18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wtragniecie na droge i niszczenie mienia

sylwusiex • 2015-10-15, 11:30


A wszystko w majstacie prawa

Rafcio115

2015-10-15, 11:47
Oczywiście za chwilę pojawią się wpisy, że policjant to ten zły, coś w tyłki policji itd...
A kierowcy? Bohaterzy! Nie zatrzymali się na wezwanie. Brawo! Taki Most Wanted w realu. :3

Szkoda, że nasz policjant nie może strzelać w takiej sytuacji.

krzyks

2015-10-15, 11:49
Łamanie przepisów drogowych też w majestacie prawa, podobnie jak niezatrzymanie się do kontroli? k***a.... w USA wyciągnąłby spluwę, a nie rzucał latarką. Jak będą uciekającego taranować, czy rozłożą kolczatkę, to też będzie to niszczenie mienia? :homer:

ajeinot

2015-10-15, 12:02
wy k***y psiarskie @up On nie ma rzucać latarką k***a, tylko podjąć mądrą decyzję. Latarką go nie zatrzyma i nic to nie da tylko uszkodzi auto. Powinien wsiąść w radiowóz i go gonić albo spisać nry... Jak dla mnie to nie ma różnicy czy ktoś rzuci kamieniem w samochód na drodze czy latarkę. Policja ma podejmować mądre decyzje...

Deryx

2015-10-15, 12:22
"Wtargną" :D

Art. 47.
Broń palną można wykorzystać w przypadku konieczności podjęcia co najmniej jednego z następujących działań:
1) zatrzymanie pojazdu, jeżeli jego działanie zagraża życiu lub zdrowiu uprawnionego lub innej osoby lub stwarza zagrożenie dla ważnych obiektów, urządzeń lub obszarów;

Tak wiele znowu do hameryki nam nie brakuje... tylko potem oczywiście policjant był by napastnikiem oprawcą i ciemiężcą :)

____

2015-10-15, 12:26
przyjdzie kryska na matyska, policmajstry specjalnie wychodzą przed nadjeżdżające auto żeby w razie nie zatrzymania się przez kierującego - móc postawić zarzut z art. 160 p.1 kk, mogą też w takiej sytuacji puścić serie ołowiu w uciekającego.

Deryx

2015-10-15, 12:30
Dokładnie - bo kiedy taki "policmajster" stwierdzi ze samochód ma się zatrzymać, to ma się zatrzymać. A jak ktoś tego nie robi to albo jest jebnięty albo ma powody :) czyli seria ołowiu w mosiężnym płaszczu jak najbardziej wskazana.

nynek345

2015-10-15, 12:44
Się ścigać po publicznych bogusie chcą. Widać że po deszczu, a Ci będą się bawić w szybkich i wściekłych. Tu policjant powinien wam zaj***ć z czegoś więcej niż latarki, to by się skończyło rumakowanie.

petru23

2015-10-15, 13:02
materiał godny sadola - Schylający się pies na środku drogi.

IOI

2015-10-15, 13:53
czy to przypadkiem nie bylo juz tutaj calkiem niedawno?

tarcer123

2015-10-15, 14:19
To od bogusia z kanału film.

JA...........or

2015-10-15, 15:56
Warszawa ul. Sobieskiego obok IPIN mniemam ;)

Bodziolod

2015-10-15, 16:36
Rafcio115 napisał/a:

Oczywiście za chwilę pojawią się wpisy, że policjant to ten zły, coś w tyłki policji itd...
A kierowcy? Bohaterzy! Nie zatrzymali się na wezwanie. Brawo! Taki Most Wanted w realu. :3

Szkoda, że nasz policjant nie może strzelać w takiej sytuacji.



Co Ty chłopie pierdzielisz za bzdury ? Czy policjant czy strażnik wiejski, czy sam batman czy jaki inny ch*j nie ma prawa rzucać w Twoje auto niczym, ewentualnie tą latarką mógł puknąć w swój durny służbistyczny łeb. Facet wybiegł na ulice gdzie było już ciemno ( tak wiem że były lampy przy drodze, ale to nie to samo ) i oczekiwał że ktoś w 2 sekundy sie zatrzyma bo on macha jakimś gównem. No ku*wa, nie tędy droga. Jak mu się coś nie podobało to mógł wsiadać w tego swojego Ceeda 150 KM i jechać za nimi. Powiem szczerze, gliniarza zobaczyłem wtedy, gdy gość już zaczął go dopiero omijać, mógł mu zrobić z dupy garaż.

koziol666

2015-10-15, 16:37
Autora filmu powinni ukarać mandatem !