18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wideorelacja z wycieczka na Woodstock - materiał własny

pawelozory • 2013-08-08, 10:24
Siemanko wszystkim.
Wiem, że 90% sadoli to internetowi napinacze, którzy pod każdym woodstockowym filmikiem piszą "lewackie ścierwa", więc zwracam się tylko do tych pozostałych 10%, którzy wiedzą co to dobra zabawa, kiedy będzie ciemno i gdzie jest Jarek.

Film ten może jest mało sadystyczny, ale jest to materiał własny, poskładany wczoraj wieczorem.

Może zacznę od początku.
Postanowiliśmy jechać na Wooda samochodem. W jedną stronę pociągiem da się jechać, ale powrót nie za bardzo mi się podoba.
Tak więc, skoro będziemy jechać taki kawał, to może pozwiedzamy trochę Polskę? Obraliśmy jakieś 7-8 punktów, które warto odwiedzić (między innymi Zamek Książąt Brzeskich, park miniatur w Wałbrzychu i inne), jednak zabrakło nam na to wszystko czasu.

Ostatecznie trasa wyglądała następująco:
28.07.2013r:
- Wyjazd z Żor
- Zwiedzanie zoo w Opolu
- Nocleg w okolicach Wałbrzycha.

29.07.2013r:
- Zwiedzanie podziemnego miasta w Głuszycy,
- Dotarcie na Woodstock.

30.07.2013r - 04.08.2013r:
- Zabawa na Woodstocku

04.08.2013r:
- Wyjazd z Kostrzyna,
- Nocleg w okolicach Świebodzina.

05.08.2013r:
- Spacer po parku Mużakowskim + zwiedzanie Bad Muskau (Niemcy),
- Zwiedzanie Wrocławia,
- Koniec imprezy.



Łącznie przejechaliśmy 1416 km.
Może to nie dużo, ale to pierwszy nasz taki wyjazd, moja pierwsza długa trasa (mam prawko niecałe 2 lata) i wiadomo, strach trochę był.

Teraz strona trochę bardziej techniczna.
Gnietliśmy się w Nissanie Micra 1.0 na gazie.
Filmy były kręcone starym aparatem Panasonic Lumix LZ-7, a nagrania samochodowe - wideorejestratorem Manta MT4041 (czasem w hd, a czasem vga - oszczędność miejsca na karcie).
Myślę, że to tłumaczy kiepską jakość nagrania.

Podsumowując - Polecam wszystkim takie wypady, zwiedzajcie, podróżujcie i planujcie tak, abyście mieli więcej czasu na zwiedzanie.

Następne nagranie może zostanie nagrane trochę bardziej profesjonalnie. Do zobaczenia za rok ^^

CarlosPOL

2013-08-09, 17:54
Masz głos jak twój ojciec i też tyle klniesz...

aro06

2013-08-09, 23:18
co to za gówno? czemu ten materiał ma służyć? rozumiem że nidługo większość osobników zacznie wrzucać filmy jak to rano się budzą idą sie odlać jedzą sniadanie i idą pod budkę z piwem nawalić się przespać gdzieś na trawniku itp. zal w dupe ściska rozumiem woodstok fajne przezycie itp troche kraju zwidziłes ale na ch*jka mi ogladac to co robiłes i zwiedziłes? do pieca z tym gównem. utwórzcie sobie forum i tam wrzucajcie filmiki z tego brudstoku bo tu wchodze obejzec cos dobrego mocnego i sadystycznego...

bachi1997

2013-08-10, 01:23
@up, od tego masz dział hard. Świetna wycieczka, pozdrawiam!

Fole

2013-08-10, 02:45
"Zamknij mordę lewaku bo zaraz zamkniesz oczy!" Tak jak prosiłeś. A teraz na serio, wypad spoko i oby gimbusy i hejterzy kiedyś wpadli na taki pomysł i dowiedzieli się jak naprawdę się żyje, bo nieruszanie dupy z fotela to nie jest życie, to jest przegrane życie już na starcie ;) Nie, ukończenie GTA 4 lub zbudowanie domku w minecrafcie to nie są rzeczy które można wspominać, a taka inicjatywa owszem, to jest "acziw" :D