18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki MIX Korwina !

zielak300 • 2013-02-27, 02:23
Bo to Polska, nie pedelancja francja.



kroplowa

2013-02-27, 20:01
Cytat:

Będąc młodszym byłem bardzo dumny z tego, że jestem Polakiem, ale im starszy jestem, tym mniej we mnie tej dumy. Gdyby kiedyś ktoś zapytał mnie, czy jestem gotów zginąć za ten kraj, to odpowiedziałbym "gdzie mam się zgłosić po broń?". Teraz zdaję sobie powoli sprawę z tego, że przecież moja Ojczyzna to ludzie, obywatele, także ci którzy nami rządzą. A ja nie chcę ginąć za idiotów i złodziei. Przykro mi, że tak piszę, ale tak czuję.



Mylisz pojęcie Ojczyzny. To nie jest tylko społeczeństwo, w którym żyjesz, które zresztą nie jest bardziej istotną sprawą. Społeczeństwo polski dziś, będzie inne od tego za tydzień. Parę osób umrze, parę się urodzi i już mamy inne społeczeństwo. NARÓD! To jest synonim OJCZYZNY! Wybitni ludzie na przestrzeni wieków: Mieszko I, A. Mickiewicz, M. Kopernik, F. Chopin, Maria Curie-Skłodowska; wydarzenia, kultura i wszystko co związane z naszymi przodkami! 123 lata pod zaborami, DWIE Wojny Światowe, ponad 40 lat pod okupacją sowietów, nasi przodkowie dali radę to przezwyciężyć! Tych parę latek pod rządami tej całej bandy, nie może Ciebie zniechęcić do bycia Polakiem, lecz zdeterminować, żeby kontynuować walkę!

Cześć i chwała bohaterom!

Rahmes

2013-02-27, 21:36
Mikke The Situation!

dmnunited

2013-02-27, 22:11
Prolem polega na tym, ze szanowny Korwin-Mikke pie**oli o Hitlerze, Stalinie, a generalnie podejscie do spraw bedacych zwiazanymi z wladza ma podobne do nich; poza tym to jest czlowiek niezrownowazony psychicznie, po tym jak mowi i po jego podejsciu do pewnych spraw, szczegolbie niczym nieuzasadniona nienawisc lub niechec mozna stwierdzic, ze jest zupelnym radykalem pogladow ktore glosi. To przykre, ze wy wszyscy tego nie widzicie, ale jaracie sie tym, ze goni 'homosiow'; jednoznacznie nawoluje do agresji. Wiecie dlaczego Korwin-Mikke nigdy nie przekracza 1%? Bo inni ludzie uwazaja go za czlowieka groznego. Naprawde nawet pod plaszczem obietnic podatkowych i generalnie podejscia patriotycznego, nie bede na noego glosowal, bo kazdy fanatyzm trzeba tepic, a bron Cie Panie Janusz dopuszczac takiego czlowieka do wladzy. Gosc zatrzymal sie z pogladami powazanyni jakies 500 lat temu lub obecnie u ciapatych. Czasami powie cos ciekawego, ale zazwyczaj to jakas zupelnie nierealna w tych czasach, wyidealizowana gadka fanatycznego dziadygi

Mandalore

2013-02-27, 22:13
Korwin ma dobre poglądy i zgadzam się z wiekszością, ale niestety sposób w jaki je przedstawia i jego cała aparycja powodują, że nigdy nie porwie ludzi i zawsze będzie tkwił na tym 1%. Smutne, ale prawdziwe. Polskiej prawicy potrzeba kogoś kto będzie potrafił przemówić do zwykłych Januszy, a Korwin nie jest taką osobą.

NeverLie2Me

2013-02-27, 22:52
Gość jest Mistrzem Brydżowym więc głupi nie jest. Trochę bombarduje informacjami i pomysłami, a ludzie nie są w stanie tego przetrawić, zrozumieć. Tak to zostawiają i Korwin nie zostaje posłem. Trochę spokoju by mu się przydało i mógłby wiele zdziałać. Ale teraz może być trochę za późno.

hozuf

2013-02-27, 23:34
Powinniśmy postawić na Silna Polskę!

Silna Gospodarka, Silna Armia i niezależność od nikogo!!!!

Nikt nie powinien nam dyktować jak żyć(?) we własnym kraju!! Już powolutku widzimy do czego nas to doprowadzi...

osiek

2013-02-28, 00:46
zielak300 napisał/a:



Leciutki.

Zajebiście odsłania prawdę o sytuacjach które się dzieją w okół nas i których zwykły ziomuś dostrzec nie potrafi. Takiego radykała w tych czasach nam potrzeba. W innym przypadku zostaniemy zjedzeni -.-



jak napiszesz w wordzie dajmy na to w o k ó ł to i tak Ci nie poprawi .. napisz na początek razem to ewentualnie później będzie ZONK .. a jak będzie to zrzucisz na plamy na słońcu powiedzmy ...

Tak .. tak Słońcu jest przez SSSSSSSS jak Słońce .. ale Word mi nie poprawił ;P

P.S. Opera też się nie popisuje ;P

zielak300

2013-02-28, 00:59
osiek napisał/a:



jak napiszesz w wordzie dajmy na to w o k ó ł to i tak Ci nie poprawi .. napisz na początek razem to ewentualnie później będzie ZONK .. a jak będzie to zrzucisz na plamy na słońcu powiedzmy ...

Tak .. tak Słońcu jest przez SSSSSSSS jak Słońce .. ale Word mi nie poprawił ;P

P.S. Opera też się nie popisuje ;P



Co się przypie**alasz lewaku j***ny.

Squbany

2013-02-28, 02:15
Nezaleznie czy jestes lewy czy prawy musiasz przyznac ze Korwin jest postacia rozpoznawalna i jednak cos zaczy w polityce .

kroplowa

2013-02-28, 19:06
Cytat:

Korwin ma dobre poglądy i zgadzam się z wiekszością, ale niestety sposób w jaki je przedstawia i jego cała aparycja powodują, że nigdy nie porwie ludzi i zawsze będzie tkwił na tym 1%


KNP 3%

Cytat:

To przykre, ze wy wszyscy tego nie widzicie, ale jaracie sie tym, ze goni 'homosiow'; jednoznacznie nawoluje do agresji.



Mam wrażenie, że nie oglądałeś ani jednego wywiadu korwina o homosiach, tylko ten jeden z Biedroniem. Otóż Korwin to zwykłych homoseksualistów nic nie ma. Mało tego, akceptuje usunięcie homoseksualizmu z listy DSM(zaburzenia psychiczne). Żyją sobie od wieków. Nie są groźni. Na dobrą sprawę, idąc ulicą nie rozpoznasz kto jest hetero, homo, zoofilem, nekrofilem itp. itd., nawet Cie to nie interesuje. ALE! NIENAWIDZI (Tfu!)GEJÓW! Tych zboczonych pederastów, którzy nie szanują orientacji innych ludzi, nie wiedzą czym jest dyskrecja. To oni prowokują zwykłych ludzi i nie ma się co dziwić, że potrafią oddać. Normalny człowiek nie biega po ulicy pół nagi i nie krzyczy, że bycie hetero, czy cokolwiek innego, jest ok! Celem (Tfu!)GEJÓW jest rozbicie społeczeństwa, zrównanie z glebą wartości takich jak 'Bóg, Honor, Ojczyzna'. Nie wierzysz? Zapytaj się jakiegoś (Tfu!)GEJA, pełno ich na paradach psychopatów, czy jest patriotą. Zacznie charczeć, buczeć, obrażać. Zwykły homoseksualista nie miałby z tym problemów..

Na przyszłość polecam SAMEMU się zapoznać z tematem, aniżeli powtarzać to co powiedzieli w TV!

pieto90

2013-03-01, 00:41
kroplowa napisał/a:



Mylisz pojęcie Ojczyzny. To nie jest tylko społeczeństwo, w którym żyjesz, które zresztą nie jest bardziej istotną sprawą. Społeczeństwo polski dziś, będzie inne od tego za tydzień. Parę osób umrze, parę się urodzi i już mamy inne społeczeństwo. NARÓD! To jest synonim OJCZYZNY! Wybitni ludzie na przestrzeni wieków: Mieszko I, A. Mickiewicz, M. Kopernik, F. Chopin, Maria Curie-Skłodowska; wydarzenia, kultura i wszystko co związane z naszymi przodkami! 123 lata pod zaborami, DWIE Wojny Światowe, ponad 40 lat pod okupacją sowietów, nasi przodkowie dali radę to przezwyciężyć! Tych parę latek pod rządami tej całej bandy, nie może Ciebie zniechęcić do bycia Polakiem, lecz zdeterminować, żeby kontynuować walkę!

Cześć i chwała bohaterom!



Nie jest do końca tak jak piszesz. Spotkałeś się z pojęciem ojczyzny prywatnej i ideologicznej? Termin "Ojczyzna" jest bardzo szerokim terminem i nie można go tak jednoznacznie przedstawiać, jak Ty to zrobiłeś. Tzn. możesz tak robić, ale ja mogę Ojczyznę postrzegać w innych aspektach. Ty patrzysz na zarys historyczny, ja go w tym momencie wyłączam, bo Mickiewiczowi, czy Piastom i Jagiellonom już nie pomogę. Mnie interesuje- tu i teraz. Owszem, dziedzictwo narodowe jest niezmiernie ważne, ogólnie historia, na aspekt o którym pisałem wcześniej, ale tutaj skupiam się na teraźniejszości.

Ciężko nie być zniechęconym, kiedy większość ludzi to debile. Przykład chociażby Smoleńska: grzebanie w nagraniach przez Rosjan, umycie i pocięcie wraku, wycięcie drzew w miejscu "katastrofy" (w cudzysłowu, bo ja pewności nie mam), mgła, której jeszcze wcześniej rano nie było itd. A większość społeczeństwa za pewnik wzięła to, że to była katastrofa... Ci ludzie nawet nie domagali się ostrej reakcji rządu, aby wyjaśnić tę sprawę. Wierz mi, 95% mojej grupy na studiach, gówno to nawet interesowało. To jest tragedia.

kroplowa

2013-03-01, 17:24
Jest na to rozwiązanie! Trzeba zaprzestać praktykowania bezstresowego wychowywania dzieci! Takie dzieciaki przez kilkanaście lat są rozpieszczane, a gdy osiągają osiemnastkę to jakoś ciężko od mamusi odejść. Jak postanowią żyć na swoim to jakoś nie dają sobie rady. Co ja gadam na swoim.. Rodzice i tak wysyłają pieniążki na wszystko, żeby potomstwu krzywda się nie działa.. Zaczyna się ćpanie, chlanie i ogólnie Carpe diem. Nie wspomnę już o skrajnym skręcaniu w 'lewo'. Taki jeden z drugim później żąda praw dla niego i jego chłopaka, albo niej i jej dziewczyny, imprezuje codziennie zamiast wziąć się za robotę.. Ale przecież nie pójdzie pracować fizycznie, bo mamusia hodowała go na 'elitę'! Stąd ruchy chorych feministek, gejów(nie mylić z homosiami), tych co jedzą resztki po ludziach itp. itd. Stąd nie uznają autorytetów, bo jak całe życie byli pępkami świata to i jak? Ja to tylko liczę, że nie dojdzie do takiego rozłamu wartości jak w Szwecji ma miejsce..

Tu mam żal do pana korwina, że nie chce obowiązkowej służby wojskowej. Ja sam nie byłem, bo już to znieśli, ale chciałbym.. Gdyby taki jeden z drugim rozpieszczony dzieciak poszedł do woja to na pewno by zmężniał. A tak wychodzisz na miasto i widzisz samych 'cieplaków'. Taka reedukacja dla różowych by się przydała!