18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrodna madka znęca się nad synkiem

Znawca_Cipek • 2020-10-13, 22:15

Dobre, bo polskie :-)

mygyry

2020-10-13, 22:18
Ludziom którzy nie zdają sobie sprawy, że w ten sposób można zniszczyć własnemu dziecku życie w szkole, wśród znajomych na prawdę powinni zakładać niebieska kartę i zakaz dostępu do internetu, bo już im te pie**olone dekle zj***ło od soszial medja

dżonyłojlker

2020-10-13, 22:20
Młody Ferdek, kurde.

W tym kraju nie będzie pracy dla ludzi z jego wykształceniem.

Znawca_Cipek

2020-10-13, 22:28
StalowyNożyk napisał/a:

Młody Ferdek, kurde.
W tym kraju nie będzie pracy dla ludzi z jego wykształceniem.



Mam taka naczelna zasade, ze jak sie przy czyims komentarzu zachichram, daje piwko :)

Tak mnie zastanawia, czy on wie po co w ogole sie do szkoly chodzi i ,,cos jakies cos w linie pisze,,? On wie w ogole co to literki? Czy Instagram przeslonil wszystko madce?

ho...........zo

2020-10-13, 22:32
Stopa go boli, bo matka mu kupuje uciskową taniochę u żółtków. Trzeba ciach żyletką gumkę i już bez uciskowa skarpetka zdrowa bez uciskowa.

Mietek7567

2020-10-13, 22:39
mygyry napisał/a:

Ludziom którzy nie zdają sobie sprawy, że w ten sposób można zniszczyć własnemu dziecku życie w szkole, wśród znajomych na prawdę powinni zakładać niebieska kartę i zakaz dostępu do internetu, bo już im te pie**olone dekle zj***ło od soszial medja



Zgodnie z tym co piszesz powinienem mieć zniszczone życie bo na miejscu tego dziecka wyłapał bym już że 3 lepy i siedział bym nad zadaniami do rana.

Znawca_Cipek

2020-10-13, 22:39
hoszo napisał/a:

Stopa go boli, bo matka mu kupuje uciskową taniochę u żółtków. Trzeba ciach żyletką gumkę i już bez uciskowa skarpetka zdrowa bez uciskowa.



Malo kto wie o co chodzi. masz piwo :) Zaraz bedzie wincyj, bo inni beda chcieli pokazac, ze wiedza o co chodzi ;)

mygyry

2020-10-13, 22:42
Mietek7567 napisał/a:

Zgodnie z tym co piszesz powinienem mieć zniszczone życie bo na miejscu tego dziecka wyłapał bym już że 3 lepy i siedział bym nad zadaniami do rana.



Widać, że masz już zniszczone życie, bo jesteś debilem który z 2 zdań nie umie wydukać jako jest ich sens, następnym razem siedź do rana przed odpisaniem na coś

Cezar87

2020-10-13, 22:50
Pod koniec filmu powinien wejsc tatus i tylko spojrzec na mlodego co chce mamusie na litosc wziasc. Od razu byla by praca domowa zrobiona bez uronienia lezki :P

Pitupitu

2020-10-13, 23:05
hoszo napisał/a:

Stopa go boli, bo matka mu kupuje uciskową taniochę u żółtków. Trzeba ciach żyletką gumkę i już bez uciskowa skarpetka zdrowa bez uciskowa.



Daje piwo dzień świra mega



:lol:

silwerbalk

2020-10-13, 23:08
Pamientam moje św.pamięci ojca franciszka..... Franek miał zasade najpier obowiązki potem zabawa..... Było synek zadania odrobione ja tylko że noo niee dopiero o zjadłem itp.... Se musze odychnąć to franek do mnie synu do zadań migiem.... A sk***ysynem był takim że jak robiłem błędy czy brzydko pisałem to ch*jek wytargiwał mi kartke i noo synek przepiszesz to jeszcze raz bo ci k***a skięzło....i se przepisuj z 2-3 strony......

JaTylkonaChwile

2020-10-13, 23:19
hahahahah dobre :)

juz myslalem, ze bedzie jakies napie**alanie jak jakas chinska p*zda a tu mile zaskoczenie. Kazdy kto pie**oli o znecaniu sie - nigdy nie mial dzieci.

Rozbawilo mnie to bo sam mam syna i jego tlumaczenia jeszcze nie sa takie jak na tym filmie ale tez niezle juz kombinuje.

Ten film chyba moze zrozumiec jedynie rodzic.

crossdressphyxia

2020-10-13, 23:40
Z tego, co pamiętam, to ojciec rozpie**oliłby mnie na organy na przeszczep już po pierwszym zdaniu, jakbym zaczął tak odpie**alać.

~sensualna

2020-10-13, 23:53
no idealny przykład jak teraz dzieci wymuszają wszystko płaczem i jeszcze mają prawo głosu

Oponka

2020-10-13, 23:55
JaTylkonaChwile napisał/a:

hahahahah dobre

Ten film chyba moze zrozumiec jedynie rodzic.



chcesz mi powiedzieć, że tylko współczesny rodzic potrafi tak drzeć łacha ze swojego dziecka na fejsbuczku?

kiedyś jak miałeś dziecko debila lub pyskacza to tylko ty wiedziałeś. teraz wie cały świat