18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki MIX Korwina !

zielak300 • 2013-02-27, 02:23
Bo to Polska, nie pedelancja francja.



Steven

2013-02-27, 13:50
Gandahar napisał/a:

@up Steven

Zauważyłem, że z dnia na dzień ludzie są coraz bardziej ogłupiani(twój post jest tego dowodem) i manipulowani jak małe dzieci którym wystarczą kłótnie rodziców by wypchać ich ciekawość polityczną.



Staram się być realistą a twój post jest dowodem na to, że brakuję Ci umiejętności czytania ze zrozumieniem. Wykazałeś się również znakomicie przywarą,która cech*ję większość internautów czyli ocenianie kogoś po jednym poście.

McSzczery

2013-02-27, 13:54
wodzue napisał/a:

To media kreują Korwina na oszołoma..



Komunisty ani żyda za prezydenta nie chcę.

etris

2013-02-27, 13:58
Ehh
Napisze raz jeszcze...

Ludzie zainteresujcie się osoba Korwina, obejrzyjcie filmiki na youtube, poczytajcie jego artykuły, POMYŚLCIE i wtedy dopiero się wypowiadajcie!

A jeżeli się z czymś nie zgadzacie to napiszcie z czym DOKŁADNIE się nie zgadzacie i dlaczego, argumenty! Bo wszyscy rzucają jedynie ogólnikami, czyli żadnymi argumentami.

I jeśli uważacie że to co on mówi jest nierealne i nie do zrobienia to pomyślcie....

Kiedyś latanie też było nierealne.

Gandahar

2013-02-27, 14:34
Steven napisał/a:


Staram się być realistą a twój post jest dowodem na to, że brakuję Ci umiejętności czytania ze zrozumieniem. Wykazałeś się również znakomicie przywarą,która cech*ję większość internautów czyli ocenianie kogoś po jednym poście.



Zważywszy na to co napisałeś i jakich użyłeś "faktów" potraktowałem ten wpis bardzo wybiórczo. Takie posty jak twoje są standardowymi szablonami ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia na dany temat(w tym wypadku dot. Polityki i idei o którą walczy JKM).

ja...........ze

2013-02-27, 14:47
Póki gimbazjum nie ma prawa wyborczego, to nic się nie zmieni. Tutaj sami zwolennicy, a w wyborach 1% poparcia. Jakże żałosne to i śmieszne. Wiek powpisywany 20-30 lat i wszystkie rozumy pozjadali. Do tego jest zbiorczy na Korwina.

tomek_kg

2013-02-27, 15:23
Szacunek dla premiera.. Ku**a smiech na sali.

Ma...........31

2013-02-27, 15:43
pieto90 napisał/a:

A wiecie co mnie wk***ia? To, że większość Polaków to debile. Jak można głosować na Annę Grodzką, czy Biedronia? Za co? Czym oni się zasłużyli? Kim są? Czy naprawdę, dzięki zabawie ze swoją seksualnością można dostać się do Sejmu? Jak można było dopuścić, aby PO po raz drugi wygrało wybory? Rozumiem, że za pierwszym razem, to ludzie uwierzyli w ich obietnice, w program "4 razy tak", z którego i tak wiedziałem, że po wyborach się wycofają. No, ale dobrze, raz ludzie im zaufali, ale żeby drugi? Nie jestem zwolennikiem PiSu (choć wyżej cenię sobie tę partię od PO), ale w większości sondaży, jedynym argumentem, dla których ludzie decydowali się oddać głos na PO było to, żeby kaczor nie był u władzy. k***a, to jest argument? To oddaje tylko prawdę, że przeciętny Polak, nie interesuje się polityką, gospodarką, historią (tak k***a, bo to dzięki historii możesz odnieść się do podobnych sytuacji i wyciągać wnioski, czy było warto, czy też nie).

Wkurza mnie też większość moich rówieśników. Jestem studentem, na studia poszedłem po to, aby mieć papier, ale także (na serio) się czegoś nauczyć, czegoś co może mi się przydać. Dlatego krew mnie zalewa, gdy jeden z drugim pytają mnie: Po co to notujesz? Uczysz się tego? No co ty? Dobra, aby zaliczyć... Ja nie wymagam od studentów, aby ich całe życie oparte było na pochłanianiu kolejnych tomów literatury, ale jeśli gdzieś się już dostali, to chyba po to, aby cokolwiek z tych studiów wynieść. A u się okazuję, że jest wprost odwrotnie- tylko wóda, r*chanie i oglądanie meczów. Owszem, sam te 3 rzeczy lubię, ale k***a, nie są one u mnie wątkiem przewodnim w życiu. Mam nadzieję, że na medycynie, czy budownictwie mają trochę inne podejście, bo nie chcę w razie wypadku, aby ktoś uj***ł mi nie tę nogę co trzeba, albo żeby sufit na łeb mi się sp***olił, bo ktoś dał za mało zbrojenia.

Będąc młodszym byłem bardzo dumny z tego, że jestem Polakiem, ale im starszy jestem, tym mniej we mnie tej dumy. Gdyby kiedyś ktoś zapytał mnie, czy jestem gotów zginąć za ten kraj, to odpowiedziałbym "gdzie mam się zgłosić po broń?". Teraz zdaję sobie powoli sprawę z tego, że przecież moja Ojczyzna to ludzie, obywatele, także ci którzy nami rządzą. A ja nie chcę ginąć za idiotów i złodziei. Przykro mi, że tak piszę, ale tak czuję.


Na r*cha Palikota głosowali głównie młodzi ludzie , którym Palikot nawciskał kit jak to zmieni Polske , zalegalizuje miękkie narkotyki i inne takie duperele.
Niestety większość młodych dała sie nabrać na te durności.
Potrzeba nam rządu , który będzie bronił Polski przed najazdem muzułmanów,czarnych itd
Nawet w tym momencie jesteśmy rozkradani z naszych ostatnich dóbr .....
Paliwo po 6 zł , gaz strasznie drogi, prąd też , wszystko u nas jest drogie.
Bułgarzy potrafili odwołać rząd. My też byśmy pewnie potrafili , ale za naszymi plecami pojawiła się bardzo niebezpieczna ustawa o „udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”. Ustawa zawiera szokujące treści.

Donald chyba zobaczył jaki potencjał drzemie w Polakach ( choćby Marsz Niepodległości) i próbuje za wszelką cenę bronić stołka :)

papcio666

2013-02-27, 15:47
modyf napisał/a:

tyle milosnikow, ciekawe gdzie jestescie podczas wyborow??????


To ja mam coś ciekawego do powiedzenia. Ostatnie wybory do europarlamentu, niedziela, ciepły wieczór. Z grupą znajomych wybrałem się na piwo, pod osiedlowym sklepem spotkaliśmy jeszcze większą grupę i tak razem, wszyscy na piwku. Oczywiście wybory to i rozmowa zeszła na temat "kto na kogo glosował". Jakie było moje zdziwienie gdy okzalo się, że większość zadeklarowała oddanie głosu na kandydatów z partii Korwina (wtedy UPR). Było z tego około 15 osób. Ja w rodzinie przekonałem 3 osoby. Po wywieszeniu wyników z mojego lokalu wyborczego okazało się, że łącznie na listę upr głosowało mniej niż 20 osób (nie pamiętam 18 czy 19). Trudno mi uwierzyć, że na całym osiedlu nie znalazło się chociaż parę osób, które też oddaly glos na upr (chyba, że znajomi mnie w pręta cieli :badyl: )

adamov

2013-02-27, 16:26
W tym kraju wszystko jest możliwe. A może dużo osób głosowało na JKM tylko, że wybory zostały sfałszowane? Wiemy wszyscy, że już taka sytuacja miała miejsce w niedalekiej przeszłości. Mikke jak widać coś próbuje przynajmniej zrobić. Ma niezłe plany ponieważ są proste jak budowa cepa. Moim zdaniem gorzej już tutaj być nie może u nas w Polsce a Korwin zasadniczo coś zmieni. Mieliście rządy już PiS, nie były najgorsze. Macie rządy PO, które są porównywalne z tym, że Polska jako społeczeństwo jest przez nasz rząd okłamywana, rabowana, ograniczana. Jakby się wszyscy ludzie zebrali (wiadomo, że to niemożliwe) to pokazaliby Tuskom, sruskom i innym pajacom sejmowym, że przegięli. Nie pozabijają nas bo mają za nas zbyt duży zysk. Zamykają fabryki, hurtownie które były Polskie. W samym Lublinie zamknęli cukrownie i chmiel polski. Rząd dąży do wyciśnięcia nas jak mokrą szmatę. Od zawsze nasz kraj był atakowany lecz przez wrogów z zewnątrz. Teraz Ci wrogowie są niestety wśród nas i należałoby z nimi walczyć tylko szczerze żałuję, że nie mam pojęcia jak.

Saduch

2013-02-27, 16:29
witkos2005 napisał/a:

Wstawiasz film to chociaż poziomy dźwięku wyrównaj. No ja pie**ole ja mam kółkiem cały czas zapie**alać?

a osrasz sie ze zmeczenia? czy jak

Emkub

2013-02-27, 16:51
Ma mój głos

Squbany

2013-02-27, 18:31
Ludzie walcza ,poswiecaja sie ,i umieraja dla ideii, a pan chce tylko zrec ! . Wielkie madre slowa na ktore warto zwrucic uwage. Zauwarzylem ciekawa zaleznosc zalozylem 2 tematy z korwinem i oba zostaly usuniete przez admina , dlaczego ? jakas wewnetrza cenzura?

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-02-27, 18:33 ]
sprawdź w profilu swoje posty to zobaczysz gdzie podziały się twoje tematy

Leniwiec1

2013-02-27, 19:02
Ja wiem, że będę płakał na jego pogrzebie, niech żyje jak najdłużej!

UFOkus

2013-02-27, 19:15
A mi się nie podoba, to co ten Pan mówi