18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborca KNP po wyborach

rrdzony • 2011-10-16, 22:19
Typowy wyborca JKM:


~Ludomir

2011-10-16, 22:46
On poszedł na wybory, a ty?

name01

2011-10-16, 23:01
pójść mógł, ale zagłosować to już nie

_R...........s_

2011-10-16, 23:23
Poszedł ale chyba popłakać pod urzędem, bo przecież 15 latki nie mogą głosować. Podobno korwin miała takie ogromne poparcie, wszyscy na niego mieli głosować wg internetowych korwinistów. A tak na prawdę to była tylko banda dzieciaków którzy wszędzie gdzie się da rozpisywali się o swoim wodzu. Filmik dobrze pokazuje stereotypowego korwinistę.

W

2011-10-17, 00:18
pójdę na wybory! PÓJDĘ!!
...
tylko włożę kapsloka

Nap_Limak

2011-10-17, 00:23
osobiście wzruszyłem się, jak młody wyborca ochoczo krzyczał: KOBIETY DO GARÓW!

brylant1412

2011-10-17, 00:57
k***a ale sie uśmiałem browar leci

ticorr

2011-10-17, 03:47
spoko, spoko.. a od stycznia VAT i akcyza w górę... by żyło się lepiej... a później kolejne marsze oburzonych, niebardzo wiadomo na co i na kogo, skoro sami sobie wybrali co wybrali...

anty-korwinowi napinacze... władza i celebryci plują wam w twarz, a wy o tym, że deszcz pada...

FryzjerZG

2011-10-17, 07:39
o a tutaj sie z ticorrem w pelni zgadzam. Ale nie tlumacz im tego, PO jest modne, Pis jest dla dziadkow, PSL dla wiesniakow, a SLD dla komuchow. Kazdy znajdzie cos dla siebie, w koncu mamy takie urozmaicenie w tym sejmie :)

bloodwar

2011-10-17, 10:09
Spójrzmy na to na spokojnie, nie ma co walić po klawiaturze jak ten młody człowiek: Korwin nawet jakby doszedł do władzy, nawet jakby miał bezwzględną większość w Sejmie, to nie obniżyłby podatków tak jak chciał (mielibyśmy wtedy dziurę budżetową i inflację w okolicy Zimbabwe), nie zwolniłby wszystkich urzędników (bo niby jak wykarmiłby te 1,5 miliona brzydzących się uczciwą pracą bezrobotnych biurw i dyrektorków) i nie zlikwidowałby składek ZUS, aczkolwiek ciekawie by było w kraju jakby doszedł do władzy i zaczął próbować, chciałbym zobaczyć te przestraszone twarze urzędasów i dyrektorków martwiących się o swoje stołki gdy dotychczasowe realia by upadły! Swoją drogą jestem pewien że kilka dni po takim numerze (tzn po zapowiedzi zlikwidowania wielu urzędów) jakiś "przypadkowy psychopata" (jakiś pozyteczny idiota w stylu Lee Harveya Oswalda, Ali Agcy) zabiłby go, władzę objęliby jacyś "zatroskani losem Ojczyzny obywatele" (z ekip rządzących krajem do tej pory) a na ulicach mielibyśmy powtórkę z 1926... A może nie, może jego zabójstwa nikt by nawet nie zauważył bo media poruszyłyby w tym czasie coś ważniejszego, np. kwestię eutanazji, aborcji, małżeństw gejów albo kolejne zawirowania w życiorysie bohaterów "M jak Miłość"...

PrezesTegoBurdelu

2011-10-17, 11:24
rrdzony napisał/a:

Typowy wyborca JKM



Że co k***a pół debilu?

Chciałem głosować na JKM, okazało się jednak że nie mogłem gdyż jego komitet nie został zarejestrowany w Warszawie. No rzesz k***a.

Wiesz jaki jest typowy wyborca PO?
Taki sam jak ty, pół debil za którego myśli telewizja, niemający własnego zdania i poglądów, pieprzony tolerasta który myśli jak zachodnia europa, ja to pie**ole, mam własne zdanie, własne poglądy, jestem prawicowcem i nacjonalistą i ch*j wbijam w takie pały jak ty, jedyne co mnie cieszy to tyle że TWOJE wnuki zdechną z głodu, przez twoje wybory, kretynie.

Polacy po tych wyborach okazali się głupim narodem, patrzącym na słupki w telewizji, dającym się łatwo zmanipulować.

Wpadliście w gówno, parobki i całe życie będziecie teraz zapie**alać na ciągle rosnący "dług publiczny" który tak na prawdę jest długiem rządu, bo ja z tych pieniędzy nic nie mam, a żeby było śmieszniej kolejne pokolenia waszych rodzin również będą zapie**alać na ten dług.

Rzygać mi się chce gdy czytam takie komentarze ad. wyborców JKM'a, okazuje się że jesteśmy jednymi z nielicznych którzy potrafią jeszcze samodzielnie myśleć.

Xenomorph08

2011-10-17, 11:25
W Tibii tez zorganizowali wybory?

Jutub

2011-10-17, 11:44
@W Anal Wjeźdzam < Po nicku dugeruję , że chcesz JKM wejść w dupę

PrezesTegoBurdelu

2011-10-17, 11:58
Jutub napisał/a:

@W Anal Wjeźdzam < Po nicku dugeruję , że chcesz JKM wejść w dupę



Po co mam to robić JKM'owi? Mam ciebie :homer:

BongMan

2011-10-17, 12:34
Co tak śmierdzi? Nasrał ktoś? A nie... To tylko kolejny polityczny gniot.