18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki MIX Korwina !

zielak300 • 2013-02-27, 02:23
Bo to Polska, nie pedelancja francja.



darecki328

2013-02-27, 09:53
Pieto90 - Popieram w 100% , polać mu!

Udash

2013-02-27, 09:53
Zamknij mordę ty lewacka k***o! - Zawsze mam wrażenie że on chciałby to powiedzieć na wizji. :D

au...........ma

2013-02-27, 10:20
Korwin na Prezydenta RP !

wi...........05

2013-02-27, 10:40
Wstawiasz film to chociaż poziomy dźwięku wyrównaj. No ja pie**ole ja mam kółkiem cały czas zapie**alać?

gawron1987

2013-02-27, 10:53
W nienormalnym kraju może rządzić tylko nienormalny człowiek - i mówię to z pełnym szacunkiem do Pana Janusza. Nie zgadzam się ze wszystkim co mówi np. legalizacja broni palnej czy negowanie równouprawnienia kobiet, a za teksty o paraolimpijczykach to już w ogóle - brak słów... ale ! wg mnie to jedyny polityk który może w tym kraju wywołać rewolucję i pokazać że da się coś zmienić.

qwachu

2013-02-27, 11:10
Ostatnia riposta (z mnichem) miażdży :D Miszcz chciał pojechać Korwinowi i został pojechany naprędce w pól słowa! :F

Kakushkin

2013-02-27, 11:34
Udash napisał/a:

Zamknij mordę ty lewacka k***o! - Zawsze mam wrażenie że on chciałby to powiedzieć na wizji. :D



I po tych słowach taka refleksja:


NeverLie2Me

2013-02-27, 12:27
Gość ma sporo pojęcia o temacie, ostatnio mu trochę odj***ło, ale to chyba z racji niemocy i braku wyników. Jest swoistą alternatywą dla Tuska i jego bandy (bo jak inaczej można nazwać złodziei...??). Ma dość skrajne poglądy, ale nie obawia się o nich mówić. Przykre jest to, że taki człowiek nie ma nic do powiedzenia w tym co się na ul. Wiejskiej odpie**ala.

modyf

2013-02-27, 12:37
tyle milosnikow, ciekawe gdzie jestescie podczas wyborow??????

JackCola

2013-02-27, 12:48
Korwin zlikwiduje rencistów , zasiłki dla samotnych matek, postara się aby głodni zjedli bezrobotnych ale Konkordatu nie ruszy dalej pozwoli paść się czarnej stonce!!!zagłosujcie na Nową Prawicę a pejsaty JKM vel Ozjasz Golberg, ma najlepszy plan "głodni zjedzą bezrobotnych"Janusz Mikke, czy to się komuś podoba czy nie, działał w aparacie władzy komunistycznej. Nie oszukujcie się, Stronnictwo Demokratyczne, ZSL, to organizacje komunistyczne państwa niedemokratycznego jakim była Polska R. Ludowa, z tą różnicą że były na nich różne etykietki.Korwin był przez długi czas marksistą. Zresztą jest to zgodne z teoriami samego Janusza, który ciągle pisze o przefarbowywaniu się socjalistów i udawaniu prawicy.Jak wam za mało żydkow w polityce to głosujcie na Ozjasza Goldberga.I mam w dupie komentarze spamującej młodzieżówki tego debila który dawno stracił kontakt z rzeczywistością i mimo jego zwolenników politycznych, potwornie spamujących po necie, raczej jest na naszej scenie politycznej bardziej jako błazen niż liczący się polityk.

zagłosuj na Nową Prawicę JKM vel Ozjasz Golberg, ma najlepszy plan "głodni zjedzą bezrobotnych"

czaspogardy

2013-02-27, 13:14
Ludzie ogarnijcie to, że władza Tuska i brak poparcia dla Korwina są wynikiem dezinformacji prowadzonej przez massmedia. Prawica jest pokazywana jako banda faszystów, którzy najchętniej by wszystkich pozabijali a ciemny lud to kupuje, potem idzie taki j***ny leming do urny i głosuje na rudego sk***iela. Ta propaganda jest nową formą komunistycznych praktyk.

Coraz częściej mam wrażenie, że to kłamliwe k***isko przygotowuje grunt pod inwazję Rosji i choć boję się nawet o tym myśleć to wydaje mi się, że znowu jesteśmy pod okupacją, tylko tym razem zakonspirowaną.

Steven

2013-02-27, 13:35
Zauważyliście że ten pan tak naprawdę tylko pie**oli, z sensem lub bez i że nigdy do końca nie zmierzył się z rzeczywistością? I jeszcze jedno moje spostrzeżenie to że większość jego zwolenników to studenci, którzy dorastając próbują na siłę określić sobie jakiś profil polityczny że tak powiem, jakąś opinię żeby można było się wymądrzać w towarzystwie.

Gandahar

2013-02-27, 13:42
@up Steven

Zauważyłem, że z dnia na dzień ludzie są coraz bardziej ogłupiani(twój post jest tego dowodem) i manipulowani jak małe dzieci którym wystarczą kłótnie rodziców by wypchać ich ciekawość polityczną.

wodzue

2013-02-27, 13:46
To media kreują Korwina na oszołoma..