18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wtragniecie na droge i niszczenie mienia

sylwusiex • 2015-10-15, 11:30


A wszystko w majstacie prawa

Kebabisz

2015-10-17, 05:33
mordimer44 napisał/a:

...Ja pie**ole, co wy, nigdy się nie jaraliście podobnymi rzeczami, nie wiem, jakaś WSK'a za małolata czy cokolwiek? Poza tym k***a mądrale powiedzcie ile mamy torów do choćby amatorskiego ścigania? Smutni w ch*j jesteście...


Widzę że trochę Cię punkt rozmowy ominął. Nam (w większości) raczej chodzi o to ze ktoś inny (autor posta? filmu?) ma bóldup o to ze 'policja taka zła bo rzuca rzeczami f samochody' podczas gdy typo który ma niby być tą 'ofiarą' zwyczajnie w świecie nie podporządkował się funkcjonariuszowi policji i złamał przepisy. A mówiąc po polskiemu - zasłużył sobie k***a i się dziwi że się dzieje. To tak jak podejść do wielkiego jak szafa dresa ubranego w barwy legii i krzyknąć mu w twarz "JEBAĆ LEGIE TYLKO WISUA! LEGIA TO PEDALSTWO A JEJ KIBICE TO c**a I ch*j." a potem się dziwić że ci dał w ryj i krzyczeć na internetach do ludzi "paczcie bije! on mie bije! ZA NIC!!!111" podczas gdy dziwnym jest że dostałeś tylko w ryj kiedy mógł ci połamać nóżki i uciąć rękę. To nas boli ( w większości {chyba [tak mi się wydaje]}) Chcesz się ścigać? Spoooko, znajdź se tor i się ścigaj. Nie am toru, albo chcesz się ścigać na ulicy? Spooko, łam przepisy, jeśli uważasz ze się nie rozjebiesz, spoooko. Ale na litość boską jak przyjdzie pan w mundurze i dostaniesz klapsa albo rzuci Ci latarką w samochód to nie płacz w internecie że to tobie się krzywda dzieje.

EDIT: Aaa, jeszcze w tym filmiku rozj***ło mnie to "WTARGNĄŁ NA DROGE I RZUCIŁ LATARKO!!11" xD tak jak by k***a nie wiem robić napad na bank i kiedy wpadnie grupa powiedzieć ze 'nielegalnie wtargnęli do banku i postrzelili (uzbrojonych xD) cywili!) WTARGNĄŁ k***A? xD Tak byś mógł powiedzieć gdyby ci wbił na chatę bez podstaw, podejrzeń i NAKAZU. Ale k***a, ścigać się na ulicy i nie widziec w tym nic problematycznego, a na policjanta który WSZEDŁ na ulicę i podjął PRÓBĘ ZATRZYMANIA kompletnie legalną w świetle prawa a wręcz nakazaną bo to k***a jego praca powiedzieć że on na tą ulicę WTARGNĄŁ? xD "ŁOLABOGA BIJO!" xD

Siekul

2015-10-17, 11:16
Kebabisz, Spokojnie, ludziom (małolatom bez mózgu) nie przemówisz. :) Wiele razy słyszałem tutaj jak to my jesteśmy ch*jowi, bo nakazujemy im robić coś co ich ogranicza. Takie mamy prawo. Prawo ch*jowe, ale prawo. Chcesz się buntować? To się buntuj, ale jak wpakuje w Ciebie ktoś cały magazynek ołowiu to się potem niech nikt nie dziwi, że jest tak jak jest. Płacz rodziny, TVN i inne pierdoły, ech... tak samo w USA, wielki protest murzynów, bo zastrzelił podejrzanie zachowującego się dzieciaka. Jak nie ma torów do ścigania się to się człowiek nie ściga i w dupie mam Twoje marzenia. Ja np. nie mogę trzymać w domu Tygrysa Syberyjskiego a to moje marzenie...

Dura lex sed lex k***a mać.

moonelq

2015-10-18, 11:44
Autorze filmiku, debilu, jeździsz w nocy jak idiota i ludziom spać nie dajesz, bo twój pojazd wyje dziurawym tłumikiem, a żebyś się ch*ju wysrać nie mógł. Kretynie.