18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usłyszało prawdę

Flodzia • 2023-02-27, 11:20
jebło fochem i sobie poszło :lol:


Maniecky

2023-02-27, 17:25
Love_is_Love napisał/a:

No przypomina trochę chłopaczków z Konfederacji, prawda? Ten sam błazeński, świętoszkowaty uśmieszek... Ale cóż, trzeba nadawać swojemu życiu cel, kiedy ludzie proszą cię o udowadnianie istnienia niewidzialnych przyjaciół w niebie, to najlepiej odwracać uwagę atakując inność. Stare jak świat



No, wiedzialem ze transojeby wyjda spod glaza zeby sie tu zesrac....gdzie jest Gaping Hole?

dżordż

2023-02-27, 17:56
crookla napisał/a:

ehh orientacja to nie choroba psychiczna bo nie można jej wyleczyć lub leczyć. Wiesz że kiedyś byłeś kobietą? (stąd sutki) jeżeli podczas rozwoju plodu coś pójdzie nie tak rodzi się hermafrodyta czyli obojniak, może posiadać cechy obu płci jak np fiuta i p*zde lub niewidoczne jak np zmiany w mózgu powodujące pociag do obu płci lub płci przeciwnej. Takich osób rodzi się niewiele ale istnieją i należy im się najzwyklejsza w świecie akceptacja bo to nie ich wina jacy sie urodzili a nikomu tym krzywdy nie robią. Już bardziej pasuje to do definicji kalectwa a nie chorób psychicznych
Problemem są pojeby z lewicy którzy nie zrozumieli czym jest "spektrum płci" i próbują wmówić że każdy moze sobie wybrać płeć... no k***a nie może



Bez jaj-co do za definicja-każda choroba ktorej nie możesz wyleczyc / leczyc to nie choroba? Jak ktoś pie**oli że jest Napoleonem, to zamykaja go w psychiatryku. Jak facet twierdzi że jest kobietą, to k***a nagle w wielu łbach staje sie kobietaąi jest "chroniony" za swoje urojenia, bo "niepostępowi" ludzie patrzą na niego z politowaniem/agresją.

alahu1

2023-02-27, 18:04
LBZ napisał/a:

k***a jaki wysyp lewactwa i pedałów na Sadolu. Wypie**alać na Kwejka.



Jak ktoś się niezgadza z jakimś przekonaniem to jest od razu pedałem, lewakiem, jest za pisem albo innym gównem? Wiesz, że twoje podejście niczym się nie różni od agresywnych popie**oleńców z parad lgbtq czy innych skrajności? Chociaż obstawiam, że możesz być za głupi, żeby zrozumieć co napisałem.

sothis

2023-02-27, 18:07
alahu1 napisał/a:

Jak ktoś się niezgadza z jakimś przekonaniem to jest od razu pedałem, lewakiem, jest za pisem albo innym gównem? Wiesz, że twoje podejście niczym się nie różni od agresywnych popie**oleńców z parad lgbtq czy innych skrajności? Chociaż obstawiam, że możesz być za głupi, żeby zrozumieć co napisałem.



O, zdroworozsądkowy komentarz. Przydałby się zakątek sieci, gdzie ten typ rozmowy jest podstawą. A nie wyjątkiem, jak np tu.

alahu1

2023-02-27, 18:32
sothis napisał/a:

O, zdroworozsądkowy komentarz. Przydałby się zakątek sieci, gdzie ten typ rozmowy jest podstawą. A nie wyjątkiem, jak np tu.



Na sadolu ciężko uświadczyć normalnej wymiany zdań na tematy tabu. Za dużo tu ludzi ze skrajnymi poglądami zamkniętymi na jakąkolwiek dyskusję. Jak stare baby co oglądają tvp.

dżonyłojlker

2023-02-27, 18:56
alahu1 napisał/a:

Na sadolu ciężko uświadczyć normalnej wymiany zdań na tematy tabu. Za dużo tu ludzi ze skrajnymi poglądami zamkniętymi na jakąkolwiek dyskusję. Jak stare baby co oglądają tvp.



Z jednej stron; piękny byłby świat gdyby spalić w piecu wszystkich pedałów. Z drugiej; bez pedałów nie byłoby kultury i sztuki. Z trzeciej; co mieli stworzyć, już dawno stworzyli, a obecnie więcej z nich szkody niż pożytku - więc jednak do pieca 8-)

ellsworth

2023-02-27, 19:59
TerazPolska123 napisał/a:

rak to choroba której nie możemy wyleczyć(dzisiaj)
wszystko co odmienne od wzorca to "choroba" czyli wadliwy egzemplarz - akceptuję określenie kalectwo
niektóre choroby/wady na dzisiaj możemy leczyć/korygować a niektóre nie możemy
mówiąc wzorzec mam na myśli WIĘKSZOŚĆ ludzi którzy rodzą się zdrowi z określonymi CECHAMI które są uznawane za zdrowe


Rak (czy też precyzyjniej się wyrażając nowotwór) to nie choroba, bo komórki nowotworowe powstają w naszym ciele KAZDEGO DNIA (tak! powstawanie komórek rakowych to NORMALNY proces, który występuje u KAZDEJ ZDROWEJ osoby) i każdego dnia są usuwane. To po prostu przeoczenie przez system 'utylizacji' takiej komórki, a dalej to już wszystkie tego konsekwencje lecą.

Coś co nie jest u większości, nie definiuje choroby, tak jak to bezsensownie próbujesz z dupy wymyślić. Co, rudy kolor włosów to choroba według ciebie?!?

Szary_Jeleń

2023-02-27, 20:04
Dla tego Pana:



Halman2

2023-02-27, 20:14
VeIture napisał/a:

Co ty gadasz.
Przecież "TO" jest zupełnie normalny produkt dla zupełnie normalnych ludzi a jeśli ktokolwiek myśli inaczej to jest bigotem




Nie żebym ten, ale czego tyś k***a szukał, że trafileś na dupowe dzieci? I nie pisz, że protezy bo tę już masz!

Maniecky

2023-02-27, 20:18
HenrykS. napisał/a:

Z jednej stron; piękny byłby świat gdyby spalić w piecu wszystkich pedałów. Z drugiej; bez pedałów nie byłoby kultury i sztuki. Z trzeciej; co mieli stworzyć, już dawno stworzyli, a obecnie więcej z nich szkody niż pożytku - więc jednak do pieca



Sory, ale pedaly tak samo sraja subwersyjnie na sztuke jak na cale spoleczenstwo...prawdziwa klasyczna sztuka wymagajaca ogromnego kunsztu jest teraz utazsamiana z toksyczna meskoscia...a pedal namalue kwardat na plotnie i sprzeda to za milon dolarow woke idiotom

Zobacz co oni zrobili ze sztuki kina....nie potrafia nic wymyslec sami to sie wzieli za rujnowanie uwielbianych franczyz...star wars, wiedzmn, tolkien, she hulk, scooby doo itp itd......kino jest dzieki nim martwe

sothis

2023-02-27, 21:18
Maniecky napisał/a:

Sory, ale pedaly tak samo sraja subwersyjnie na sztuke jak na cale spoleczenstwo...prawdziwa klasyczna sztuka wymagajaca ogromnego kunsztu jest teraz utazsamiana z toksyczna meskoscia...a pedal namalue kwardat na plotnie i sprzeda to za milon dolarow woke idiotom
Zobacz co oni zrobili ze sztuki kina....nie potrafia nic wymyslec sami to sie wzieli za rujnowanie uwielbianych franczyz...star wars, wiedzmn, tolkien, she hulk, scooby doo itp itd......kino jest dzieki nim martwe




O widzisz ile wartościowych rzeczy można się dowiedzieć. Wystarczy przebywać z odpowiednio wartościowymi ludźmi. Teraz dzięki Tobie wiem, że jak spotkam kolegę, o którym wiem że jest pedałem to wystarczy poprosić, żeby namalował kwadrat na płótnie i sprzedał za milion dolarów woke idiotom. Dobry ziomek jest to połowę zysku mi odpali. Dzięki za cynk :)

mazga50

2023-02-27, 21:26
HardyTwardy napisał/a:

Pod względem biologicznym istnieją dwie płcie: mężczyzna i kobieta oraz baaardzo nieliczna grupa osób mogąca się kwalifikować nieco inaczej, a mająca OD URODZENIA męskie i żeńskie organy płciowe lub jakiś miks owych. Większość (czyt. prawie wszystkie) osoby twierdzące, że należą do innej płci, bo tak sobie roją, tak czują itp. są po prostu CHORE PSYCICZNIE.



Czyli Panowie, najważniejsza zasada: NIE RŻNIJ GŁUPA

rudirude

2023-02-27, 21:42
Love_is_Love napisał/a:

Znam ten eksperyment, pytanie jednak na ile Ty go znasz. Ton Twojej wypowiedzi i usilne doszukiwanie się analogii do homoseksualizmu sugeruje, że z tym może być nie najlepiej. Fakt że myszy porzuciły zachowania prokreacyjne nie determinował wystąpienia zachowań homoseksualnych (które zresztą są naturalne u wszystkich zwierząt) - jak by tego chcieli ludzie bojący się homoseksualizmu. Wierzysz w bajki więc zapoznaj się może z oryginałem



Źle mnie zrozumiałeś. Raczej chodzi mi o to że epatowanie odmiennością seksualna jest chorobą dobrobytu, a chrześcijaństwo to choroba ułomności umysłowej społeczeństwa. U zwierząt ciężko o homoseksualizm, pewne zachowania typu pies gwałcący psa, nie mają podłoża seksualnego. Faktycznie wywodzą się z instynktu stadnego, ale to agresywny akt dominacji w tym konkretnym przypadku.
Sam przyrost naturalny jest niezwykle ważny dla jednostek i populacji. W doświadczeniu był typowy socjalizm. Względny dobrobyt i wszystko pod nos. Jeżeli zlikwidowali byśmy cały system socjalny, to całe lgbtiq by umierali z głodu na starość, ale byłby to wtedy w pełni świadomy wybór. Nie jestem entuzjasta homoseksualizmu, ale nie jestem też przeciwnikiem. Jestem przeciwnikiem socjalizmu. To złodziejski system

ruddie

2023-02-27, 22:30
Proszę, można kulturalnie zboczeńca wysłać na drzewo, można i to z uśmiechem. Brawo dla tego pana.

zendo178

2023-02-27, 22:40
U mnie w klasie była dziewczyna bardzo w pozadku co wygladała dosłownie jak chłop ubierała sie jak chłop itd nawet na jakies imperezie ja stłukli tzn dwie piły wyłapała nim zdazylismy powiedziec ze to dziewczyna kiedys sie jej spytałem w czym pojdzie na studniowke w garniaku czy w sukience i po latach troche mi głupio bo w tym akurat przypadku wkradł sie jakis bład u niej w genotypie powinna byc gosciem. Teraz mam to głeboko w ch*ju czy ktos sie czuje dziewczyna chłopakiem czy drzewem wk***ia mnie tylko to usilne wmawianie mi ze jest sie drzewem