18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usłyszało prawdę

Flodzia • 2023-02-27, 11:20
jebło fochem i sobie poszło :lol:


Gazownik

2023-02-27, 14:28
Love_is_Love napisał/a:

No przypomina trochę chłopaczków z Konfederacji, prawda? Ten sam błazeński, świętoszkowaty uśmieszek... Ale cóż, trzeba nadawać swojemu życiu cel, kiedy ludzie proszą cię o udowadnianie istnienia niewidzialnych przyjaciół w niebie, to najlepiej odwracać uwagę atakując inność. Stare jak świat



Człowiek wierzący nie musi udowadaniać niczego ateiście bo po co ? Inność Ok ale choroba już nie

Websterthe1

2023-02-27, 14:33
Zajebista laska, nawet jeśli ma fiuta, to trzeba przymknąć oczy i pamiętać, że świat nie jest idealny. A ten świętoszkowaty lamus co wybrzydza jest prędzej gejem niż facet r*chający ślicznego transa. Nie jest biologiczną kobietą? Z taką piękną buźką, to sobie może być i nawet biologiczną rybą, jakie to ma znaczenie.

TerazPolska123

2023-02-27, 14:33
crookla napisał/a:

ehh orientacja to nie choroba psychiczna bo nie można jej wyleczyć lub leczyć.


rak to choroba której nie możemy wyleczyć(dzisiaj)

wszystko co odmienne od wzorca to "choroba" czyli wadliwy egzemplarz - akceptuję określenie kalectwo :)
niektóre choroby/wady na dzisiaj możemy leczyć/korygować a niektóre nie możemy
mówiąc wzorzec mam na myśli WIĘKSZOŚĆ ludzi którzy rodzą się zdrowi z określonymi CECHAMI które są uznawane za zdrowe



dontdonut

2023-02-27, 14:42
Zbysław napisał/a:

Lecz się pojebie, chłop chłopa to nie jest chore?



obciagnij mi

sothis

2023-02-27, 14:47
Websterthe1 napisał/a:

Zajebista laska, nawet jeśli ma fiuta, to trzeba przymknąć oczy i pamiętać, że świat nie jest idealny. A ten świętoszkowaty lamus co wybrzydza jest prędzej gejem niż facet r*chający ślicznego transa. Nie jest biologiczną kobietą? Z taką piękną buźką, to sobie może być i nawet biologiczną rybą, jakie to ma znaczenie.



Skoro nie widzisz różnicy to jest spoko, tak?
Czyli jeśli zamkniesz oczy jakby ci gość robił laskę, to według ciebie to nie jest pedalstwo.

Nie mam nic do gejów(gejów, nie pedałów, bo jak się z tym gość nie obnosi to co mi do tego?) ale takich krypto jak ty to nie szanuję. Nie możesz nawet sam przed sobą przyznać, że kręcą cie faceci i dorabiasz jakieś smętne pie**olenie do tego.

rudirude

2023-02-27, 15:08
Love_is_Love napisał/a:

No przypomina trochę chłopaczków z Konfederacji, prawda? Ten sam błazeński, świętoszkowaty uśmieszek... Ale cóż, trzeba nadawać swojemu życiu cel, kiedy ludzie proszą cię o udowadnianie istnienia niewidzialnych przyjaciół w niebie, to najlepiej odwracać uwagę atakując inność. Stare jak świat



Każdy broni swoich racji. Oba nurty popularyzowane były w innych okresach dla ludzkości. Nurt chrześcijański sprzyjał przetrwania gatunku ludzkiego, z kolei nurt LGBTQ to już etap degeneracji społecznej. Oba nurty, że tak określę te zjawiska społeczne, to wyraz zidiocenia społęcznego. Jedni wymyśleni przyjaciele w niebie, drudzy chcą zakładać małe grupy społeczne i chcą, żeby nazywać to rodzinami i małżeństwami i co lepsze kwiatki słyszą głosy w głowie, że mają ptaszka ale wolą posiadać cycuszki. Odmieńcy seksualni otrzymali zezwolenie do egzystowania w społeczeństwie. Niech żyją sobie w spokoju, spoko, ale niech nie starają się wmawiać nam, że są równie ważni z nami hetero. Nie przyłożą się do przetrwania naszego gatunku, wiec nie stawiałbym znaku równości.
Swoją drogą, ogrom homofobów jest wśród samych homoseksualistów, paradoks. Myślę, że jednak całkiem słusznie patrząc jak są etykietowani przez krzykaczy rodem z love parade.
Bombardowanie całego społeczeństwa treściami LGBTiQ już dzisiaj skutkuje chęcią zmiany płci u osób młodych, niedojrzałych. Niby każdy jest wolny i niech robi co chce, ale jak chłopak co ma 18 lat ma podejmować tak ważne decyzje?
Jedynym ratunkiem dla nas będzie nieuchronna islamizacja. Może i dobrze. Jednak nie tak dobrze dla LGBTiQ.

Jeżeli nie czytałeś/ nie czytałaś, to poczytaj proszę o eksperymencie Calhouna.

BambiPMT

2023-02-27, 15:14
Websterthe1 napisał/a:

Zajebista laska, nawet jeśli ma fiuta, to trzeba przymknąć oczy i pamiętać, że świat nie jest idealny. A ten świętoszkowaty lamus co wybrzydza jest prędzej gejem niż facet r*chający ślicznego transa. Nie jest biologiczną kobietą? Z taką piękną buźką, to sobie może być i nawet biologiczną rybą, jakie to ma znaczenie.


Ta. Tak se tłumacz pedalstwo swoje. Pegging pewnie też lubisz? Bolcuje cie baba strap onem i cieszysz się że niby pedałem nie jesteś?

Ca...........ah

2023-02-27, 15:52
Sram kupe na ich

alahu1

2023-02-27, 15:53
rudirude napisał/a:

Każdy broni swoich racji. Oba nurty popularyzowane były w innych okresach dla ludzkości. Nurt chrześcijański sprzyjał przetrwania gatunku ludzkiego, z kolei nurt LGBTQ to już etap degeneracji społecznej. Oba ...



Częściowo się zgadzam, ale Calhoun ma tu chyba inne zastosowanie niż to, które miałeś na myśli. Rzecz w tym, że homoseksualizm istniał i będzie istniał. W obecnych czasach ludzie czują się pewniej i zaczynają mówić o swojej orientacji, stąd wrażenie, że tego przybywa. To tak odnośnie spedalenia mysz xD a mówiąc wprost nie to jest zagrożeniem dla przyrostu naturalnego krajów zachodu. Zauważ, że dzietność koreluje z zarobkami. W większość przypadków to biedniejsi mają więcej dzieci niż bogaci. Możliwości jakie są nam dzisiaj dane spychają rozmnażanie na drugi plan.

Juzwa

2023-02-27, 16:01
Quassar napisał/a:

Ciekawe jak zamierzają dostosować ubikacje pod te specjalne sto płcie xD




Drąg nad fosą z gnojowicą. Taki powinien być sracz dla tych co mają cipę/ch*ja albo chcieliby mieć ch*ja/cipę.

LB...........BZ

2023-02-27, 16:04
k***a jaki wysyp lewactwa i pedałów na Sadolu. Wypie**alać na Kwejka.

Love_is_Love

2023-02-27, 16:07
rudirude napisał/a:

Każdy broni swoich racji. Oba nurty popularyzowane były w innych okresach dla ludzkości. Nurt chrześcijański sprzyjał przetrwania gatunku ludzkiego, z kolei nurt LGBTQ to już etap degeneracji społecznej. Oba nurty, że tak określę te zjawiska społeczne, to wyraz zidiocenia społęcznego. Jedni wymyśleni przyjaciele w niebie, drudzy chcą zakładać małe grupy społeczne i chcą, żeby nazywać to rodzinami i małżeństwami i co lepsze kwiatki słyszą głosy w głowie, że mają ptaszka ale wolą posiadać cycuszki. Odmieńcy seksualni otrzymali zezwolenie do egzystowania w społeczeństwie. Niech żyją sobie w spokoju, spoko, ale niech nie starają się wmawiać nam, że są równie ważni z nami hetero. Nie przyłożą się do przetrwania naszego gatunku, wiec nie stawiałbym znaku równości.
Swoją drogą, ogrom homofobów jest wśród samych homoseksualistów, paradoks. Myślę, że jednak całkiem słusznie patrząc jak są etykietowani przez krzykaczy rodem z love parade.
Bombardowanie całego społeczeństwa treściami LGBTiQ już dzisiaj skutkuje chęcią zmiany płci u osób młodych, niedojrzałych. Niby każdy jest wolny i niech robi co chce, ale jak chłopak co ma 18 lat ma podejmować tak ważne decyzje?
Jedynym ratunkiem dla nas będzie nieuchronna islamizacja. Może i dobrze. Jednak nie tak dobrze dla LGBTiQ.

Jeżeli nie czytałeś/ nie czytałaś, to poczytaj proszę o eksperymencie Calhouna.



Znam ten eksperyment, pytanie jednak na ile Ty go znasz. Ton Twojej wypowiedzi i usilne doszukiwanie się analogii do homoseksualizmu sugeruje, że z tym może być nie najlepiej. Fakt że myszy porzuciły zachowania prokreacyjne nie determinował wystąpienia zachowań homoseksualnych (które zresztą są naturalne u wszystkich zwierząt) - jak by tego chcieli ludzie bojący się homoseksualizmu. Wierzysz w bajki więc zapoznaj się może z oryginałem https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1644264/?page=1

kinio7777

2023-02-27, 16:08
Moze to głupie, ale nie każdy lewak to pedał i nie każdy x prawicy jest hetero. Teraz, wyobraźcie sobie glory hole, gdzie wkłada się ku*asa a z drugiej strony łaska odciąga nie wiedząc komu. Zamiast laski pojawią się jednak typ który opie**ala ci wzorowo dzidę, jesteś zadowolony, dopóki się nie dowiesz prawdy :) . Faktycznie pedalstwo , ba nawet pedofilią była popularna choćby w starożytnym Rzymie, nie popieram tego, ale jak ktoś chce mieć ch*ja w dupie i jest dorosły to jego sprawa..

ktototakianunaki

2023-02-27, 16:12
crookla napisał/a:

ehh orientacja to nie choroba psychiczna bo nie można jej wyleczyć lub leczyć. Wiesz że kiedyś byłeś kobietą? (stąd sutki) jeżeli podczas rozwoju plodu coś pójdzie nie tak rodzi się hermafrodyta czyli obojniak, może posiadać cechy obu płci jak np fiuta i p*zde lub niewidoczne jak np zmiany w mózgu powodujące pociag do obu płci lub płci przeciwnej. Takich osób rodzi się niewiele ale istnieją i należy im się najzwyklejsza w świecie akceptacja bo to nie ich wina jacy sie urodzili a nikomu tym krzywdy nie robią. Już bardziej pasuje to do definicji kalectwa a nie chorób psychicznych
Problemem są pojeby z lewicy którzy nie zrozumieli czym jest "spektrum płci" i próbują wmówić że każdy moze sobie wybrać płeć... no k***a nie może



a co z innymi chorobami wrodzonymi ktorych nie mozna leczyc. niewazne czy to psdychiczn4 czy ficzyne. odchyl od normy nie jest normalny.

crookla

2023-02-27, 17:12
TerazPolska123 napisał/a:

rak to choroba której nie możemy wyleczyć(dzisiaj)
wszystko co odmienne od wzorca to "choroba" czyli wadliwy egzemplarz - akceptuję określenie kalectwo
niektóre choroby/wady na dzisiaj możemy leczyć/korygować a niektóre nie możemy
mówiąc wzorzec mam na myśli WIĘKSZOŚĆ ludzi którzy rodzą się zdrowi z określonymi CECHAMI które są uznawane za zdrowe



Możemy leczyć raka, tylko skuteczność jest niska i nie każdy przypadek. Tu chodzi o samą możliwość