18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usłyszało prawdę

Flodzia • 2023-02-27, 11:20
jebło fochem i sobie poszło :lol:


Love_is_Love

2023-02-27, 23:30
rudirude napisał/a:

Źle mnie zrozumiałeś. Raczej chodzi mi o to że epatowanie odmiennością seksualna jest chorobą dobrobytu, a chrześcijaństwo to choroba ułomności umysłowej społeczeństwa. U zwierząt ciężko o homoseksualizm, pewne zachowania typu pies gwałcący psa, nie mają podłoża seksualnego. Faktycznie wywodzą się z instynktu stadnego, ale to agresywny akt dominacji w tym konkretnym przypadku.
Sam przyrost naturalny jest niezwykle ważny dla jednostek i populacji. W doświadczeniu był typowy socjalizm. Względny dobrobyt i wszystko pod nos. Jeżeli zlikwidowali byśmy cały system socjalny, to całe lgbtiq by umierali z głodu na starość, ale byłby to wtedy w pełni świadomy wybór. Nie jestem entuzjasta homoseksualizmu, ale nie jestem też przeciwnikiem. Jestem przeciwnikiem socjalizmu. To złodziejski system



Nie nie, ja Cię dobrze zrozumiałem. To właśnie chciałeś przekazać (" epatowanie odmiennością seksualna jest chorobą dobrobytu ") powołując się na eksperyment w którym dobrobyt Twoim zdaniem do takiej "odmienności" prowadził.

Nie chcę Cię dalej punktować, bo wiem że nie jestem nieomylny. Ale jak piszesz " zachowania typu pies gwałcący psa, nie mają podłoża seksualnego (...) to agresywny akt dominacji w tym konkretnym przypadku " to zastanawiam się skąd Ci się to uj***ło w głowie? ;-)

Poczytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t#Wyja%C5%9Bnienia_ewolucyjne_i_trudno%C5%9Bci_w_ich_udowodnieniu

Janko

2023-02-28, 00:38
Dawać Adolfa i zrobi porządek

zotrix

2023-02-28, 06:32
crookla napisał/a:

ehh orientacja to nie choroba psychiczna bo nie można jej wyleczyć lub leczyć. Wiesz że kiedyś byłeś kobietą? (stąd sutki) jeżeli podczas rozwoju plodu coś pójdzie nie tak rodzi się hermafrodyta czyli obojniak, może posiadać cechy obu płci jak np fiuta i p*zde lub niewidoczne jak np zmiany w mózgu powodujące pociag do obu płci lub płci przeciwnej. Takich osób rodzi się niewiele ale istnieją i należy im się najzwyklejsza w świecie akceptacja bo to nie ich wina jacy sie urodzili a nikomu tym krzywdy nie robią. Już bardziej pasuje to do definicji kalectwa a nie chorób psychicznych
Problemem są pojeby z lewicy którzy nie zrozumieli czym jest "spektrum płci" i próbują wmówić że każdy moze sobie wybrać płeć... no k***a nie może



jak można tak bredzić?

Exclip

2023-02-28, 09:33
Love_is_Love napisał/a:

No przypomina trochę chłopaczków z Konfederacji, prawda? Ten sam błazeński, świętoszkowaty uśmieszek... Ale cóż, trzeba nadawać swojemu życiu cel, kiedy ludzie proszą cię o udowadnianie istnienia niewidzialnych przyjaciół w niebie, to najlepiej odwracać uwagę atakując inność. Stare jak świat



To ze ktos ma problem ze swoja płcia i jej identyfikacja, to nie znaczy ze ma prawo narzucac ten swoj problem innym. Inni nie maja problemu ze strwiedzeniem ze jest np facetem z cyckami zrobionym na babe.

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-03-01, 12:12
Love_is_Love napisał/a:

No przypomina trochę chłopaczków z Konfederacji, prawda? Ten sam błazeński, świętoszkowaty uśmieszek... Ale cóż, trzeba nadawać swojemu życiu cel, kiedy ludzie proszą cię o udowadnianie istnienia niewidzialnych przyjaciół w niebie, to najlepiej odwracać uwagę atakując inność. Stare jak świat



to r*chaj psa będziesz miał inność