18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborca KNP po wyborach

rrdzony • 2011-10-16, 22:19
Typowy wyborca JKM:


PanMarian

2013-08-18, 05:26
Cytat:

Fajnie tak poczytać sobie komentarze po dłuższym czasie od ich napisania, bo pokazuje kto miał rację, wasz kochany towarzysz Tusk zagwarantował wam jeszcze większe kolejki u lekarza, prace do 67, obiecana deregulacja? no faktycznie, znika ulga internetowa, przez co jego ceny pójdą w górę, a to tylko kilka przykładów.
No, ale TVN, czy wyborcza mówią, że jest dobrze, to czym się tu martwić..


Przepraszam za archeologie, ale fajnie jest przeczytac po 2 latach, i zobaczyc, jak Polacy zostali znowu wyr*chani w pupcie : P

sa...........os

2014-05-06, 23:01
PrezesTegoBurdelu napisał/a:



Że co k***a pół debilu?

Chciałem głosować na JKM, okazało się jednak że nie mogłem gdyż jego komitet nie został zarejestrowany w Warszawie. No rzesz k***a.

Wiesz jaki jest typowy wyborca PO?
Taki sam jak ty, pół debil za którego myśli telewizja, niemający własnego zdania i poglądów, pieprzony tolerasta który myśli jak zachodnia europa, ja to pie**ole, mam własne zdanie, własne poglądy, jestem prawicowcem i nacjonalistą i ch*j wbijam w takie pały jak ty, jedyne co mnie cieszy to tyle że TWOJE wnuki zdechną z głodu, przez twoje wybory, kretynie.

Polacy po tych wyborach okazali się głupim narodem, patrzącym na słupki w telewizji, dającym się łatwo zmanipulować.

Wpadliście w gówno, parobki i całe życie będziecie teraz zapie**alać na ciągle rosnący "dług publiczny" który tak na prawdę jest długiem rządu, bo ja z tych pieniędzy nic nie mam, a żeby było śmieszniej kolejne pokolenia waszych rodzin również będą zapie**alać na ten dług.

Rzygać mi się chce gdy czytam takie komentarze ad. wyborców JKM'a, okazuje się że jesteśmy jednymi z nielicznych którzy potrafią jeszcze samodzielnie myśleć.



Okazuje się że sporo prawdy w tym filmiku. :mrgreen: Chyba że to trolololololo.