18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wtragniecie na droge i niszczenie mienia

sylwusiex • 2015-10-15, 11:30


A wszystko w majstacie prawa

memphis60raines

2015-10-15, 16:49
Nie rozumiem tych wszystkich lamusów, co w życiu szybciej niż 50 km/h nie pojechali. I to jeszcze po deszczu. Może 60 lat temu w syrence albo 126p na "całorocznych" byłoby to nierozsądne ale nowoczesne samochody, szczególnie z tej górnej półki, pozwalają na ZNACZNIE więcej i to w bezpieczny sposób.

A jak brakuje Wam policjantów z klamkami na ulicach, to zastanówcie się jeszcze raz, bo Ci debile z sejmu już całkowicie złapaliby nas za mordy.

PhantomMask

2015-10-15, 16:56
ajeinot napisał/a:

wy k***y psiarskie @up On nie ma rzucać latarką k***a, tylko podjąć mądrą decyzję. Latarką go nie zatrzyma i nic to nie da tylko uszkodzi auto. Powinien wsiąść w radiowóz i go gonić albo spisać nry... Jak dla mnie to nie ma różnicy czy ktoś rzuci kamieniem w samochód na drodze czy latarkę. Policja ma podejmować mądre decyzje...


o ho to ile % jp ? 100 ? czy nieco ponad 100 ?

harimen

2015-10-15, 16:58
Po pierwsze primo coś mi się wydaje, że kontrola mogła się skończyć cofnięciem uprawnień i dla tego gościu się nie zatrzymał.

Po drugie primo w związku, że pojazd poruszał się ze znaczną szybkością po dokonaniu pomiaru prędkości funkcjonariusz musiał dynamicznie wejść na jezdnię celem zatrzymania pojazdu. Na koniec policjant latarką nie rzucił tylko w czasie macnięcia ręką celem zatrzymania pojazdu latarka mu się wyślizgnęła.

No i po trzecie primo na miejscu policjanta wsiadł bym w radiowozu zatrzymał i zajeb....ł chu...aj który mógł mnie potrącić w trakcie wykonywania obowiązków....
P.s
Nigdy nie przestanę się dziwić idiotom którzy nagrywają swoją głupotę i jeszcze to publikują :facepalm:

miszcz88

2015-10-15, 17:00
Jakiś dowód że ten jeden żółty piksel to latarka ?

Corey_09

2015-10-15, 17:08
harimen napisał/a:

zajeb....ł chu...aj



Tu się "ch*je" nie kropkuje.

k***a.

Siekul

2015-10-15, 17:21
memphis60raines, No tak, ograniczenia prędkości są dla debili. ;) Ci co mają dobre samochody to mogą zapie**alać. Jak mogę się rozpędzić do 100 w 6 sekund, to czemu mam tak marnować potencjał samochodu? Toż to k***a rasizm jest, żeby tak ograniczać życie ludziom w szybkich samochodach!

:wypie**alajzaba:

mefe

2015-10-15, 17:22
nynek345 napisał/a:

Się ścigać po publicznych bogusie chcą. Widać że po deszczu, a Ci będą się bawić w szybkich i wściekłych. Tu policjant powinien wam zaj***ć z czegoś więcej niż latarki, to by się skończyło rumakowanie.



o ja pie**ole, kolejny społeczniak za kierownicą, przyznaj się, że to ty jeździsz z ta kamerka samochodowa i nagrywasz filmiki z wykroczeniami drogowymi na YT albo co gorsza na komendę. nie ładnie być społeczniakiem.

M.K.

2015-10-15, 17:32
Latarka, która wypada z ręki w trakcie ucieczki przed pojazdem nie chcącym zatrzymać się do kontroli, jest znacznie skuteczniejsza przeciwko rozpędzonym do 150 km/h idiotą na motocyklu ;) Kara dużo lepsza niż mandat. Szczególnie, jeśli się wypie**oli. Piwko dla policjanta, oraz dla harimen.

Giepson

2015-10-15, 17:35
koziol666 napisał/a:

Autora filmu powinni ukarać mandatem !



Przecież autorem filmu jest gość który ma w dupie polskie prawo drogowe (i nie tylko). Wszyscy znacie tegoż autora ponieważ jest nim sam Boguś / Frog / Robert Nogal. Myślisz, że gość który pomimo tego iż jest ciągany po sądach za złamanie miliarda przepisów oraz stworzenie realnego zagrożenia na drodze, chodzi i co gorsza jeździ sobie swobodnie jak gdyby nigdy nic, przejmie się jakimś śmiesznym mandatem?

Poza tym - na jakiej podstawie mandat? Nagranie policjanta w czasie służby?

PieronJasnySzlag

2015-10-15, 17:41
Rafcio115 napisał/a:

Oczywiście za chwilę pojawią się wpisy, że policjant to ten zły, coś w tyłki policji itd...
A kierowcy? Bohaterzy! Nie zatrzymali się na wezwanie. Brawo! Taki Most Wanted w realu. :3

Szkoda, że nasz policjant nie może strzelać w takiej sytuacji.


Ależ z całego serca ci życze żeby do ciebie kiedyś strzelali jak bedziesz jechał z rodziną. Ja chce żyć w kraju w którym stróże prawa za przekroczenie prędkości nie rzucają latarkami ani nie strzelają.

Harvesterr

2015-10-15, 17:45
Osobiście dużo jeżdże i przyznam się, że pare razy podj***łem na Policje takich niedzielnych januszy czy tepe zdziry w tych swoich bialutkich suvach itd. Trzeba kurestwo nauczyć jak się jezdzi.

A co do predkosci to ch*j, za szybko jechal, ale policjant chciał go zatrzymac, to ten idiota(chyba w lancerze) nawet jak go ominął to powinien wyhamować i się cofnąc ew do niego, tyle w temacie tepe sk***ysyny, JP JP itd

gu...........y1

2015-10-15, 18:17
Zaraz rzucił,robił unik przed furą próbującą go rozjechać i mu z dłoni wyleciała.

Breko

2015-10-15, 18:17
W imię prawa stwarzać większe zagrożenie na drodze? Państwową latarką rzucać? Za ciężko zarobione pieniądze podatników? Ciekawe czy na strzelnicy taki snajper z niego? HAWUDEPE POLICJI za to! Mata i hejtujta. A co?! ;)

dabster

2015-10-15, 18:28
Akurat w podpie**alaniu idiotów drogowych nie ma nic złego. Na drodze czasami ludzie odpie**alają takie rzeczy, że nie wierzę oczom. Na drogach niestety panuje jakaś chora frustracja, rywalizacja na dłuższe samochodowe ch*je, do tego dochodzą ryzykowne manewry przy wyższych prędkościach i potem statystyki są jakie są.

Tu na filmiku akurat jeśli ktoś nie widział radiowozu to jest głupi albo ślepy, albo oba na raz. Odblaskowe elementy świecą jak choinka, na żywo było jeszcze lepiej widać. Autor po prostu zgrywał cwaniaka, miał dość czasu żeby się zatrzymać nawet biorąc pod uwagę fakt że się ścigał. Jak się robi coś głupiego to trzeba być odpowiedzialnym. Co do latarki to był dziwny pomysł, ale cóż w stanach pewnie by wyk***ił z shotguna na dobranoc