18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek i znieczulica

leaf87 • 2019-09-28, 18:27
W dniu wczorajszym tj. piątek po wyjeździe z Koszalina w kierunku Kołobrzegu w miejscowości Mączno na zakręcie jadący kilka aut przed moim pojazdem samochód wypadł z drogi i dachował. Było bardzo mokro a zakręt dosyć ostry więc nie dziwne, że młody kierowca stracił panowanie nad furą. Oczywiście zatrzymałem auto i pobiegłem ratować nieszczęśników z opresji. Przerażająca jest jednak znieczulica ludzi na wypadek. Większość mimo tego, że auto leżało dachem do dołu w rowie pełnym wody (cały środek był zalany) przejeżdżalo obok zwalniając tylko żeby popatrzeć. Nikt poza kierowcą autobusu i jeszcze jednym panem, który po chwili odjechał, nie zatrzymał się żeby pomóc. Zanim przyjechała straż pożarna (wielkie brawa za szybką interwencję i profesjonalizm), karetka i policja nikt więcej poza wyżej wymienionymi się nie zatrzymał a pomoc była BARDZO POTRZEBNA. Zziębnietych rozbitków podjąłem na swój pokład (z uwagi na deszcz) i poczekalismy w trójkę na służby.

Naprawdę nic się nie stanie jak widząc wypadek zatrzymasz się i pomożesz. Dojedziesz 5 minut później do domu ale w takich warunkach (samochód dosłownie się podtopił) każda para rąk jest potrzebna. Wypadki się zdarzają, ale znieczulica nie powinna! Mam nadzieję, że z poszkodowanymi wszystko ok...












Wyprzedzając głupie komentarze, w czapeczce mam kamerę.

zdun

2019-09-28, 19:39
Będziesz Miał Wydatki

Juzef_Rzelazin

2019-09-28, 19:54
j***ć BMW, j***ć BMW, niech ginie BMW

Poślizg
Dachowanie
Samochód kończy na dachu w rowie
Typek się zatrzymuje, pomaga.
Wyciąga lekko poobcieranych ludzi, bez rozcinania karoserii.
W miłej atmosferze czekają na przyjazd służb.

j***ć BMW, j***ć BMW niech ginie BMW (bo mnie na nie nie stać)

Presty

2019-09-28, 20:11
"Wyprzedzając głupie komentarze, w czapeczce mam kamerę."
Jak r*chasz też masz?
Poka!

Budrys2000

2019-09-28, 20:15
Dlaczego zabiła pani mecenasa Rolskiego?

leaf87

2019-09-28, 20:48
Presty napisał/a:

"Wyprzedzając głupie komentarze, w czapeczce mam kamerę."
Jak r*chasz też masz?
Poka!






in...........ei

2019-09-28, 20:50
Ale po co się zatrzymywać i wzbudzać zainteresowanie innych? Przecież to mistrz prostej w beemwuu,, świeżo upieczony kierowca, jeszcze go ktoś uratuje :D

Lew

2019-09-28, 21:28
I Brawo :) Więcej takich Sadoli którzy mają jaja się zatrzymać i pomóc :) Ah serduszko się raduje

muraaas

2019-09-28, 21:31
BMW na dachu w rowie to typowy widok. Przed każdym rozjechanym lisem też się zatrzymujesz ? :) Ale dosyć śmieszkowania. Na to jest paragraf i jednak nie zatrzymanie się w celu choćby tylko wezwania profesjonalnej pomocy to czyste sk***ysyństwo.

leaf87

2019-09-28, 21:46
Lew napisał/a:

I Brawo Więcej takich Sadoli którzy mają jaja się zatrzymać i pomóc Ah serduszko się raduje



Biegnąc do auta nigdy nie wiesz czy w środku są żywi czy już trupy. Czy cali czy z bebechami na wierzchu. Ale każdy powinien mieć chociaż tyle sadola w sobie by próbować. Jakby pobiegło 20tu to nawet niech połowa pawia puści, ale druga połowa działa...

cesarz1982

2019-09-28, 22:03
Velture napisał/a:

Weź nie pie**ol o polityce i o władzy bo k***a wszyscy w Polsce byli kulturalni wszędzie i zawsze do roku 2005 i znów byli super od 2007 do 2015 a teraz zobaczymy k***a w październiku i albo znów na drodze zawitają lata kultury i miłosierdzia, albo kolejne 4 lata chamstwa na drogach...
Weź Eustachy idź k***a bo się zesrałeś.



Eustachy do lachy

:lol:

Do 2015 ludzie byli przemili i przekochani nawet sam prezydent chciał dorżnąć watahę

:mrgreen:

NafazowanyKoleś

2019-09-28, 22:14
Kiedyś nic nie miałem do "bełemek" ale teraz jakbym zobaczył podtopioną betę w rowie to zawróciłbym po cysternę żeby dolać

KKuubbaa

2019-09-28, 22:28
leaf87 napisał/a:

k***y j***ne jesteście tacy wspaniali I zawsze jezdzicie 30 w deszczu. Wypadek przypadek. Jechało kilka aut wszystkie z taką samą prędkością ok. 60km/h, akurat ich wywaliło. I nie, nie jechał łysy seba tylko młoda dziewczyna z chłopakiem. Normalne dzieciaki. Takie jak kiedyś Wasze będą. Też wtedy będzie Wam tak łatwo oceniać? Tfu! Psy



Niestety ale taka społeczność jest na sadistic :-/
Dobrze zrobiłeś, że ich uratowałeś ale dziwi mnie jedno
Dlaczego tak mało osób chciało pomóc.
Ja jak kiedyś byłem na miejscu wypadku (autko potrąciło rowerzystę) to chyba z 10 osób pomagała (kilka osób a konkretnie trzy dzwoniły po karetkę xD ale i tak większość coś robiła (najlepsze jest to, że szpital był dosłownie kilkanaście metrów od miejsca zdarzenia a czekałem chyba 15 minut)(ale to taka mała ciekawostka )
Trochę dziwne jest to jaka jest tutaj skrajność ze znieczulicą.

Tacy ludzie jak ty powinni dostawać nagrody (najlepiej pieniężne) to sprawiło by, że więcej osób by się decydowało pomagać.

Mnie też głupie stuleje z sadistic wkurzają ale najlepiej nieodpowiadać na takie komentarze bo najczęściej trollują i z takiej rozmowy nic najczęściej nie wynika.

Myślę, że chociaż postawił ci piwo.
(żartuję) pewnie był w takim szoku, że nawet nie wiedział, że miał wypadek.
Pomyśleć sobie, że prawdopodobnie gdyby nie wy to by odeszli do innego świata.

bloodwar

2019-09-28, 22:30
Jak widzę omdlałego człowieka na ulicy to podbiegam i mu pomagam, jak będzie trzeba to najdroższą koszulę porwę żeby zrobić mu opatrunek i pobrudzę sobie najdroższe spodnie jego krwią ratując go, ale jak widzę leżącego na ulicy żula, choćby nawet był umierający, to tylko wzruszę ramionami, przeklnę, splunę i idę dalej, każdy chyba tak robi, taka sama zasada jest gdy się widzi podludzkie dresiarstwo w BMW mające wypadek

Strielok1

2019-09-28, 23:28
To naprawdę pogarda dla bmw czy tylko strach przed "mitycznym" tylnym napędem?