma roznicy, czasem nic nie pomoze.
Myslicie, ze wydarcie sie na dziecko to cos strasznego? Zaczekajcie na te piekne czasy jak maly mozgowiec zaplanuje siebie cos i wtedy zrozumiecie :D

riki88

2020-10-14, 21:00
JaTylkonaChwile napisał/a:

hahahahah dobre
juz myslalem, ze bedzie jakies napie**alanie jak jakas chinska p*zda a tu mile zaskoczenie. Kazdy kto pie**oli o znecaniu sie - nigdy nie mial dzieci.
Rozbawilo mnie to bo sam mam syna i jego tlumaczenia jeszcze nie sa takie jak na tym filmie ale tez niezle juz kombinuje.
Ten film chyba moze zrozumiec jedynie rodzic.



Mam 6 latka w zerówce...... I poperam ktoś kto nie dzieł i tego nie ogarnie... Młody ma w nagrodę za naukę w zerówce (a system jest po j***ny w porównaniu z latami 80/90 oni mają w ch*j nauki pisanie sylaby głoski warzywa owoce i ch*j wi co jeszcze) może sobie pograć tak z 2 godziny w minecrafta za 5 dni nauki na tygodniu tylko trochę bajki jakieś psie patrole czy coś, tablet my odstawili bo był Po prostu prze ch*j... Dziecko nieposluszne naszczescie nie było problu z odstawieniem TabletA nie miał jakiejś nerwicy... Ogólnie nie jest jakiś aniołek ale 6 latki dają w kość. Mam jeszcze 1.5 rocznego gowniak.... Ten jest k***a mistrz urobisz się przy nim jak na kopalni... Śpi tylko od 21 do 7.... Tyle reszta dnia ni ch*ja nie zaśnie rozszczyciecz eniowy w ch*j.... Uparty jak koza...

:-P

swieca

2020-10-15, 06:53
Mietek7567 napisał/a:

Zgodnie z tym co piszesz powinienem mieć zniszczone życie bo na miejscu tego dziecka wyłapał bym już że 3 lepy i siedział bym nad zadaniami do rana.



Chcą nas żółtki bergerem wykończyć...

pankruk

2020-10-15, 17:50
Takiego małego chłopczyka to nie ma co stresować ani wymierzać jakichś kar, w tej grupie wiekowej lepiej po dobroci ale jak widzę 15 letniego syna mojej ciotki, który ma na wszystko wyj***ne i babcia musi sama sobie drewna do pieca nanieść bo ta k***a przejść się 20 metrów nie może, w dodatku jest ulany jak wieprz i nie robi nic poza graniem na komputerze i jeszcze uczyć się nie chce to ręka sama sięga po pas ale ja nie będę ani nie mam prawa komuś dzieci prostować.

justincase999

2020-10-16, 02:08
Takie teraz rosną, on się czuje "zraniony", hahahahahaha! Tak już to lewactwo wychowało chłopców, na kogo on wyrośnie? Na kolejną "Margot" chyba.

dominator76

2020-10-18, 01:49
bezstresowe wychowanie matka musi synka nagrywac jako dowód ze sie nie zneca czy na wszelki wypadek zanim ją zajebie?