18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wideorelacja z wycieczka na Woodstock - materiał własny

pawelozory • 2013-08-08, 10:24
Siemanko wszystkim.
Wiem, że 90% sadoli to internetowi napinacze, którzy pod każdym woodstockowym filmikiem piszą "lewackie ścierwa", więc zwracam się tylko do tych pozostałych 10%, którzy wiedzą co to dobra zabawa, kiedy będzie ciemno i gdzie jest Jarek.

Film ten może jest mało sadystyczny, ale jest to materiał własny, poskładany wczoraj wieczorem.

Może zacznę od początku.
Postanowiliśmy jechać na Wooda samochodem. W jedną stronę pociągiem da się jechać, ale powrót nie za bardzo mi się podoba.
Tak więc, skoro będziemy jechać taki kawał, to może pozwiedzamy trochę Polskę? Obraliśmy jakieś 7-8 punktów, które warto odwiedzić (między innymi Zamek Książąt Brzeskich, park miniatur w Wałbrzychu i inne), jednak zabrakło nam na to wszystko czasu.

Ostatecznie trasa wyglądała następująco:
28.07.2013r:
- Wyjazd z Żor
- Zwiedzanie zoo w Opolu
- Nocleg w okolicach Wałbrzycha.

29.07.2013r:
- Zwiedzanie podziemnego miasta w Głuszycy,
- Dotarcie na Woodstock.

30.07.2013r - 04.08.2013r:
- Zabawa na Woodstocku

04.08.2013r:
- Wyjazd z Kostrzyna,
- Nocleg w okolicach Świebodzina.

05.08.2013r:
- Spacer po parku Mużakowskim + zwiedzanie Bad Muskau (Niemcy),
- Zwiedzanie Wrocławia,
- Koniec imprezy.



Łącznie przejechaliśmy 1416 km.
Może to nie dużo, ale to pierwszy nasz taki wyjazd, moja pierwsza długa trasa (mam prawko niecałe 2 lata) i wiadomo, strach trochę był.

Teraz strona trochę bardziej techniczna.
Gnietliśmy się w Nissanie Micra 1.0 na gazie.
Filmy były kręcone starym aparatem Panasonic Lumix LZ-7, a nagrania samochodowe - wideorejestratorem Manta MT4041 (czasem w hd, a czasem vga - oszczędność miejsca na karcie).
Myślę, że to tłumaczy kiepską jakość nagrania.

Podsumowując - Polecam wszystkim takie wypady, zwiedzajcie, podróżujcie i planujcie tak, abyście mieli więcej czasu na zwiedzanie.

Następne nagranie może zostanie nagrane trochę bardziej profesjonalnie. Do zobaczenia za rok ^^

Sfidt

2013-08-09, 14:28
Aragon1988 napisał/a:

Ale wy wszyscy jesteście żałośni. Nie macie własnego życia i rozprawiacie o cudzym wyjeździe. Pojechali jak chcieli i gdzie chcieli i ch*j wam do tego. Siedźcie przed kompami i gnijcie.

Ps. wyjazd naturalnie spoko i piwko poleciało ;)



A może rozprawiamy o cudzym wyjezdzie bo to jest j***ny temat o ich wyjezdzie i chcieli sie pochwalic wiec musza tez zniesc krytyke. A ja pie**ole brudstocki i inne narkomansko-brudasowskie imprezy, na kilka dni to juz wole jechac do jakiejs puszczy i pokoczowac w lesie i lepsza przygoda niz taplanie sie w blocie z banda rastamanow i j***nych anarchistycznych gowniarzy + reszty zjebow ktora chce sie po prostu najebac przy zwykle ch*jowej muzyce

Zl...........ny

2013-08-09, 14:46
DuckDodgers napisał/a:


Obrazek



Odreagowujesz frustracje bo dostałeś po ryju inwalido muzyczny ;) I w jakim sensie miałbym być hipokrytą, wulgaryzmy stosuje się żeby zaakcentować wypowiedź, nadać jej mocniejszy wydźwięk. A w filmiku gość ewidentnie k***uje pod publiczkę co drugie słowo co psuje cały obraz, ale pewnie masz za ciasny łeb żeby to zrozumieć. Idź wyszukuj kolejnych wypowiedzi, co za desperacja :lol:

pi...........ja

2013-08-09, 14:51
Kiedy wreszcie się skończy propagandowa wojna o brudstok? Lewe, nawalone brudasy nie zrozumieją nigdy że są lewymi, nawalonymi brudasami a zaczepkami o 90% nikogo do siebie nie przekonają.

DuckDodgers

2013-08-09, 14:51
Grunt że wiesz gdzie wulgaryzmy stosować i zastosowanie ich w twoim wypadku jest dobre a w ich rynsztokiem :D Podręcznikowa definicja hipokryzji i dulszczyzny.

bolekone

2013-08-09, 14:56
Nie ma piwa za tego łysego, ale nie dla tego ze jest łysy tylko dla tego że jest RUDY!

xqwzsa

2013-08-09, 15:14
o, wreszcie widzę kogoś z Żor na sadolu. :ok:
mimo to, piwa nie ma, brudaski. :badyl:

Ileev

2013-08-09, 15:45
Fajnie widzieć na sadolu znane twarze ;d pozdro siekier i pasztet!

Aragon1988

2013-08-09, 15:47
Sfidt napisał/a:



A może rozprawiamy o cudzym wyjezdzie bo to jest j***ny temat o ich wyjezdzie i chcieli sie pochwalic wiec musza tez zniesc krytyke. A ja pie**ole brudstocki i inne narkomansko-brudasowskie imprezy, na kilka dni to juz wole jechac do jakiejs puszczy i pokoczowac w lesie i lepsza przygoda niz taplanie sie w blocie z banda rastamanow i j***nych anarchistycznych gowniarzy + reszty zjebow ktora chce sie po prostu najebac przy zwykle ch*jowej muzyce



To jedź, a potem zdaje z tego relację i spróbuj zrobić tak, by była przynajmniej w połowie tak fajna jak ich. Btw wyjazd w las nie jest taki lajtowy jak Ci się z pozycji kompa wydaje...

artiee

2013-08-09, 15:49
TyTakTwierdzisz napisał/a:

Szarpałby tą rudą :) Fajny materiał :piwo:


Chyba za włosy...

pawelozory

2013-08-09, 16:10
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Końcówka mówi wszystko o autorze, nawet na potrzeby filmu nie jest w stanie się opanować, k***a to k***a tamto ch*j i pie**ole... rynsztok.


To nie ja mówiłem. Jakbyś uważniej prześledził temat, to zauważyłbyś, że siedzę wtedy za kierownicą i staram się o to, byście nie oglądali tego filmu na hardzie ^^

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Ojej jak wszystkim pocisnąłeś, a nie pomyślałeś że klimat tego festiwalu może komuś nie pasować, brud smród i malaria. Polecam bardziej cywilizowane imprezy typu TommorowLand, no ale tam za 20zł się nie pojedzie niestety ;)


Jak Ci nie pasuje ten klimat to spoko. Mi akurat się podoba otwartość innych ludzi itd. Ćpunów ignoruję i bawię się z tymi, którzy potrafią się bawić na jakimś tam poziomie.
loluki1 napisał/a:

A kiedy była kąpiel bo w planie nie widzę.... ? :)


Mi brud też przeszkadza, o czym świadczy nasz prywatny prysznic, który znajdował się kawałek za naszą wioską.
Oczywiście jeśli komuś nadal jest mało, może skorzystać z normalnych pryszniców (kabiny).

kothletino

2013-08-09, 16:20
Chciałbym żeby tak jak "Łódstok" powtarzali też "Sensejszyn Blak 2006" każdego roku...

oralny_grzech

2013-08-09, 16:26
zawsze się zaczyna od początku, deklu

pawelozory

2013-08-09, 16:29
Wydaje mi się, że na Sensation Black jest 10 razy więcej naćpanych ludzi. To zdecydowanie nie moje klimaty, jednak na filmikach widzę, że ludzie tam się dobrze bawią. A przecież o to chodzi, prawda? Jednym podoba się taka muzyka a innym inna. Grunt, żeby bawić się tak jak się lubi i z towarzystwem, które danej osobie odpowiada.

Grzyb18

2013-08-09, 16:59
Piwo za ładną dziewczynę w samochodzie.

zjerycha

2013-08-09, 17:51
Piwko za flukiego w 1:15 (możliwe że nazywacie to inaczej)