18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wideorelacja z wycieczka na Woodstock - materiał własny

pawelozory • 2013-08-08, 10:24
Siemanko wszystkim.
Wiem, że 90% sadoli to internetowi napinacze, którzy pod każdym woodstockowym filmikiem piszą "lewackie ścierwa", więc zwracam się tylko do tych pozostałych 10%, którzy wiedzą co to dobra zabawa, kiedy będzie ciemno i gdzie jest Jarek.

Film ten może jest mało sadystyczny, ale jest to materiał własny, poskładany wczoraj wieczorem.

Może zacznę od początku.
Postanowiliśmy jechać na Wooda samochodem. W jedną stronę pociągiem da się jechać, ale powrót nie za bardzo mi się podoba.
Tak więc, skoro będziemy jechać taki kawał, to może pozwiedzamy trochę Polskę? Obraliśmy jakieś 7-8 punktów, które warto odwiedzić (między innymi Zamek Książąt Brzeskich, park miniatur w Wałbrzychu i inne), jednak zabrakło nam na to wszystko czasu.

Ostatecznie trasa wyglądała następująco:
28.07.2013r:
- Wyjazd z Żor
- Zwiedzanie zoo w Opolu
- Nocleg w okolicach Wałbrzycha.

29.07.2013r:
- Zwiedzanie podziemnego miasta w Głuszycy,
- Dotarcie na Woodstock.

30.07.2013r - 04.08.2013r:
- Zabawa na Woodstocku

04.08.2013r:
- Wyjazd z Kostrzyna,
- Nocleg w okolicach Świebodzina.

05.08.2013r:
- Spacer po parku Mużakowskim + zwiedzanie Bad Muskau (Niemcy),
- Zwiedzanie Wrocławia,
- Koniec imprezy.



Łącznie przejechaliśmy 1416 km.
Może to nie dużo, ale to pierwszy nasz taki wyjazd, moja pierwsza długa trasa (mam prawko niecałe 2 lata) i wiadomo, strach trochę był.

Teraz strona trochę bardziej techniczna.
Gnietliśmy się w Nissanie Micra 1.0 na gazie.
Filmy były kręcone starym aparatem Panasonic Lumix LZ-7, a nagrania samochodowe - wideorejestratorem Manta MT4041 (czasem w hd, a czasem vga - oszczędność miejsca na karcie).
Myślę, że to tłumaczy kiepską jakość nagrania.

Podsumowując - Polecam wszystkim takie wypady, zwiedzajcie, podróżujcie i planujcie tak, abyście mieli więcej czasu na zwiedzanie.

Następne nagranie może zostanie nagrane trochę bardziej profesjonalnie. Do zobaczenia za rok ^^

zarpion

2013-08-09, 13:19
skoro 90% z nas to takie ch*je, napinacze to po co marnujesz na nas taki "zajebisty" film? wrzuć gdzieś na kwejka, pudelka, wiochę, tam znajdziesz dojrzalszych odbiorców, docenią Cię, może nawet udostępnią fejsbuku.

wolo1994

2013-08-09, 13:21
"stop narkotykom" na woodstocku? Serio? Ten zespól co napisał ten tekst chyba w życiu nie był na woodzie.

xenofantor

2013-08-09, 13:22
i tak się nasza młodzież powinna bawić, większośc z was może jedynie pomarzyć o takim wyjeżdzie bo albo macie =12-17 lat, albo nie macie kasy lub jestescie j***nymo noł lajfami, wszystkim napinaczom soczyste ch*j wam w dupe

KillQ8

2013-08-09, 13:32
Ładnie.
Pozdrowienia od 5 osobowej załogi Fiata Seicento 900 z Bytomia :D

Łącznie zrobiliśmy 1050km w obie strony, spalając Pb 95 za 320 zł 8-)

Zl...........ny

2013-08-09, 13:36
Końcówka mówi wszystko o autorze, nawet na potrzeby filmu nie jest w stanie się opanować, k***a to k***a tamto ch*j i pie**ole... rynsztok.

xenofantor napisał/a:

i tak się nasza młodzież powinna bawić, większośc z was może jedynie pomarzyć o takim wyjeżdzie bo albo macie =12-17 lat, albo nie macie kasy lub jestescie j***nymo noł lajfami, wszystkim napinaczom soczyste ch*j wam w dupe



Ojej jak wszystkim pocisnąłeś, a nie pomyślałeś że klimat tego festiwalu może komuś nie pasować, brud smród i malaria. Polecam bardziej cywilizowane imprezy typu TommorowLand, no ale tam za 20zł się nie pojedzie niestety ;)

mayday1707

2013-08-09, 13:37
fun88 napisał/a:

Jestę fachowcę i stwierdzam. Ten łysy to ma downa więc się nie śmiejcie. :krejzi:


On nie ma downa... on jest rudy. Nie widzisz?

roma21

2013-08-09, 13:38
"lewackie ścierwa" mów za siebie

DuckDodgers

2013-08-09, 13:52
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Końcówka mówi wszystko o autorze, nawet na potrzeby filmu nie jest w stanie się opanować, k***a to k***a tamto ch*j i pie**ole... rynsztok.



Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Niech oni lepiej k***a śpiewają, słoma z butów wyłazi.


Zly_wrecz_okropny napisał/a:

k***a ile jeszcze bydło zamierza tłuc o tym Radomie?


Zly_wrecz_okropny napisał/a:


Znowu się zesrałeś?! k***a to już trzeci raz w tym tygodniu.


Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Śmierdzi mi to kryptoreklamą kolejnej gównianej stronki typu kwejk. k***a Polacy nie są za grosz kreatywni, podpatrzyły miernoty stronkę z zachodu i nagle fala gówna zalała polski internet...


Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Ta upadła k***a jeszcze żyje?




santaxl

2013-08-09, 13:53
oto jest plan na woodstock:
1. zbieranie gruzu
2. uj***nie się w błocie
3. bycie brudasem

ku...........pa

2013-08-09, 13:55
Zazdroszczę. Ja od lat marzę o tym, żeby pojechać na Woodstock i zawsze lipa, bo przy żniwach muszę zapie**alać. Nie mam życie :(

ferum

2013-08-09, 13:59
Woodstock jest dla brudasów i zwierząt. Nie jeździjcie tam

Aragon1988

2013-08-09, 14:04
Ale wy wszyscy jesteście żałośni. Nie macie własnego życia i rozprawiacie o cudzym wyjeździe. Pojechali jak chcieli i gdzie chcieli i ch*j wam do tego. Siedźcie przed kompami i gnijcie.

Ps. wyjazd naturalnie spoko i piwko poleciało ;)

loluki1

2013-08-09, 14:08
A kiedy była kąpiel bo w planie nie widzę.... ? :)

serkulek

2013-08-09, 14:10
Micra k11 przed liftem + 4 osoby, ale byłby fajny materiał na harda :/

Kutacz_Boga

2013-08-09, 14:26
O k***a bedziecie sławni