18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborca KNP po wyborach

rrdzony • 2011-10-16, 22:19
Typowy wyborca JKM:


Dymekx

2011-10-17, 12:39
Jestem za KNP i zdarza mi się drzeć po Niemiecku jak widzę Tuska, Kaczyńskiego itp.

Krzysztov

2011-10-17, 12:40
ach... internetowa walka na polityczne powiedzonka, przytakiwanie pustym sloganom nie więdząc co oznaczają, pseudofilozoficzne wywody mające na celu wmówienie sobie że się na czymś zna. dużo było tego podczass tej kampanii ;)

no i oczywiście to co każdy słyszał po 50 razy dziennie - „banda czworga” :facepalm:

W Anal Wjeżdżam napisał/a:


Chciałem głosować na JKM, okazało się jednak że nie mogłem gdyż jego komitet nie został zarejestrowany w Warszawie.



bo się pały spóźniły z rejestracją i teraz płaczą i chcą się po sądach rozbijać. korzystanie z kalendarza się kłania, a nie spisek bandy czworga.

W Anal Wjeżdżam napisał/a:


okazuje się że jesteśmy jednymi z nielicznych którzy potrafią jeszcze samodzielnie myśleć.



JKM Polskę zbaw :ok:

i nie wyzywaj innych od pół debili, to niegrzeczne.

Exoone

2011-10-17, 17:35
Kto k***a daje piwa za to ścierwo? A autor tego gówna pewnie głosował za po, albo pisem?

marekeasy

2011-10-17, 17:45
Spokojnie śmiejcie się z Korwina ile chcecie. Ciekawe kto się będzie śmiał ostatni. Mówicie ze na niego głosują gimbusy. Cóż nie znam ani jednego, za to wiem że głosują na niego ludzie zaradni, którzy nie chcą żadnej pomocy od państwa ani od kogokolwiek, ale chcą żeby państwo im nie przeszkadzało i nie zabierało pieniędzy. Poczekamy zobaczymy, UE może niedługo się rozwalić a Polska być bankrutem. Ja się na to przygotowałem, jeszcze rodzicom pomogę(bo emerytury nie będą płacone), ale połowa polaków obudzi się i dopiero się zorientują że ktoś ich wy..... bez mydła, a śmiech zastąpią łzy

Ponury Knur

2011-10-17, 18:03
marekeasy napisał/a:

Spokojnie śmiejcie się z Korwina ile chcecie. Ciekawe kto się będzie śmiał ostatni. Mówicie ze na niego głosują gimbusy. Cóż nie znam ani jednego, za to wiem że głosują na niego ludzie zaradni, którzy nie chcą żadnej pomocy od państwa ani od kogokolwiek, ale chcą żeby państwo im nie przeszkadzało i nie zabierało pieniędzy. Poczekamy zobaczymy, UE może niedługo się rozwalić a Polska być bankrutem. Ja się na to przygotowałem, jeszcze rodzicom pomogę(bo emerytury nie będą płacone), ale połowa polaków obudzi się i dopiero się zorientują że ktoś ich wy..... bez mydła, a śmiech zastąpią łzy



odkładasz kieszonkowe które dają ci rodzice na drugie śniadanie i zakopujesz w ogródku?

Stew

2011-10-17, 18:14
@W Anal Wjeżdżam - Swoim komentarzem tylko potwierdziłeś, że typowy wyborca JKM to zwykły psychol bluzgający na innych, którzy mają inne zdanie.

Piszesz, że wpadliśmy w gówno. A Ty k***a nie? Ty pewnie jesteś ponad tym wszystkim...

Póki co, włazisz tutaj i obrażasz innych uważając się za kogoś lepszego. Całe szczęście jest Was tyle co błąd statystyczny, więc nie muszę obawiać się wyjętych z psychiatryka, skrajnych oszołomów.

Co do jednego się zgodzę. JKM jest inteligentny i wyszczekany, jednak uważam, że gdyby był do władzy to ch*ja by zrobił.

ticorr

2011-10-17, 18:17
"Narodowy Test Inteligencji 2004
Średnia wysokość IQ dla sympatyków UPR wyniosła 100,2 IQ.
Za nimi uplasowali się kolejno sympatycy Unii Wolności (100,1), Platformy Obywatelskiej (97,5), SdPl (95,4), PiS (95,2), SLD (92,4), LPR (91,6), ROP (90,9), PSL (90,1). Ostatnie miejsce ex aequo dzielą sympatycy Samoobrony i ZChN (po 88,3 IQ). "

całkiem nieźle jak na "gimbusów", "oszołomów", "populistów" i "pajaców"...

i do tego jeszcze te teksty o tym, że jak Korwin dojdzie do władzy to nastąpi koniec świata - bełkot na max... jakby lekarze tak leczyli pacjentów, jak wasi politycy państwo, umieralność wśród chorych wzrosłaby do 80%... bo tego nie można tak szybko, bo tam to są jakieś bajki, a w ogóle to tamten lekarz to oszołom, bo do pracy założył muszkę... posłuchajcie samych siebie anty-korwinowi napinacze... poza tym jaką macie alternatywę dla alternatywy? lewatywę? 3 miliony mieszkań dla każdego? za co niby? za VAT 30%? a może dalszy dryft w modlitwie, że nie rozpie**olicie się o jakąś rafę? znam takie przypadki - naturalnie pracujące w budżetówce - gdzie na wszelkie słowo "zmiany" włos im się jeży na głowie (na ten temat mógłbym tu troszkę więcej napisać wesołych historyjek, ale nie czas i nie miejsce)... i normalnie bym to olał, gdybym od stycznia nie musiał płacić za piwo w knajpie 15 zł - a no to mojego przyzwolenia nie ma!

Ansgar

2011-10-17, 18:24
Gówno i tyle. - moje zdanie na temat filmiku.
Skończcie tą idiotyczną prowokację.
Też uważam że jesteście debilami ale nie zamierzam zmieniać waszego zdania a tym bardziej się kłócić.
Pozdrawiam. ;-)
btw JKM na prezydenta!

Juzek_Owsiak

2011-10-17, 18:41
pie**olić tą wojnę w komentarzach. Lubie Korwina ale filmik jest zajebisty :)

Earth

2011-10-17, 19:44
Jakże zabawne są dyskusje na temat polityki. Ryja drą najwięcej ci, którzy najmniej wiedzą, a co drugie słowo to przekleństwo. Na szczęście tylko 1.1% jest Was :)

Suka_Blyat

2011-10-17, 19:51
Biorąc pod uwagę obecny stan rzeczy, państwo robi, myśl i decyduje w wielu ważnych kwestiach za obywateli, których to ma za kompletnych idiotów. Bo ludzie są na tyle głupi, że nie będą umieli opłacić składek emerytalnych, ubezpieczeń, szkoły dla SWOICH dzieci i jeszcze wielu innych. Jak ktoś miałby być na tyle głupi, żeby nie opłacać nic, to świetnie, zostanie potem bez pieniędzy, umrze z głodu i ch*j z nim... Polska wg Korwina byłaby Polską ludzi myślących i przedsiębiorczych. Każdy zaradny i myślący człowiek nie żyje chwilą, tylko stara się planować przyszłość. Wszyscy narzekają, że rządzący kradną ciągle pieniądze, no ale żeby kraść trza mieć skąd. No to wymyślono coś takiego jak przymusowe podatki od niemal wszystkiego. Otwórzcie oczy tępe ch*je, podatki skoczą w górę, ponarzekacie, przyjdą wybory znów wybierzecie bandę złodziei. Politycy robią ludzi totalnie pod ch*ja w każdej dziedzinie życia, a jak już coś zaczną robić, to zrobią to totalnie na odpie**ol się. Każdy powinien być kowalem własnego losu, a nie pozwolić, żeby państwo robiło coś za ludzi. Ludzie, którzy nie chcą i boją się myśleć samodzielnie oraz podejmować decyzje, powinni być eliminowani ze społeczeństwa, żeby nie działać na jego szkodę.

jawor9008

2011-10-17, 19:56
Parafrazując Franka Zappę, większość nie poznałaby dobrego rozwiązania nawet gdyby podeszło i ugryzło ich w dupę. Na żadne słowa nie można patrzeć jak na pewnik, wszystko trzeba przemyśleć. Dlatego mówię, że nie ze wszystkimi poglądami JKM-a się zgadzam (popieram gdzieś tak 90%). Ale nazywanie go populistą to nie wiem, hipokryzja, głupota, niewiedza? Populista mówi: "Dam wam kasę", "zbudujemy milion mieszkań", "zwiększymy pensję minimalną". Rzuca hasłami
1.niemożliwymi do zrealizowania
2.lotnymi, ogólnymi, z którymi większość się zgadza.
Według niektórych hasła Mikkego są niemożliwe do zrealizowania, np. drastyczna redukcja administracji publicznej. Dlaczego? Bo co będą robili ci biedni urzędnicy po zwolnieniu?
Gówno mnie to obchodzi. Mogą zbierać złom, kopać rowy, ciągnąć druty przy nowiusieńkich, zbyt drogich autostradach albo iść do normalnej, pożytecznej pracy. Że nie ma pracy? Zlikwidujmy PIT i CIT a w przeciągu roku bezrobocie spadnie do poziomu max. 7% Zachodnie (albo wschodnie, co za różnica?) firmy zaczną otwierać filie w Polsce bo będzie im się to opłacało. Tak jak ma to miejsce dzisiaj w różnych tzw. rajach podatkowych. Zresztą, moje wypociny nic nie dadzą bo i tak mamy cztery lata złudnego bezpieczeństwa i porządku, a potem tępe masy i tak zagłosują na "sprawdzone" partie które w całej swojej historii rządzenia RP zrobiły więcej gówna niż dobrego.

Dee_Loc

2011-10-17, 20:03
Filmik śmieszny. Może ze względu że przedstawia poj***ne, niemieckie dziecko, a nie treść.

Jak się wszyscy żalą to i ja. Mam w dupie wybory. Kolejny raz nie poszedłem na nie choć do komitetu mam ~50m. Dlaczego? Żeby zrobić na złość władzy? Nie. Sobie? ch*j wie. Państwo o mnie zapomniało to i ja zapominam o państwie. Żyję z dnia na dzień. Gówno mnie obchodzi co będzie jutro. Niepoważne myślenie? ch*j z tym. Pójdę na wybory i niezależnie na kogo zagłosuję to i tak będzie źle. Polityk=złodziej. O potrzebach wyborcy przypomina sobie pod koniec kadencji. Czy to jest normalne? I co mi z tych obietnic? Nakręcić się, a potem otrzymać figę z makiem? No i same obietnice. Nierealne lub nienormalne. Prosty przykład. Gość obiecał że jak dostanie się do senatu to posprząta po sobie. Zaznaczał że zobaczymy go na ulicy jak sprząta. Fakt, w gazecie lokalnej pokazało się zdjęcie jak to robi. Szkoda tylko że po zrobieniu zdjęcia udał się do domu. Resztę plakatów zrywają menele za 2 komandosy. I co? Ja mam k***a takiemu ch*jowi udzielić błogosławieństwa i oddać mu mój głos? Ni-ch*ja. Żyję w tym kraju jak dryfująca kłoda, dobrze mi z tym i tak dalej żyć zamierzam. Źle robię? Raz kolejny- ch*j z tym, przynajmniej nie jestem otępiony przez nierealne obietnice/zakompleksionych przywódców/wpajane mi oszczerstwa. Ponarzekać potrafię i lubię, ale w tym narodzie to jak tradycja.

suchy945

2011-10-17, 20:22
j***ć JKM !

NomedN

2011-10-17, 20:41
Ja taka tylko dygresja... zauważyliście, że ci wszyscy przeciwko Korwinowi brzydzą się argumentami i rzucają puste hasła, a do tego nazywają gimbusami tych którzy im podają konkretne bardziej lub mniej dane? Jak to dobrze, że polska jest w waszych rękach, a nie tych Muszkowych Gimbusów :->