18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek i znieczulica

leaf87 • 2019-09-28, 18:27
W dniu wczorajszym tj. piątek po wyjeździe z Koszalina w kierunku Kołobrzegu w miejscowości Mączno na zakręcie jadący kilka aut przed moim pojazdem samochód wypadł z drogi i dachował. Było bardzo mokro a zakręt dosyć ostry więc nie dziwne, że młody kierowca stracił panowanie nad furą. Oczywiście zatrzymałem auto i pobiegłem ratować nieszczęśników z opresji. Przerażająca jest jednak znieczulica ludzi na wypadek. Większość mimo tego, że auto leżało dachem do dołu w rowie pełnym wody (cały środek był zalany) przejeżdżalo obok zwalniając tylko żeby popatrzeć. Nikt poza kierowcą autobusu i jeszcze jednym panem, który po chwili odjechał, nie zatrzymał się żeby pomóc. Zanim przyjechała straż pożarna (wielkie brawa za szybką interwencję i profesjonalizm), karetka i policja nikt więcej poza wyżej wymienionymi się nie zatrzymał a pomoc była BARDZO POTRZEBNA. Zziębnietych rozbitków podjąłem na swój pokład (z uwagi na deszcz) i poczekalismy w trójkę na służby.

Naprawdę nic się nie stanie jak widząc wypadek zatrzymasz się i pomożesz. Dojedziesz 5 minut później do domu ale w takich warunkach (samochód dosłownie się podtopił) każda para rąk jest potrzebna. Wypadki się zdarzają, ale znieczulica nie powinna! Mam nadzieję, że z poszkodowanymi wszystko ok...












Wyprzedzając głupie komentarze, w czapeczce mam kamerę.

ch...........ik

2019-09-28, 18:31
Ludzi z bmw ratować? Pfff

Ronin69

2019-09-28, 18:31
Bolid Młodzieży Wiejskiej w akcji

siwybis

2019-09-28, 18:33
Widząc ćwoka w bmw w rowie też bym nawet nie zwolnił. Niech te buce wreszcie wyginą.

DaroXL

2019-09-28, 18:33
A nigdy nie wiadomo czy kiedyś my nie będziemy w posesji.... :roll: :roll:

Pallad47

2019-09-28, 18:46
ch*j mnie obchodzi jakiś byle idiota co zapie**ala mimo deszczu i potem wykolei sie na pierwszym zakręcie. Kazdy odpowiada za siebie i kazdy jest panem swojego losu.

~Velture

2019-09-28, 18:51
Pewnie jechał sprawnym technicznie autem z dobrym ogumieniem oraz dostosował prędkość do warunków panujących na drodze. :roll:

leaf87

2019-09-28, 18:58
k***y j***ne jesteście tacy wspaniali I zawsze jezdzicie 30 w deszczu. Wypadek przypadek. Jechało kilka aut wszystkie z taką samą prędkością ok. 60km/h, akurat ich wywaliło. I nie, nie jechał łysy seba tylko młoda dziewczyna z chłopakiem. Normalne dzieciaki. Takie jak kiedyś Wasze będą. Też wtedy będzie Wam tak łatwo oceniać? Tfu! Psy

dżonyłojlker

2019-09-28, 19:01
DaroXL napisał/a:

A nigdy nie wiadomo czy kiedyś my nie będziemy w posesji....



Gdzie będziemy? :badyl:

Swinkwizytor

2019-09-28, 19:15
Bmw e46 gruz! Za sam wybór bym dobił

robo72

2019-09-28, 19:21
Pallad47 napisał/a:

ch*j mnie obchodzi jakiś byle idiota co zapie**ala mimo deszczu i potem wykolei sie na pierwszym zakręcie. Kazdy odpowiada za siebie i kazdy jest panem swojego losu.



sorki ale takie podejście do ludzi rozpoczęło się gdy do władzy doszły nadpany ludzkie. Obyś nigdy nie narzekał że nikt ci nie pomógł i teraz ktoś bliski twojemu sercu musi ci myć i kremować bawole oko
sk***ysyństwa nie zniosę i zawsze leje w mordę
zdrowia życzę ! ! !

tarcer123

2019-09-28, 19:25
Wypada być człowiekiem to jedno a drugie to za nieudzielene pomocy poszkodowanym można być dotkliwie ukarany. Zgodnie z prawem należy udzielić pomocy.

~Velture

2019-09-28, 19:29
robo72 napisał/a:

sorki ale takie podejście do ludzi rozpoczęło się gdy do władzy doszły nadpany ludzkie. Obyś nigdy nie narzekał że nikt ci nie pomógł i teraz ktoś bliski twojemu sercu musi ci myć i kremować bawole oko
sk***ysyństwa nie zniosę i zawsze leje w mordę
zdrowia życzę ! ! !



Weź nie pie**ol o polityce i o władzy bo k***a wszyscy w Polsce byli kulturalni wszędzie i zawsze do roku 2005 i znów byli super od 2007 do 2015 a teraz zobaczymy k***a w październiku i albo znów na drodze zawitają lata kultury i miłosierdzia, albo kolejne 4 lata chamstwa na drogach...

Weź Eustachy idź k***a bo się zesrałeś.

pazuzu

2019-09-28, 19:39
Piszesz że normalni młodzi ludzie. Jak widać nie bo kupili bmw. Jak jesteś młodym kierowca to nie kupujesz auta z napędem na tył jak nie umiesz nim jeździć. Koleś pewnie wydał ostatnie kieszonkowe jakieś 4 tys i kupił zloma, za pewne niesprawne zawieszenie, lyse opony i hamulce lapiace tylko z jednej strony.