18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki Brat za 500 zł i 6 punktów

valdziu • 2016-02-07, 20:20

Mandaty się sypia na potęgę w 20 miejscach w Polsce, a szansa by się od nich odwołać to max 1%.

Parzo

2016-02-09, 00:42
j***ć. Po co sie tu udzielać. Nawet tirowca zakrzyczą co ma przejechane w ch*j km. Sami astrofizycy od jazdy autem. A potem jeżdzą takie pedzie w paseratti i czarnych okularach, co nie potrafią ruszyć normalnie. Jeden sie boi wrzucić bieg na czerwono-zółtym. Następny krzyczy ze sprzegło pali jak trzyma noge na wcisniętym sprzęgle[?]. Posiadacze prawa jazdy wyrzygują się. Podpowiem wam. Patrzcie na sygnalizacje dla pieszych!! To wtedy ruszycie normalnie, a nie z opóźnieniem. Zaczyna mrugać zielone, wrzuć k***A bieg i przytrzymaj sprzęgło to wtedy normalnie ruszysz. Ale to uczą na nauce jazdy, więc każdy z tych pozerów powyżej o tym wie. Tak samo jak zgaśnie sygnalizacja S2 to zazwyczaj można już trzymać autko na biegu. Najgorsi są posiadacze Toyot (przynajmniej w moich okolicach) odstępy jak poj***ni by 2 autobusy sie zmiescily, a jak chcesz ich wyprzedzić to nagle potrafią przyspieszyć. Hamuje, przyspiesza, hamuje przyspiesza i wyprzedz taką k***e. Serdecznie NIE pozdrawiam takich posiadaczy prawa jazdy. A i sram na wasze idiotyczne argumenty, są o kant dupy rozbić. Tak jak ci co tu piszą, po co ręcznego w zimie używać... (chodzi o zjazdy ze stromych zboczy, a nie katowanie swoich gównaut)

KaruzeLek

2016-02-09, 06:44
tarcer123 napisał/a:


Co do MPK to sam widziałem jak nak***iali przy ok 50km/h na późnym żółtym, tak że praktycznie będąc na środku skrzyżowania mieli już czerwone. I nie dziwie się.



O ja pierdziele :) A co nie mógł tak ? Normalnie zdarzył na żółtym. Przejeżdżał przez sygnalizator światło żółte, a to że czerwone wbiło się jak już był na skrzyżowaniu to nic złego. Chyba nie ogarniasz sygnalizacji świetlnej, a najwięcej piszesz w temacie :)

tarcer123 napisał/a:

Światła są dla kierowców a nie na odwrót.



Światła są dla niemot, które normalnie nie potrafią pokonać skrzyżowania. To jest dbanie o płynność ruchu i Twoje bezpieczeństwo. Bo jeszcze jest wiele osób, które nie zjechałyby ze skrzyżowania jakby nie światła, bo nie ogarniają lewoskrętów, bo nie wiedzą kiedy i jak jechać.

vejin

2016-02-09, 08:18
@up światła są dla "niemot", które mają za słabe samochody, żeby skręcić w lewo, gdy jadą z lewej 120km/h na ograniczeniu do 70. Nagminnie przynajmniej u mnie, no i tak, mam szrota z lpg.

Dziad_Inżynier

2016-02-09, 18:16
tarcer123 napisał/a:


Napinasz się w tych internetach jak stare gacie w kroku. Po tym co piszesz widać że masz małe doświadczenie a szczekasz najwięcej. A od szoferaków to sobie wyzywaj po rodzinie. Gówniarzu :amused:

Czy ja k***a napisałem że toleruję i pochwalam przejeżdżanie na czerwonym??? Potrafisz czytać chociaż trochę że zrozumieniem? Co do MPK to sam widziałem jak nak***iali przy ok 50km/h na późnym żółtym, tak że praktycznie będąc na środku skrzyżowania mieli już czerwone. I nie dziwie się. Bo jak gość by depnął po hamulcu to zaraz trzeba by dzwonić po pogotowie. Było wielu pasażerów stojących.

Światła są dla kierowców a nie na odwrót. A ktoś kto pisze takie bzdury jak ty to albo nie ma prawka albo robi góra 10 tys km rocznie w koło komina po bułki.

Jak mama albo tata zabuli 5 stówek i w chacie do żarcia będziesz miał tylko smalec to zrozumiesz o co chodzi. I najlepsze jest to że zapłacą nie za cwaniactwo czy piratowanie tylko za to że mieli po prostu pecha bo żółte zapaliło się im w najbardziej ch*jowym momencie.

Nie pozdrawiam i kończę dyskusję bo nie przyjmujesz żadnych argumentów. Zupełnie jak wszyscy zwolennicy PIS.
Jesteś naiwny i myślisz że Państwo dba o twoje bezpieczeństwo. Oby tylko ta naiwność przeszła ci z wiekiem.


A ty zgrywasz wielce doświadczonego mistrza kierownicy uciśnionego przez system, jednocześnie używając argumentu, że nie wyhamujesz, bo ślisko. Jeżeli jest ślisko, to czemu nie jedziesz wolniej?. MPKowców na czerwonym też widziałem - ale na rondzie, gdzie ryzykowali najwyżej klakson od kogoś. Na obwodnicy regularnie zwalniają przed światłami, bo przy 70-80 km/h zrobiliby z osobówki .rar i kaszankę w środku. Mam w rodzinie kierowcę zawodowego i ma takie samo podejście jak ty, "no przecież ja nie wyhamuję tak, jak osobówka", a że zapie**alał 90 w zabudowanym, to już bez znaczenia... Was należy j***ć i karać, bo robiąc rocznie sto tysięcy jesteście przekonani o własnej nieomylności. Weź porozmawiaj z ratownikami, albo strażakami, którzy efekty tej waszej nieomylności zbierają potem do czarnych worków i spytaj jak się czują, jak trzeba trupa dzieciaka w wieku ich syna/córki wyciągnąć z samochodu. I powiedz im wtedy, że te wszystkie mandaty to przecież tylko dla łupienia kierowców. Tylko stój daleko, dobrze radzę.

Parzo

2016-02-09, 20:14
Gdzie k***a na obwodnicy są światłą i przed rondem? o.O

DzikiWazTrawiacy

2016-02-10, 12:32
Wszystkie argumenty za wjeżdżaniem na czerwonym są z dupy, a ich piewcom życzę, by im taki "przewożę płytki/jadę składem/smalec w domu/itp" wpie**olił się pod koła, albo w bok.

Jedź tak, by nie wpie**alać się na skrzyżowanie na czerwonym. Jak nie potrafisz, to przesiądź się do autobusu/zmień zawód, bo do bycia kierowcą się nie nadajesz.

I nie pie**olić mi tu o stażu za kółkiem, jak byłem młodym kierowcą to też śmigałem na "późnym żółtym", potem przyszło doświadczenie na drodze.

Dziad_Inżynier

2016-02-10, 18:47
Parzo napisał/a:

Gdzie k***a na obwodnicy są światłą i przed rondem? o.O


Przeczytaj mój post jeszcze z 10 razy, jak nadal nie zrozumiesz tekstu pisanego - skasuj konto :homer: