18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uparty motorniczy vs rowerzysta

Kiciok • 2016-05-26, 15:48
Motorniczy służbista, reszta na filmie. Film nie jest mojego autorstwa.


thewhitestar

2016-05-26, 20:54
Na ch*j rower jak tramwajem jeździ?

Cervus

2016-05-26, 20:55
Iguor, przez takie myślenie jak twoje właśnie mamy tak jak mamy w naszym pięknym Kraju. Zasady są bez sensu, dla innych, ja jestem mądrzejszy. Zaczyna się od wpieprzania z rowerem do tramwaju który nie jest do tego przeznaczony (a ten nie był, nie miał znaczka i koniec dyskusji), a potem:
- zaparkuje na miejscu dla niepełnosprawnych, przecież tyle miejsc, a żadnych niepełnosprawnych nie ma
- zaparkuje na wjeździe, przecież nie będzie mnie tylko minute, jak coś ktoś moment poczeka, nie umrze przecież (jak kierowca tego tramwaju, przecież mógł dać spokój)
- po co mam płacić podatki, przecież to złodziejstwo jest i źle wydawane, ja wydam lepiej
- nie widzę kosza na śmieci? zmęczę się przecież gdybym musiał nieść ten papierek, pie**olnę go sobie tutaj gdzie stoję.
ITD. ITP.
Po to są zasady żeby się do nich stosować, bo ustalają je ludzie, może nie najmądrzejsi, ale jednak po coś one są. Przez takich wymach*jących szabelką buntowników i ćwierćinteligentów-filozofów mamy u nas taki burdel. Bo każdy zrobi jak chce, najlepiej po najmniejszej linii oporu.

ho...........zo

2016-05-26, 21:33
Iguor napisał/a:


Rozumiem że jak uchwalą ustawę zgodnie, z którą będą cię mogli r*chać w dupę 4 razy dziennie to się będziesz się uśmiechał i brał na koniec z dupy do mordy - bo wszystko zgodnie z prawem...


Dura lex, sed lex.

McKusmier

2016-05-26, 21:44
Kiciok napisał/a:


3. Zadzwonił do nadzoru ruchu MPK



Widziałeś kiedyś nadzór ruchu z niebieskimi sygnałami świetlnymi? Po pały zadzwonił.

De...........³w

2016-05-26, 22:10
Jaranie się rowerami to pedalstwo, a dętka i siodełko to ciota i ch*j! Tfu!

adamex91

2016-05-26, 22:15
"a motorniczy nie wyszedł i nie klaskał"

lhcneutron

2016-05-26, 22:30
na ch*j czytasz moje posty ? :D

Dejwoo

2016-05-26, 22:39
McKusmier napisał/a:



Widziałeś kiedyś nadzór ruchu z niebieskimi sygnałami świetlnymi? Po pały zadzwonił.



Wystarczy zobaczyć choćby grafike google
Poza tym jak ruszyli widać co ma koleś na plechach jak BYK napisane.

Dexterous

2016-05-26, 22:44
McKusmier napisał/a:



Widziałeś kiedyś nadzór ruchu z niebieskimi sygnałami świetlnymi? Po pały zadzwonił.



W Poznaniu majÄ… niebieskie ;)

quraaq

2016-05-26, 22:49
 
Kierowca transportu publicznego w Niemczech również ma prawo odmówić dalszej jazdy, w sytuacji na przykład jak ta powyżej z prostej przyczyny - zagrożone jest bezpieczeństwo pasażerów, za których ów kierowca jest odpowiedzialny.
Robi halt i ende do czasu rozwiÄ…zania problemu.

Rower podczas transportu musi być zabezpieczony i unieruchomiony, i to nie motorniczy jest tu uparty.

czarny001

2016-05-26, 23:35
Najzabawniejsze jest to, że nikt nie pomyśli, że jak ktoś doniesie na kierowcę, to on będzie miał przewalone, bo nikogo nie będzie interesowała pora, tylko fakt zgłoszenia i po tyłku oberwie kierowca.

Nie uważam, żeby takie podejście było jedynym słusznym, ale wiem też, że jak ktoś dostał pracę marzeń jako motorniczy, to nie będzie ryzykował obcięciem dochodów, bo się rudy trafił i zgłosił problemy typu ,,rower przeszkadzał", ,,pobrudził oparcia", ,,jak wysiadał to kołem o kogoś zahaczył".

martinkane

2016-05-27, 07:17
Czepiacie się motorniczego, w mojej miejscowości kierowca gimbusa leczył się psychiatrycznie,był w gazecie "Fakt" po tym jak zaobserwował UFO które goniło samoloty pasażerskie.W każdy piętek jest nawalony jak stodoła a tygodniu wozi dzieci do szkoły.

józekdeluxe

2016-05-27, 11:02
Żyjąc te prawie 40 lat na tym łez padole, zauważyłem, że im ktoś mniej ważną funkcję sprawuje w społeczeństwie, tym większy ból dupy ma o wszystko do innych. Dlatego uczcie się gimbusy bo na starość na maść nie wyrobicie.

dth

2016-05-27, 12:08
Cytat:

Czepiacie się motorniczego, w mojej miejscowości kierowca gimbusa leczył się psychiatrycznie,był w gazecie "Fakt" po tym jak zaobserwował UFO które goniło samoloty pasażerskie.W każdy piętek jest nawalony jak stodoła a tygodniu wozi dzieci do szkoły.


Jak nie pije w tygodniu, tzn nie jest pod wpływem alkoholu w czasie prowadzenia pojazdu, to nie wiem w czym problem. Dużo ludzi się lubi naj***ć w piątek, to nie jest jakiś wyznacznik alkoholizmu.

tranzystor

2016-05-27, 12:39
Iguor napisał/a:


Uwielbiam takie pie**olenie: są zasady - nieważne jakie - trzeba przestrzegać. Myślenie typowych oportunistów, osób zagubionych i niesamodzielnych.



Myślenie typowego polaka-cebulaka. Jak jakieś zasady mi się nie podobają, to je olewam. Dlatego mamy taki burdel i nawet wg niektórych polityków Konstytucja gówno znaczy. Bo przecież to, co tam jest napisane, ogranicza im swobody. Dlatego kraje rozwinięte się rozwinęły, bo nie było w nich typowego dla Polski burdelu. Cecha narodowa, to buntować się zawsze. Najpierw przeciwko władzy komunistów, to wporządku, było uzasadnione. Komuchy oddały władzę w wyborach, ale nadal trzeba się buntować. Wymyślanie sztucznych powodów do buntu. Każdą zasadę przecież można złamać.