18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborca KNP po wyborach

rrdzony • 2011-10-16, 22:19
Typowy wyborca JKM:


Pener

2011-10-19, 03:08
aex, Julian nie jest ch*jowy :roll:

PrezesTegoBurdelu

2011-10-19, 15:04
Aexalven napisał/a:

Nie chciało mi się czytać całej twojej lewackiej wypowiedzi, ale twoja matka jest k***ą.


Dla napinających się WannaBeKorwinów.

Korwin to pajac. jebie mnie jak genialne ma pomysły ekonomiczne czy polityczne kiedy wyskakuje z populizmem, monarchią i 90 % jego zwolenników to gimnazjaliści, bo jest modny. Nie chcę modnego przywódcy, który oprócz fajnych pomysłów głównie pajacuje. Nie zmienia to faktu, że matka typa o damskim nicku to wciąż k***a.



Znasz znaczenie słowa POPULIZM? W której gazie przeczytałeś że JKM to POPULISTA? Jak POPULISTĄ można nazwać kogoś kto od 20 lat głosi te same poglądy? Od 20 lat jest POPULISTĄ? Populistą możesz nazwać Palikota który zmienia poglądy raz w tygodniu. Nie masz zielonego pojęcia o znaczeniu słów które piszesz, dlatego nie masz prawa się wypowiadać.

Korwin to pajac? Prędzej przypiąłbym to łatkę do Palikota albo Tuska.
Modny wśród gimnazjalistów? Jak się okazuje modny wśród gimnazjalistów stał się Palikot ze swoimi "reformami" których i tak w życie nie wprowadzi. Co do reszty twojego postu to się nie wypowiadam bo jak widać nie masz nic mądrego do napisania.

.:...........:.

2011-10-19, 15:07
Aexalven, ale nieładnie się zwracasz do innych. :-/

dth

2011-10-19, 20:18
zamiast sie wyzywac przez internet ustawcie sie gdzies w realu, zlejcie sie po mordach i zaoszczedzcie jalowych dyskusji..

Eddo

2011-10-19, 22:33
Aexalven napisał/a:



Nie chciało mi się czytać całej twojej lewackiej wypowiedzi, ale twoja matka jest k***ą.


Dla napinających się WannaBeKorwinów.

Korwin to pajac. jebie mnie jak genialne ma pomysły ekonomiczne czy polityczne kiedy wyskakuje z populizmem, monarchią i 90 % jego zwolenników to gimnazjaliści, bo jest modny. Nie chcę modnego przywódcy, który oprócz fajnych pomysłów głównie pajacuje. Nie zmienia to faktu, że matka typa o damskim nicku to wciąż k***a.



Typowe zachowanie Pis'owcow...
Zero Argumentow, a ich obrona to obraznie innych...
Nie potrafisz podac jakiegokowliek argumentu, ktory przemawia za tym by wladze sprawowal ten lub inny rzad.
Wszyscy jestesmy Polakami, a teraz popatrzcie na tych swoich wspanialych wodzow politycznych jak bardzo potrafia zrujnować nasz kraj, ze miedzy soba zremy sie jak psy a oni i tak robia swoje.
Wladze sprawowal juz miedzy innymi i PiS i PO i nalezy sobie zadac pytanie czy oni zrobili cos dla mnie/nas, zeby zylo sie nam lepiej?
Wiec jezeli nie zdali egzaminu, to dlaczego dalej narod ich wybiera?
Przeciez dobrze wiedzielismy, ze jezeli dojda do wladzy to NIC NA LEPSZE SIE NIE ZMIENI. Wiec to jest jeden z wieluuuu powodow, dla ktorego powinnismy dopuscic do wladzy inna partie.

/watch?v=x4xISiW69KQ
(wklejcie to za linkiem youtube, dodaje tak poneiwaz nie moglem tego filmiku wrzucic na serwery sadistic.)
Polecam.
Przepraszam jezeli ten link narusza prawa tego forum.
Dodam, ze PO przede wszystkim rozsprzedalo dorobek za grosze naszych przodkow, ktorzy przelali za nasz kraj swoja krew. Amen.

pakicito

2011-10-20, 17:06
@up widac, ze z ciebie zwykly troll i chcesz byc popularny na forum;
brawo jestes na topie tego tematu, trolu :D

suchy945

2011-10-20, 18:36
Aexalven napisał/a:

Nie, bo potem jest płacz, że nierówne walki, bo chłopa na miecz nie stać. A ja pięści na chłopa marnować nie będę.



Przyznaj się że sie boisz. Pewnie siedzisz przed tym swoim komputerkiem, nie masz kolegów ani dziewczyny, trzepiesz do każdych cycków które zobaczysz i hejtujesz wszędzie gdzie sie da.

Eddo

2011-10-20, 18:42
Aexalven napisał/a:

Masz coś do Pana Jarosława?! Ty bucu, tylko on może wyzwolić ten kraj, a nie jakaś mszyka miki. Zobaczymy za 4 lata, zdrajco.


Zobaczymy...
I jeszcze przyznasz racje, bo jak narazi to chyba malo jeszcze doswiadczyles jak nas rzad traktuje.
Moze kiedys zrozumiesz, ze to My jestesmy dla nich a nie oni dla nas.

Huherko

2011-10-20, 19:18
Aexalven napisał/a:



Wracaj do oglądania ch*jowych bajek a nie się polityką chcesz trudnić.



Jakbyś nie zauważył, był to sarkazm (uczą tego w gimnazjum, ale jak widać, jeszcze nie doszedłeś do tego poziomu :) )

Huherko

2011-10-20, 19:43
tak się dowartościowujesz? Może Twoim kolegom z podwórka to imponuje, tutaj - słabo :P

Huherko

2011-10-20, 19:51
Więc zamiast siedzieć na 24/dobę na Sadolu może byś wyszedł i zauważył, że oprócz świata w Twoim komputerze dzieje się dużo innych rzeczy. Ja nie muszę oglądać bajek, żeby znać k. Juliana, zato Ty jesteś na tyle ograniczony, że to, że ktoś zna postać z bajki to znaczy, że nałogowo ją ogląda.

I z łaski swojej, nie wyzywaj mnie.

vajron

2011-10-21, 14:43
Aexalven napisał/a:

Z łaski mojej skazuję cię na karę śmierci poprzez wbicie na pal.

Będę siedział w mojej sali tronowej 24/7 i oglądał co, proszę ja k***a ciebie, tylko zechcę. A w bajkach cie nie nauczyli, że masz nie wkładać nosa w nie swoje sprawy?



Nie mam pytań. :D

suchy945

2011-10-22, 20:59
@ Aexalven. Jesteś typowym wyborcą JKM (Janusz ku*asy Mlaskał). Sadzisz się do każdego, wszędzie gdzie"poglądy" tej parodii polityki są podważane. Wyłącz wreszcie komputer, wyjdź na dwór i wreszcie uświadom sobie że ludzie mają głęboko w dupie tego parchatego sk***ysyna i jego program partii.

suchy945

2011-10-27, 15:10
Aexalven napisał/a:

Hahaha, gratuluje, wygrałeś Puchar Popie**olonego Zjeba Zrodzonego Z Matki Ladacznicy.

Ja wyborcą KNP HAHHHAHAHAHAHAHA



Nie jestem Twoim bratem, nie mogę dostać tego pucharu.

Pater patriae

2012-06-30, 22:40
Fajnie tak poczytać sobie komentarze po dłuższym czasie od ich napisania, bo pokazuje kto miał rację, wasz kochany towarzysz Tusk zagwarantował wam jeszcze większe kolejki u lekarza, prace do 67, obiecana deregulacja? no faktycznie, znika ulga internetowa, przez co jego ceny pójdą w górę, a to tylko kilka przykładów.
No, ale TVN, czy wyborcza mówią, że jest dobrze, to czym się tu martwić..

ps. jestem ciekawy co dodam za kilka miesięcy.