18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usłyszało prawdę

Flodzia • 2023-02-27, 11:20
jebło fochem i sobie poszło :lol:


mynameisgod

2023-02-27, 11:32
transy-chorzy psychicznie niedoludzie
geje i inni pedofile-też

do 1991 w encyklopediach pisali,że gej-to choroba psychiczna....

potem było jakieś tam gejowskie lobby, i nawet w Polsce chyba po 2007 kazali pisać w nowych podręcznikach że gej-to już orientacja...

może i tak, ale ja ich widzę jak chorych psychicznie ludzi,mimo że mimikrują
najbardziej chorzy psychicznie to transy

następny etap rozwoju ludzkości-pedofilia-legalizacja...12lat-dorosły-można

potem-zoofilia,będą brać słub ze zwierzętami, a papierzem będzie jakiś nosorog czy modliszka, którą potem symbolicznie zjedzą czy tam ukrzyżują





~Velture

2023-02-27, 11:54
mynameisgod napisał/a:

transy-chorzy psychicznie niedoludzie(...)



Co ty gadasz.
Przecież "TO" jest zupełnie normalny produkt dla zupełnie normalnych ludzi a jeśli ktokolwiek myśli inaczej to jest bigotem :D


Ha...........dy

2023-02-27, 12:37
Pod względem biologicznym istnieją dwie płcie: mężczyzna i kobieta oraz baaardzo nieliczna grupa osób mogąca się kwalifikować nieco inaczej, a mająca OD URODZENIA męskie i żeńskie organy płciowe lub jakiś miks owych. Większość (czyt. prawie wszystkie) osoby twierdzące, że należą do innej płci, bo tak sobie roją, tak czują itp. są po prostu CHORE PSYCICZNIE.

darayavahus

2023-02-27, 12:39
Pederastozaur wpadł w szał z braku argumentów. Wspaniała robota!

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-02-27, 12:46
to tak jak u nas na uniwersytetach robią lewaków co wymyślają 100 płci. Sam za ścianą mam takie coś

Quassar

2023-02-27, 12:59
okularnik napisał/a:

to tak jak u nas na uniwersytetach robią lewaków co wymyślają 100 płci. Sam za ścianą mam takie coś



Ciekawe jak zamierzają dostosować ubikacje pod te specjalne sto płcie xD

Zj***ni ludzi umysłowo co sami nie mogą zaakceptować faktu że urodzili sie chłopcem, a nie dziewczynką narzucają innym brak akceptacji.
Ale to fakt że najczęściej totalnie sp***oleni ludzie mentalnie zwykle zwalają swoje winy na innych.

Love_is_Love

2023-02-27, 13:20
No przypomina trochę chłopaczków z Konfederacji, prawda? Ten sam błazeński, świętoszkowaty uśmieszek... Ale cóż, trzeba nadawać swojemu życiu cel, kiedy ludzie proszą cię o udowadnianie istnienia niewidzialnych przyjaciół w niebie, to najlepiej odwracać uwagę atakując inność. Stare jak świat ;)

crookla

2023-02-27, 13:20
mynameisgod napisał/a:

transy-chorzy psychicznie niedoludzie
geje i inni pedofile-też
do 1991 w encyklopediach pisali,że gej-to choroba psychiczna....
potem było jakieś tam gejowskie lobby, i nawet w Polsce chyba po 2007 kazali pisać w nowych podręcznikach że gej-to już orientacja...
może i tak, ale ja ich widzę jak chorych psychicznie ludzi,mimo że mimikrują
najbardziej chorzy psychicznie to transy
następny etap rozwoju ludzkości-pedofilia-legalizacja...12lat-dorosły-można
potem-zoofilia,będą brać słub ze zwierzętami, a papierzem będzie jakiś nosorog czy modliszka, którą potem symbolicznie zjedzą czy tam ukrzyżują



ehh orientacja to nie choroba psychiczna bo nie można jej wyleczyć lub leczyć. Wiesz że kiedyś byłeś kobietą? (stąd sutki) jeżeli podczas rozwoju plodu coś pójdzie nie tak rodzi się hermafrodyta czyli obojniak, może posiadać cechy obu płci jak np fiuta i p*zde lub niewidoczne jak np zmiany w mózgu powodujące pociag do obu płci lub płci przeciwnej. Takich osób rodzi się niewiele ale istnieją i należy im się najzwyklejsza w świecie akceptacja bo to nie ich wina jacy sie urodzili a nikomu tym krzywdy nie robią. Już bardziej pasuje to do definicji kalectwa a nie chorób psychicznych

Problemem są pojeby z lewicy którzy nie zrozumieli czym jest "spektrum płci" i próbują wmówić że każdy moze sobie wybrać płeć... no k***a nie może

CzarnyAdolf

2023-02-27, 13:26
Nie wdaję się w takie dyskusje, ale gdyby ktoś mnie zmusił to nawijałbym jak chłop na wideo

sothis

2023-02-27, 13:27
A mnie tam transów szkoda.
-Dzieci, którym wmówiono że mają inna płeć i że muszą przejść operacje żeby mieć 'wlasciwa'... Takich opiekunów trzebaby sądzić jak tych ch*jów od robienia lobotomii.
-Ludzie chorzy psychicznie z przej***nym życiem, jeszcze chorobę promuje się społecznie że niby jest spoko, a nie się ich leczy.

Inna sprawa, że być może najlepszym leczeniem jest faktycznie dostosowanie reszty ciała do tego, jak mózg chciałby żeby było, skoro lepszej terapii nie ma.

No i ja mam trochę zgrzyt z transami, z jednej strony im współczuję i uważam, że należałoby ich traktować normalnie i z wyrozumiałością jako ludzi chorych.... Z drugiej uważam, że mają zwiększona szanse na bycie niebezpiecznymi dla mnie i otoczenia, a takich wolałbym nie mieć w moim środowisku.
No i oczywiście moje dobro jest dla mnie ważniejsze niż dobro chorego...

alahu1

2023-02-27, 13:44
Gejostwo było kiedyś czymś normalnym, ale wraz z chrystianizacją europy zaczęto prześladowania osób homoseksualnych. Teraz ta norma wraca. To, że można mieć inne preferencje rozumiem i nie jest niczym nadzwyczajnym ani chorym.
Za to transów nie czaję, podchodzi to pod chorobę. Z drugiej strony dziedzina psychologii człowieka dopiero zaczyna to raczkować, w związku z tym ch*j wie co tam we łbie takiego transa siedzi i czy nie ma powiązania z genetyką.

Zbysław

2023-02-27, 13:59
alahu1 napisał/a:

Gejostwo było kiedyś czymś normalnym, ale wraz z chrystianizacją europy zaczęto prześladowania osób homoseksualnych. Teraz ta norma wraca. To, że można mieć inne preferencje rozumiem i nie jest niczym nadzwyczajnym ani chorym.
Za to transów nie czaję, podchodzi to pod chorobę. Z drugiej strony dziedzina psychologii człowieka dopiero zaczyna to raczkować, w związku z tym ch*j wie co tam we łbie takiego transa siedzi i czy nie ma powiązania z genetyką.



Lecz się pojebie, chłop chłopa to nie jest chore?

sothis

2023-02-27, 14:00
Zbysław napisał/a:

Lecz się pojebie, chłop chłopa to nie jest chore?



Nie, to jest naturalne, normalne i też tak powinieneś.

alahu1

2023-02-27, 14:06
Zbysław napisał/a:

Lecz się pojebie, chłop chłopa to nie jest chore?



Zbyslaw, powinieneś wiedzieć, że akurat twoje zdanie jest ch*ja warte, bo większego zjeba na sodolu nie ma. Więc pozwolisz, że merytorycznie do twojego komentarza nie podejdę.